Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UAR firmy APS


Recommended Posts

Też jestem zainteresowany UARem. Szczególnie w kontraście do wychodzącego prawie równolegle Magpul PDR-C z jego o 50% większą ceną i udziwnieniami typu customowy gearbox. Oba AEGi łączą zalety takie jak układ bullpup, magazynki STANAG i gearboxy cofnięte maksymalnie do końca (gdzie w innych bullpupach może być jeszcze za gearboxem miejsce na baterię).

To co mi się w tej chwili najbardziej nie podoba w UARze to przełącznik rodzaju ognia. Zastanawiam się czy nie warto poczekać bo może pojawi się v2 w którym tego typu niedoróbki zostaną poprawione.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

też sie bardzo zainteresowałem - na redwolfie 194$ z tego co pamiętam

mnie tylko niepokoi kwestia magów - ponoć only hicap daje pewne podawanie (gdzieś czytałem o tym ale nie pamiętam jakie forum zagramaniczne)

tak czy siak fajna "replika" choć zwolennikiem bullpapów nie jestem

Link to post
Share on other sites

Z magami do M4 będzie to samo co w Fn2000 G&G, czyli pilnik w dłoń albo dremlem lekko podpiłować i szafa gra.

 

ja ci dam sweet focie... :icon_razz: poganiaj malych braci niech pakuja paczke :icon_smile:

 

co do repliki za(potocznie zwane +):

bull-pup - czyli dluzsza lufa przy kompaktowych wymiarach

milion risow - zawiesisz wszystko lacznie z choinka zapachowa

Gearbox V3 (podobno 100 % kompatybilny) <- sie wypowiem dokladnie jak mali bracia dosla paczke

nie ma blowback (dla mnie plus bo nie zjada baterii)

szybka zmiana sprezyny

 

minusy zaslyszane(do weryfikacji jak dotrze paczka):

subiektywnie - plastik bo wg mnie bedzie za lekka replika - potwierdze jak dotrze.

nie pasuja mid-capy (trzeba zastosowac "tuning" magazynka) - problem ten sam co w FN2000

podkladka pod policzek zbyt latwo odpada - tez zweryfikuje jak dotrze :icon_smile:

wystajace Piny

 

co do selektora - nie widze problemu - jak masz safe... to nic nie strzela (SZOK!)... jak masz auto ... to zalezy jak naciskasz spust...

do polowy wali singlem... dociskasz seria... i nie do konca kumam po co jest wogole opcja single jako taki <- fakt wg filmikow przestawia sie go badziewnie :icon_smile:

 

rzeczy ktore mnie zastanawiaja przy tej replice to:

-szczelnosc przy szybkozmiennej sprezynie...

-trwalosc plastiku

-skupienie 6,04 stokowej lufy

-rof na poziomie 13 bb/s

 

czy zmiesci sie bateria 11,1 tak. pytanie jaka pojemnosc... w mp5 pdw miesci sie 11,1v 850mah (po lekkich modyfikacjach okablowania) do UAR wchodzi 9,6v stick wiec miejsca jest az nadto.

 

CytatelaASG tez ma miec w swojej ofercie z tego co rozmawialem z chlopakami... tylko musza dotrzec (dostawy nie chlopaki)

Edited by grisha0
Link to post
Share on other sites

 

 

co do selektora - nie widze problemu - jak masz safe... to nic nie strzela (SZOK!)... jak masz auto ... to zalezy jak naciskasz spust...

do polowy wali singlem... dociskasz seria... i nie do konca kumam po co jest wogole opcja single jako taki <- fakt wg filmikow przestawia sie go badziewnie :icon_smile:

 

Dwustopniowy spust jak w FN2000 albo AUGu, pytanie jaka będzie kostka selektora, bo jak badziew w stylu auga JG to szybko padnie ten dwustopniowy spust :(

Link to post
Share on other sites

co do selektora - nie widze problemu - jak masz safe... to nic nie strzela (SZOK!)... jak masz auto ... to zalezy jak naciskasz spust...

do polowy wali singlem... dociskasz seria... i nie do konca kumam po co jest wogole opcja single jako taki <- fakt wg filmikow przestawia sie go badziewnie :icon_smile:

Pisząc o problemie z selektorem to miałem na myśli właśnie sposób jego przełączania a nie sposób działania bo to nihil novi.

