Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PODRÓBKI sprężyn Guardera?


Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

W kałaszku który ma bore-up Guardera, gumkę Guardera i lufę systemy 363 mm 6.03 mm chcę uzyskać 360-400fps. Bardziej odpowiednią sprężyną będzie SP100 czy 110 Guardera? Bo aktualnie siedzi tam SP130 Guardera i trochę boję się ile to może być fpsów.

Jeśli trafisz na nowego guardera to SP120 da Ci ok 400fps.

Powiem wam, że się szczerze zawiodłem. Kupowałem do repliki SP150 celem uzyskania tych ~550fps, a tu nie miłe zaskoczenie po przeczytaniu tematu, że jest dobrze jeśli mam w ogóle te 500fps. 60zł poszło się ... (sami wiecie co) bo jakby nie patrzeć tanie to te springi nie są...

Jeszcze ciągniecie ten temat? Ale jaja... ;-) Ja zdążyłem o sprawie zapomnieć.

Ostatecznie przy jakich sprężynach w końcu zostałeś?

Link to post
Share on other sites

Kupowałem do repliki SP150 celem uzyskania tych ~550fps, a tu nie miłe zaskoczenie po przeczytaniu tematu, że jest dobrze jeśli mam w ogóle te 500fps.

 

Testowałem na AK74 VFC, 4 sprężyny Guardera.

Wyniki chrono:

SP 130 - 460fps

SP 150 (zakupiona 2006) - 500fps

SP 150 (zakupiona 2011) - 486fps

SP 170 - 523fps

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Albo na szczelnym układzie. Możesz w to wierzyć bo to prawda.

 

Widziałeś czy słyszałeś, bo to jest różnica ? Ja widziałem kupę replik z SP150 ale żadna nie miała 550fps i uwierz mi, że były to bardzo dobrze przerobione repliki. Kiedyś testowaliśmy RPK przerobione w asgshopie na SP150. Doszczelniliśmy tylko gumkę hopup na klej (na stałe) i RPK miało 530fps max. Także nie uwierzę w jakieś szturmy z krótszą lufą co niby "doszczelnione" miały 550fps.

Link to post
Share on other sites

@SirHawk

m4 od kwa sp130 wynik 511 fpsów

 

W M14 i 550fps jestem w stanie jeszcze uwierzyć (510mm lufa), ale w SP130 i 511fps w M4 przy lufie 395, to już bez urazy ale nie wierze. Na jakim chrono to było mierzone ?

Edited by Gelayev
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...