Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PenCott Green Zone


Recommended Posts

O wytrzymałości się nie wypowiem, bo długo Rasputina nie tyrałem, ale uszyty jest solidnie jak na chińczyka. No i mniej sterczących nitek od Helikona :icon_wink: Jakość kamuflażu powinna być taka sama, ponoć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniach Pencotta w zależności od partii materiału, ale to nie tragedia.

Natomiast wygoda to już zależy od kroju i Twoich preferencji. Ja od kiedy używam combat setów czuję się jak w worku po założeniu CPU/SFU i pochodnych,

Link to post
Share on other sites
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@wiciok

 

Info z Fb wisportu

"W przyszłym tygodniu dotrą do nas taśmy w kamuflażu PenCott. Cena będzie wyższa niż w wersji "special". Więcej info wkrótce"

 

Więc na razie trzeba czekać. Nie ma to jak zrobić plecak w PC GZ i zasłonić połowę kamuflażu taśmami.

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo to tylko prywatni krawcy.

Chyba że będziesz kombinował coś z pasem od Templara i customowymi szelkami.

 

 

/ Plecak wygląda naprawdę zacnie, teraz tylko czekać aż będzie dostępny :icon_smile:

// Pytanie, czy na razie jedyną opcją na boonie w GZ jest SCG? Czy ktoś jeszcze może coś takiego szyje. Bo wydawać 130 zł średnio mi się widzi.

Edited by Wintar
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie znacie jakieś najlepiej polskie sklepy oferujące ładownice do m4 w kolorze PenCott GZ, widziałem że Templar Gears ma takowe w swojej ofercie, widziałem też że spec ops ma takie dostępne na swojej stronie ale nie mogę ich znaleźć u ich dystrybutora na www.sprzętmilitarny.pl Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Tak uniwersalne, że pożal się Boże. Mam i templara, i specopsa i husara. Z tego wszystkiego dwie pierwsze mogę polecić, w Specopsie wystarczy tylko gumkę od trzymania maga odwiązać. Husar moim zdaniem przekombinował tą ładownicę niesamowicie. Co do spodni to cóż, mam swoje zdanie, że w przypadku braku elastycznego materiału wkładka będzie wyłaziła. Miałem tak w CRH i wątpię by tu było inaczej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...