 

A po co jest osobny tryb single - bo rozwiązanie bez niego bangla co najwyżej średnio. Sprawdź sobie w AUGach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

U to wygląda na pancerny GB :icon_smile:

Można liczyć na jakąś głębszą recenzję ze strony grishy ?? Bo na razie ta replika jest bardziej mityczna od jednorożców ... niby ktoś tam widział, niby ktoś tam coś wie ale żadnych konkretów.

 

Bardzo ciekawy jest też fakt że w jakiś sposób używał midów które podobno nie wchodzą. Bardzo by się przydała jakaś konkretna wiedza na temat tej repliki.

Edited by szpiegh
Link to post
Share on other sites

A wiec w "skrocie"...

Najdrozsze body jakie kiedykolwiek kupilem... definicja APS - A piece of Sh!t ... zgadzam sie(co do gearboxa)....

 

Przyjete przezemnie zalozenia przy podejmowaniu decyzji o APS UAR:

- pierwsza replika ktora miala byc nie ruszana przez minimum rok...

- dzialac sobie na stocku i sluzyc do zabawy (330 - 360 fps)...

- ROF jaki bedzie taki bedzie.... przez rok nie ruszać

- system bulpup (duzo dłuższa lufa(380mm w stocku) przy niewiele wiekszych wymiarach niż MP5k, licząc od chwytu pistoletowego)

- GB V3 - a nie jakieś wymyślne customy... ma byc duzo części zamiennych

 

Historia:

pojechalem po robocie na pare minut na "Forty" co by Hopa ustawic i zobaczyc jak strzela... podlaczylem lipo 7 (zazwyczaj uzywam 11... ale nie bede stocka katowal na pierwszy ogien... wiec 7)...

zaladowalem Hicapa... single, single, seria (5 - 7 kulek) single, seria 3 kulki.. BUM!! (czyli nawet 30 kulek nie zdazylem wywalic)

 

oś jednej z zebatek sie zlamala(sic!)... (pierwszy raz cos takiego widzialem... bo zazwyczaj zjadam zeby na zebatkach... to 11,1)...

no to po zalozeniach o nie modyfikowaniu repliki....

 

zmiana zebatek... (przy okazji okazuje sie ze zebatka tłokowa łapie zęby tylko na połowie szerokości tłoka... czemu nie wiem ten typ tak miał)

 

przy okazji... gumka na lufie wygladala jak 1/3 normalnej gumki (jakis naprawde paskudny syf)... do wymiany

 

po wymianie zebatek nic sie nie urywa... z innej beczki okazuje sie ze karabin sie strasznie czesto zacina (G&G 0.25, na innych replikach w lufach 6.03 i sie nie tna...) na jednej strzelance 3 -4 razy ... prostota konstrukcji idealnie pomaga jedna srubka i jeden pin... odsunac GB o 3 -5 mm kulka zacieta wypada, dopchnac, dokrecic zalozyc pin strzelac...

 

przyczyną okazuje sie ze nie za kazdym razem dysza sie cofała do samego końca... i czasami układ wariował przy podawaniu kulek, wtedy robiły sie zacinki...

 

zmieniona dysza na krotsza ... zacinki sie juz nie zdarzaja... kosztem nie pełnej szczelnosci.. (zamiast 370 fps po doszczelnieniu wychodzi okolo 350 -358)

 

bledy i "miniecia sie z prawda":

- dwupoziomowy spust (do polowy single, potem seria)... no u mnie, nie ma... jest jednopoziomowy (strzela albo nie strzela :icon_smile: )

- selektor - nie zmienisz na strzal single reka ktora trzymasz na spuscie...(zmiana safe/auto łatwa i przyjemna)

- obureczna regulacja hopup - dla leworecznych jest ok (dorobiono dzwigienke po lewej stronie) dla praworecznych trzeba sie nameczyc (komora jest od AK), nie ma jak siegnac do 'dzyndzla' za ktory sie zawsze w ak reguluje...

