Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z bateriami


Recommended Posts

Witam. O jakiegoś czasu mam problem z moimi bateriami. Mam 1400mAh, 9,6 v, 1600mAh. I jeszcze inną 1400mAh. Wszystkie regularnie rozłodowywuje i ładuje, Jedna bateria ładnie trzyma z 3-4 dni normalnego użytkowania, A pozostałe dwie ledwno kilkaset strzałów. Teraz rozładowywuje jedną z tych "wadliwych" rozładywowywanie trwa ok 5 godzin , to znaczy że maja swoją pojemność, ale czemu tak któtko trzymają. Co może być przyczyna takiego zachowania bateri?

Link to post
Share on other sites

Może po prostu jedna cela jest mocno zużyta, wobec czego napięcie przy obciążeniu repliką spada za szybko (i silnik przestaje pracować), natomiast przy rozładowaniu mniejszym prądem poprzez ładowarkę pojemność schodzi głównie z pozostałych cel. Masz możliwość sprawdzenia miernikiem napięcia na całym pakiecie i porównania z innymi? Najlepiej zaraz po naładowaniu oraz dodatkowo w momencie gdy replika przestaje strzelać.

Link to post
Share on other sites

Podpinam się mam podobny problem,Mój 9.6 V Ni-Mh od GFC 1600 mAh kompletnie chyba wysiadł,kupiłem go w listopadzie i tak do końca lutego jakoś chodził.Po naładowaniu i podłączeniu nic się nie dzieję,nie strzela,nic.Poszedłem do kumpla spróbował naładować inną ładowarką i tak samo jak wcześniej.Sprawdziłem replikę na inne batce i działała.Teraz kupiłem Li-pola Redox 7.4 V 1750 mAh na gunfire i chodzi cacy,rate fire też jest cacy.Co do tego nimha to chciałbym się dowiedzieć co z nim nie tak.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...