Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UAR firmy APS


Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie wiem jak to Ci najprościej wytłumaczyć to jest spężyka która służy do odbijania właściwego języka spustowego druga jest przy gerbox więc masz wrażenie, że spust właściwy od bija.Jak popatrzysz w stronę lufy do spręzynka znajduje się na tej ośce co spust by się do niej dostać musisz zdemontować lufę zewnętrzna luwe wentrzną z komora i odkręcić mechaniż służący do blokowania spustu.teraz wybijasz pin/okę spustu/ i po lewej stronie zakładasz spręzynkę która prostą stoną opiera się o body zakrzywioną o spust i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A którą generację masz? Gen I, czy II?

 

Miałem bodajże ten pakiet:

www.3drcparts.com/zippy-1500mah-11-1v-3s-20-30c-lipo-battery-deans-connector/

 

A siedział tak: https://www.dropbox.com/sc/v4ygud1s1tylzze/AADM2_gcX9YPuj8hWmyMvFARa

 

Musisz przy układaniu szczególnie uważać na kable balancera, bo mogą się uszkodzić o ostre krawędzie.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
A którą generację masz? Gen I, czy II? Miałem bodajże ten pakiet: www.3drcparts.com/zippy-1500mah-11-1v-3s-20-30c-lipo-battery-deans-connector/ A siedział tak: https://www.dropbox.com/sc/v4ygud1s1tylzze/AADM2_gcX9YPuj8hWmyMvFARa Musisz przy układaniu szczególnie uważać na kable balancera, bo mogą się uszkodzić o ostre krawędzie.

 

Mam batkę w kolbie, więc chyba gen2. Szkoda, bo gdyby był stick, to bym przypasował z AKSU. No nic, spróbuję kupić jeden na próbę. Trochę strach, bo widzę, że ten Twój na styk siedzi...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

 

Hej Panowie. Planuję zakup UAR a i mam pytanie czy w wersji 2.0 rzeczywiście poprawiono sprawę kompatybilności magazynków,i podchodzą już midcapy i inne.

 

Pmagi od magpula i betaProject pasują idealnie, tak jak metalowe boyia i SpecnaArms.

 

Plasticzne od KingArms nie zatrzaskują się w gnieździe. Innych nie wtykałem.

 

Spust jak badziwny był w V1, takim pozostał - choć nie na długo bo złamał się dość szybko. Na szczeście można go spokojnie dorobić metodami chałupniczymi.

 

Z tunningiem problemów brak bo niemal wszystkie ważne elementy pasują od AK (komora po minimalnych modyfikacjach body 2minuty dłubania kozikiem). w swoim egzemplazu wymieniłem: spust, cały GB (silver edge aps z hi-torque zembatkami), komorę CnC airsofPro, lufę promyka 420mm.

Jest to pierwsza tania replika w którą tyle inwestuję, jednak na tyle przyjemna w odbiorze że nie żałuje wydanych pieniędzy.

 

Replika pracuje na 7,4v 1300mah 20c redox - batka siedzi w kolbie dość ciasno ale pbroblemu nie ma.

Ergonomia na najwyższym poziomie. Fajny "ficzer" z wyskakującymi z gniazda magami + zwalniacz maga pod palcem z obu stron. Wszystko dobrze spasowane, nic nie trzeszczy. Brak 2stopniowego spustu a i selektor nienajlepszy.

 

Moim zdaniem zabaweczka bardzo fajna, mam kilka replik z wyższej półki (np.SIG556DMR KA czy L85G&G) ale biegam właściwie tylko z UARem.

Link to post
Share on other sites

By do Uar pasowały mid-cap, real cap i low-cap wystarczy zwiększyć otwór w gnieżdzie magazynka tj trzeba go powiększyć na długości jest to troche kłopotliwe z uwagi na to, że podnim znajduje się pionowy element ale da się to zrobić i wtedy pasują wszuststkie magzynki wymaga to tylko kilkunastu minut pracy , Co do spustu spust będzie pekał bo jest z znalu i pracuje z elementem stalowym i niw wytrzymuje napręzeń. Mojej roboty spóst posiada lesio jak jeszcze ma UAR. replika ma tędencje do pękania od wsadzania bateri do kolby lepszym rozwiązaniem było miejce na baterie z przody ale pasowały tylko stick podonbne.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam V2 UAR za TG. Bateria u mnie wygląda w stopce tak:

 

https://drive.google...iew?usp=sharing

 

i nadal nie wiem co może pękać i się rozchodzić. Chyba, że piszecie o wersji pierwszej gdzie stopka kolby jest płytsza.

 

Co do tematu magazynków, przyszły do mnie AMOEBY MIDy na 140 kulek:

 

http://azteko.pl/images/1/amoeba-airsoft-magazynek-mid-cap-m4-140-czarny-1a.jpg

 

Podają bardzo ładnie i pasują bez przeróbek. Jedynie co to są dłuższe od standardowego Hicapa.

Edited by AdrSer
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam

Ja miałem komorę airsoftpro polecam bardzo dobra trzeba było tylko otwory rozwiercić montażowe .Jeżeli chodzi o gniazdo magazynka jak chcesz używać mid-cap i low-cap musisz powiększyć otwór w gnieździe magazynka bo jest za krótki i nie mieści się magazynek lub pod piłować magazynek. http://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-hi-cap-3/magazynek-krotki-hi-cap-na-190-kulek-do-serii-m4-boyi?from=listing&campaign-id=19 jak popatrzysz na hi-cap przy klapce tam on ma krótki prostokątny kawałek plastiku do otworu gdzie wychodzą kulki, http://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-mid-cap-2/magazynek-mid-cap-na-150-kulek-do-serii-m4-cm?from=listing&campaign-id=19 a mid-cap ma dłuższy więc trzeba go delikatnie spiłować lub powiększyć w gnieździe magazynku..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Korci mnie zmontowanie kompaktowej DMRki i pomyślałem o UAR jako bazie. Ma to być sprzęt pod dynamiczne rozgrywki w gęstym lesie, gdzie SWD robi się trochę nieporęcznym wiosłem. Pytanie czy warto. Tłok i zębatki pewnie pójdą od razu do kosza. Bardziej ciekawi mnie szkielet i silnik. Dadzą radę przy SP150 na semi?

Link to post
Share on other sites

Ja na spróbowanie wwaliłem m135, wyszło 504 fps i przemieliłem z 1k kulek, to nic się nie rozsypało, jeśli chodzi o szkielet. Stokowe aktualnie zostało tylko szkielet i sprężynki, popychacz.

Silnik stokowy to raczej szału nie robi, nie używałem go, słabo przyciągał stal.

Dodatkowo zrobiłem sobie, jako w kolejnej replice, na stokowej komorze, gumce i lufie domowego er hopa, i działa pięknie. Jeszcze dobrą opcją jest skrócenie drogi spustu, bo stokowo nie jest to zbyt przemyślane.

Link to post
Share on other sites

@ppszejdi - UAR jest pod tym względem przerobiony, jestem ciekaw, czy magi podają, bo kanał komory, przez który idą kulki jest minimalnie za prótki i nie odciąga on zabezpieczenia magazynka. Spróbuję po przeciwnej stronie w gnieździe wkleić trochę izolki. Zobaczymy, czy przyniesie to jakiś efekt.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...