- selektor - jak ustawisz single nie zawsze strzeli... czasem trzeba przestawic na auto puscic serie i wtedy dziala single. (prawdopodobnie mosfet rozwiaze problem)

- selektor - szybko sie plastik pod selektorem wyrabia

- komora na baterie - jedyna 11,1 lipo ktora sie tam zmiesci to taka dedykowana do beryli i AK czyli dlugi i plaski stick (7 dwu ogniwowa wchodzi na styk)

- nie jest to 100 % standardowy zstaw GB+komora hopup(dokręcana do GB) narazie wiekszosc kompatybilna... lub doszlifowywalna ... (np brak wymiennego dystansera w komorze hopup tylko zintegrowany z wajchą)

- kompatybilność magazynków - narazie testowałem:

stockowy hicap idealnie pasuje i o dziwo idealnie podaje

Pmag pasuje dobrze nie testowalem podawania

Cyma pasuje dobrze (gorzej niż pmag czy stokowy lekko sie "buja") wieksza czesc strzelania podaje dobrze (nie jest idealnie, zdarzaja sie puste strzaly)

- "APS wiele nauczyl sie na poprzednich replikach i teraz nasze gearboxy sa duzo lepsze" no nie dokońca empiryka mi to potwierdza... pierwsza replika ktora nie dotrwala do pierwszej strzelanki... IMHO GB APS wywalić na dzień dobry i wstwic Cyme czy samodzielnie złożony... aby oddać cesarzowi co cesarskie... opcja z szybką wymianą sprężyny jest naprawde wygodna - ja jednak nie wierzę, że ten szkielet wytrzyma na dłuższą metę cokolwiek wiecej niż M130. ( w moim przypadku bez znaczenia bo wiecej jak M130 na pewno nie bede wstawial...)

 

- dołożenie dwóch magazynków do repliki JUHU!!!!.. ale czemu hicapy 150 kulek, zamiast 2 midcapow ??

- brak jakichkolwiek przyrzadów celowniczych...

 

ALE:

 

plastikowe body nie trzeszczy ani sie nie wygina - a takie recenzje czytalem,

strzela sie z tego rewelacyjnie,

skladanie sie do repliki do strzelania super,

kompaktowosc i manewrowosc rewelacyjna,

pasuje GB Cymy :icon_smile:,

skupienie na lufie stockowej bylo bardzo dobre

rozłożenie repliki to dokładnie 3 piny i jedna śrubka (+) i mamy wszystkie części osobno... bajka

możliwość sprawnego i skutecznego celowania z jednej ręki (dobre wyważenie repliki - po dodaniu optyki, bez niej leci do tyłu)

 

czy bym kupił drugi raz tą replikę... tak (bo nie jest M, AK, G36, SAWem, PK itp)

 

co bym zrobił inaczej...

 

kupił replikę, nie podłączając bateri wyjął GB (pierdut do kosza) cel sklep, kupić GB "cymy za 250 pln" złożyć i rozkoszować się "prawie stockiem" ale bez zbednych problemów

 

czy doradził bym ją komuś kto chce kupić w sklepie replikę bezproblemową ?

NIE! kup ak cymy albo coś innego( co ci się podoba) niezniszczalnego. wg mnie firma APS ciągle cierpi na choroby wieku dziecięcego i obecna generacja replik nie dowodzi ze pozbyli się trądziku.

 

pytajcie co chcecie wiedzieć, postaram się opisać co będę umiał

 

oczywiście jest szansa, że moja replika miała pecha... chińczyk miał zły dzień i dostał pół miski wiec źle złożył... tak czy owak takie są moje relacje... obecnie replika ma przestrzelane około 1500 kulek....

dość długi "skrót" wyszedł

 

 

ps co do midów co nie wchodzą zależność jest bardzo prosta... jak na górze magazynka masz coś takiego

______

|O== | to nie bedzie pasowac

 

______

|O= | to będzie pasować

Edited by grisha0
Link to post
Share on other sites

na 100% trudno powiedziec, patrz punkt powyzej.. natomiast po samej zmianie zebatek i gumki... skupienie bardzo dobre na dystansie 30 - 35 m w kartke a4 10/10 ... pamietaj tylko ze w stoku to ma slabsza sprezyne (chyba M100) i ma 370 fps max... wiec najperka na tych czesciach bedzie slaba

Link to post
Share on other sites

Dotarł do mnie mój UAR :) nareszcie.

 

Nie idzie się nie zgodzić z grishą w większości aspektów. Mój UAR na razie był tylko testowany ale dużym zaskoczeniem dla mnie był fakt kiedy to wsadziłem do niego springa 140 Guardera i chrono pokazało mi 480 fps w stoku :).

