Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walki nocą


Recommended Posts

Wot komsomolec! :icon_lol: Byłbym niedługo zapomniał kto tu ma moderkę, ale jednak nie...

 

Tylko jakbyście mi jeszcze wyjawili towarzyszu dlaczego (znowu) rozstrzelaliwujecie moje posty in meritum, to byłbym zobowiązany. Bo wypowiedziałem się jak najbardziej na temat i nie przypominam sobie abym naruszał regulamin. Ja wiem, że wystarczy wam dać posta, a wy już znajdziecie paragraf, ale zastanówcie się sami towarzyszu. Będzie rehabilitacja, czy muszę poświecić swój czas i powtórzyć co już raz napisałem? :icon_wink:

 

Szczególnie, że - co dla was typowe - znów zniknęliście to co odnosiło się do istoty problemu, a OT jak był, tak został... :hahaha:

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Właśnie po to są latarki - żeby podświetlić cel.

Ile razy grałem w nocy, ci co próbowali mnie "podświetlić" ginęli jako pierwsi. :)

W lesie oczy szybko przyzwyczajają się do ciemości. Jak niebo jest choć trochę odsłonięte można chodzić zupełnie bez światła.

Link to post
Share on other sites

Użycie latarek jest "złem koniecznym" - bez niego (nie mając noktowizora) nie da się w zasadzie prowadzić efektywnego ognia w nocy. Wbrew pozorom to potrafi dawać radę. Rzecz w tym jak się ich używa. Oczywiście piszę w liczbie mnogiej, ponieważ sensowne użycie ww. jest możliwe wył. w ramach zorganizowanego pododdziału - nie samotnych "wolnych szczelców".

 

Co do (skasowanej) reszty, na razie jeszcze czekam... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...