Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR 25 CA(G&P) vs LMT Defender m16 KWA/ASG


Recommended Posts

Witam ! Po krotce - ktora replika lepiej nada sie na baze pod parasniperke ? uwielbiam dlugie repliki - a wiec im dluzsza tym lepsza w moim odczuciu. Zewnetrznie chciałbym je zmodernizowac pod tym katem :

SR25

6597122203_06a42b13c0_z.jpg

SR12 (M16kwa)

5705444178_0a3275a832_z.jpg

 

 

interesuja mnie fpsy w granicach 550-600. Ktora z nich wyszlaby tansza w tuningu ? W wakacje odwiedzam USA, i chcialbym juz zrobic przymiarki do zakupu. Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

czy magi od sr25 pasuja do kwa?

jak wyglada sprawa z korpusem i ogolnymi wrazeniami zewnetrznymi. mialem w lapkach kwa i szczerze powiedziawszy robi swietne wrazenie.

czyli jak rozumiem, w sr25 gb do wymiany, w kwa zostaje bo jest az nadto pancerny. kurcze, podoba mi sie bardziej sr25. wie ktos moze czy istnieje mozliwosc dokrecenia tlumika do kwa, w taki sam sposob jak w sr25? tj odrazu do korpusu, nie do lufy zewnetrznej

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Proponuję poczytać o tuningu obu replik do 550fps i przeliczyć , koszty same Tobie odpowiedzą co będzie tańsze .Powiem tylko że szukając magazynków do SR typu low lub mid cap licz się z kwotą 100zł up za szt. KWA pasują typowe m-ki za 30zł.Piszę to bo mam oba modele i znam temat z autopsji .

PS : obie repliki świetnie się prezentują :] i sprawują

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...