 

Największy problem mam z magazynkami , testowałem ich od groma i jedynym sensownym magiem jest hi-cap który przychodzi w zestawie z repliką. Chinole zrobili replikę pod swoje tylko magazynki i otwór blokujący mag w gnieździe jest o minimetr mniejszy od tych w standardowych magazynkach.

P-magi w wersji pro i eko wchodzą ładnie ale niestety już tak ładnie nie podają. Magazynek buja się w przód i w tył w powodu zaczepu i nie zawsze ma ochotę podać kulki.

 

Inną kwestią jest to że sam GB miał być w standardzie AK, no i jest ale niestety tylko w standardzie AK APS ... zamontowanie go w innej replice niż APS'owa jest nie reale ... lecz tak jak wspomniał grisha można spokojnie wpakować dowolny GB od jakiegokolwiek ak , cymy czy boyi.

 

Spust jest mechaniczny, oznacza to tyle że spust w replice mechanicznie popycha spust w GB (Gearbox w tej replice jest montowany ze spustem jak w każdym ak) i mamy dość mocne opóźnienie na lini wciśnięcie spustu strzał, sam spust trzeba docisnąć do końca żeby uzyskać wystrzał ... a droga jego jest dość długa.

 

Spasowanie repliki jest naprawdę super, obawiam się tylko o gniazda pinów które ... moim zdaniem dość szybko się wyrobią i tam będą pierwsze luzy.

 

Inną sprawą jest miejsce na baterię ... totalna mizeria. Mam w domu stosy baterii które próbowałem wpakować do środka ... i tu mamy dość spory zonk. Replika jest przystosowana do baterii mini typu stick ... wchodzi nawet 10,8 z lipolami już jest problem jeżeli nie mieszczą się w średnicy baterii mini. Np li-po 7,4 1500 firefox stick ... już nie wchodzi. Wchodzi za to dwudzielna 1200 7,4 redoxa, 1200 7,4 powerbean (oczywiście w wersji stick)

 

Następną sprawą jest wspomniana wcześniej komora hopa, tutaj również miała być radość z powodu zastosowania standardowej komory od AK i znowu zonk (poza tym moja nie podkręca kulek :) ) . Komora jest zrobiona w ten sposób że jest skręcana z pierwszą śrubą gb, osadzona jest również na obsadzie z przedłużką połączoną z body która ma około 4mm i skutecznie zabiera nam 4 kulki przy każdym przeładowaniu.

Połączenie komora-GB o którym wspomniałem jest tak naprawdę jedynym stabilizatorem GB ... (sic!) ponieważ tylny pin spełnia jedynie rolę podpórki.

 

Tłumik który jest zainstalowany zakrywa nam lufę (380 a nie 400 jak to gdzieniegdzie było podawane) i jeżeli chcemy zainstalować np tłumik dźwięku musimy odliczyć 4,5cm na wystającą lufę z body. Tłumik dźwięku może mieć maksymalną średnicę 30mm.

 

Elektryka w replice stoi na poziomie tych instalowanych w cymach o28 ... bezpiecznik i jego pancerne zabezpieczenie zabiera nam całkiem sporo miejsca w komorze przeznaczonej na baterię (na moje od razu do usunięcia)

 

Gearbox jest również na poziomie cm028 ... mimo że sam szkielet jest zaopatrzony w opcję wymiany sprężyny jakoś w środku szczególnie dobrze nie wygląda, zębatki wyglądają jak pierwsza wersja xyt ... za tą kasę by mogli wstawić coś lepszego.

 

Podsumowując - replika na którą czekałem od lat (serio nie ściemniam) która miała być połączeniem GBv3, magów w standardzie m4, i komory hopa od ak ...nie spełniła moich oczekiwań, głównie z powodu problemów z magami, trochę odmiennej komory hopa (w dodatku w nie najlepszym wydaniu) zastosowanych elementów w GB i samego szkieletu, miejsca na baterię.

Tak poza tymi małymi :D niedociągnięciami replika jest miód malina. Powalił mnie fakt że przy zamontowaniu lufy 455mm jest cały czas krótsza od mojego ASK74U :) to jest wielki plusik , jak również jej ergonomia.

 

Czy ja bym kupił tą replikę drugi raz ... nie wiem zastanawiałbym się chyba nad ponownym zakupem L85 Army i podciągnięciem jej do wysokiego standardu sprężyny 150 :P

 

BTW : podczas testów i męczenia repliki używałem kulasów 0,20 G&G, 0,25 G&G, 0,28 Guarder i 0,30 blaster devil, i o dziwo nie miałem żadnej zacinki.

