Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ośmielę się nie zgodzić, jakoby MW3 miała ciekawą fabułę, ale wystarczy odpowiednia kampania marketingowa i sprzeda się każdy szajs w ładnym opakowaniu. W nowym BFie grafika wygląda przecudnie, ale moim zdaniem sam fragment rozgrywki jest aż nazbyt filmowy (to chyba jakieś zboczenie pozostałe po OFP :icon_biggrin:). Obawiam się, że taki los może spotkać wszystkie etapy, a wtedy rozgrywka w singlu zakończy się pewnie po sześciu godzinach. Jeśli ratowanie świata zajmie nam więcej niż 6 godzin, a poziom wykonania trybu wieloosobowego choć trochę zbliży się do znanego z BF2, to przełknę te 150zł i "czwóreczka" wyląduje na mojej półce.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, za wcześnie :icon_razz:

Jakby zrobili BC3, BF 2143, MoH: WojWojownik 2 i jeszcze cholera wie co, a z BF4 poczekali aż przynajmniej siedmioletnie konsole zyskają następców to może bym się zaciekawił. Osobiście wolę poczekać na MGSV, zadowalając się BFem 3 :icon_biggrin:

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Szczerze bardziej czekam na następną aktualizaciję WOTa :icon_wink:

Nasz kaln tez gral w WoTa Teraz Warthunder only. WoT i wargaming to zdzierstwo na kase masa bugów optymalizacja taka że aż szkoda gadać. Strzały za zero, blokada win ratio...

Link to post
Share on other sites

Zagrałbym, ale jak zwykle kasa na komputer poszła w airsoft.

Lecz w sumie jakby nie patrzeć w prawie każdy weekend gram w takiego BF-a ze świetną grafiką i dobrym multi z zerowym pingiem. Czasem tylko sporadycznie npc się bugują i żyją po postrzale, ale 500 fps pod palcem potrafi skutecznie wysłać takiego npc na spawn ^^

Link to post
Share on other sites

Hypre fakt bugi i strzały za zero ale ja to biore za uroki gry , a przecierz cały czas są aktualizacje które bugi unicestwiają i dodają nowe czołgi :icon_wink: Mam Lowe i grać mi się na razie nie odechciewa choć fakt że prawie na każdym ktoku trzeba wydać kase zdzierstwo ze strony WG :(

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...