Silnik ciągnie springa do 150 na batce li-po 11,1 2200 (niestety nie dałem rady jej w żaden sposób wpakować w replikę :) )

 

PS : Ci wszyscy ludzie którzy robili recki tej repliki na np Youtube ... powinni powstrzymać się od wszelakich innych recenzji , ponieważ dane tam przedstawione nie są ani kompletne ani wiarygodne ... no może poza tym że komuś się dobrze trzymało tą replikę ... ogólnie to co było przedstawione do tej pory w wersji anglojęzycznej to istna kupa wnosząca bardzo mało do tematu ...

Link to post
Share on other sites

Co do filmików na Youtube to trzeba pamiętać, że zdecydowana większość to prezentacje sklepów, którym zależy na sprzedaży. Dlatego tak ładnie to u nich wygląda :icon_wink:

Też się napaliłem na tę replikę i szkoda, że okazała się troszkę niedopracowana. Może jeszcze nad nią popracują i poprawią wady. Ciekawostką jest, że opracowano już kolejny model 502 gdy pierwszy 501 nie chce strzelać :maniak_zle:

 

 

Filmik pokazujący co można zastać w środku UARa tuż po rozpakowaniu - i jest to ponoć częste

 

 

UAR ma się pojawić w Gunfire http://gunfire.pl/product-pol-1152200373-Replika-karabinka-APS-UAR-501.html

Link to post
Share on other sites

UAR 502 to jedynie przedłużona wersja modelu 501, ma być w nim podobno zainstalowana lufa 550mm ale i tak cały środek i mechanizmy pozostają te same. Zmienia się tylko front a dokładniej pisząc jego długość.

Replika ma być dostępna w drugiej połowie przyszłego roku ... pewnie składają do kupy formę do odlewania dłuższego frontu.

Link to post
Share on other sites

Nie idzie się nie zgodzić z grishą w większości aspektów. Mój UAR na razie był tylko testowany ale dużym zaskoczeniem dla mnie był fakt kiedy to wsadziłem do niego springa 140 Guardera i chrono pokazało mi 480 fps w stoku :icon_smile:.

 

Trochę mało jak na 140, jednak nie jest źle. Szkielet wytrzyma m150. Mój Ak APS miał 550-560, wymieniłem wszystko poza szkieletem, i BB też działał :icon_lol:

 

 

Inną kwestią jest to że sam GB miał być w standardzie AK, no i jest ale niestety tylko w standardzie AK APS ... zamontowanie go w innej replice niż APS'owa jest nie reale ... lecz tak jak wspomniał grisha można spokojnie wpakować dowolny GB od jakiegokolwiek ak , cymy czy boyi.

 

GB da się włożyć spokojnie do AK, bo z niego pochodzi. Jak kupujesz sam GB APS-a V3 to dostajesz zatrzask pokrywy w komplecie, trzeba tylko zmodyfikować "pręt" od suwadła

 

 

Następną sprawą jest wspomniana wcześniej komora hopa, tutaj również miała być radość z powodu zastosowania standardowej komory od AK i znowu zonk (poza tym moja nie podkręca kulek :icon_smile: ) . Komora jest zrobiona w ten sposób że jest skręcana z pierwszą śrubą gb, osadzona jest również na obsadzie z przedłużką połączoną z body która ma około 4mm i skutecznie zabiera nam 4 kulki przy każdym przeładowaniu.

Połączenie komora-GB o którym wspomniałem jest tak naprawdę jedynym stabilizatorem GB ... (sic!) ponieważ tylny pin spełnia jedynie rolę podpórki.

 

Nie żebym się czepiał, ale czy nie jest tak, że tylna pokrywa stabilizuje jakoś Gearbox?

 

 

Elektryka w replice stoi na poziomie tych instalowanych w cymach o28 ... bezpiecznik i jego pancerne zabezpieczenie zabiera nam całkiem sporo miejsca w komorze przeznaczonej na baterię (na moje od razu do usunięcia)

 

Tylko Mosfet.

 

Gearbox jest również na poziomie cm028 ... mimo że sam szkielet jest zaopatrzony w opcję wymiany sprężyny jakoś w środku szczególnie dobrze nie wygląda, zębatki wyglądają jak pierwsza wersja xyt ... za tą kasę by mogli wstawić coś lepszego.

 

Jak pisałem w AK dawał radę na M150, jednak tam nie było dziury z tyłu, nie wiadomo jak to wpłynie na żywotność. Prawdopodobnie należy przy zakupie, poprosić o wymianę o-ringa i łożysk na kulkowe, to wymusi na sklepie wyczyszczenie wnętrza GB i danie nowych smarów. Gwarancja będzie i replika taż powinna działać.

Edited by separator
Link to post
Share on other sites

Tak, tylna pokrywa stabilizuje gearbox w 2 miejscach (na wysokosci sprezyny i na wysokosci silnika (tu uwaga bo lubi "przygniatac" kable)

 

co do wstawiania 140 czy 150 w tak krotka replike... uwazam to za pomylke bo to bardziej cqb i sredni dystans a sprezyny o ktorych mowicie to juz ponad 500 koni... duzo za duzo na gre ze znajomymi :) chyba ze mowa o "mazowieckim stocku"

 

co do niepodkrecania kulek prawdopodobnie kwestia albo super dystansera zintegrowanego z wajcha... lub tez super gumki z zestawu... to wymianie tych 2 czesci hop dziala super.

 

ja od wczoraj rozkoszuje sie bateria lipo 11,1 (taka od beryla) ktora idealnie wchodzi do repliki i jeszcze jest duuuuzo miejsca. (w tym miejscu chcial bym pozegnac swoje zebatki lub tlok.)

 

pomysl z przykreceniem gb do komory - czas pokaze... narazie uwazam to za dobry pomysl :)

 

co do koncepcji publicznego rozstrzelania "recenzentow" jestem za... bardzo wiele rzeczy sie nie potwierdzilo lub okazalo duzo gorsze.

 

co do tlumika ja standardowy odczepilem i zalozylem o pare cm dluzszy dzieki czemu, dluzsza precka pasuje i nie wystaje

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

To ja coś wrzucę od siebie. Swojego UAR-a zakupiłem jakieś 2 tygodnie temu na TG, jak na razie był na jednej akcji więc o trwałości się nie będę wypowiadał jedynie tyle że ładnie strzela i niespodzianek nie miałem.

Natomiast są różnice w stosunku to pierwszej wersji a mianowicie:

- dystanser nie jest już na stałe i zamontowany był typu H

- magazynki są 2 jeden długi drugi krótki

- sprężyny dostałem 3 m110,m120,m130

- nakładka z tyłu korpusu siedzi mocniej niż to prezentowali na niektórych filmikach że wystarczyło za nią chwycić i zchodziła

- bateria wchodzi do kolby a nie pod szynę

- tłumik płomienia nie był przyklejony

- nadal jest wybredny co do mid-capów ale to można łatwo poprawić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Stałem się posiadaczem UAR w moim zestawie była jedna sprężyna w opisie na pudełku m120 oraz 2 szt krótkich magazynków hi-cap.Co to miejsca na bateria dla mnie jest nie fortunę bateria leży na silniku , u mnie będzie zmiana kabli na przód i mosfet.Jeżeli chodzi o kulturę pracy i zasięg to strzela nie źle w stocku i na ucho gearbox brzmi nie źle.Szkielet gearbox jest z wersji z ruchomym EBB więc kiedyś można się pokusić o wywiane na gearbox np. z cm048, dysza jest aluminiowa i kable niskooporowe silnik zwykły można zmienić na inny mocniejszy lub szybszy ale ten na dołączonych sprężynach daje radę.

Link to post
Share on other sites

Również się skusiłem na uarka. Replika naprawdę fajna, jak na pieniądze, jakie za nią dałem.

Co w niej lubię to ergonomia i handling. Replika ciąży na tył, co jest dla mnie ogromną zaletą. Przy prawidłowym złożeniu tej wagi się w ogóle nie odczuwa.

Nie wiem co ludzie na ten gb biadolą. Wystarczy rozebrać, i ponownie prawidłowo zlożyć. W stocku idzie wycisnąć strzykawkę i bardzo stabilne fpsy.

Co na pewno zrobię gdy repliki nie sprzedam to ascu lub podobny patent plus speedtrigger z minimalnym skokiem.

 

U mnie w zestawie były 2 dodatkowe sprężyny, krótki i długi hi-cap.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...