Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"OFF" - przede wszystkim nowe bronie , mapy , pojazdy itd. Gracze premium nie muszą czekać w kolejkach do serwerów , oraz różne duperele , które dają satysfakcję co na pewno ułatwia grę . Na pewno jeszcze jakieś są ale nie mam stronki gdzie mógłbym przeczytać ułatwienia . Jeśli się mylę poprawcie .

Link to post
Share on other sites

"OFF" - przede wszystkim nowe bronie , mapy , pojazdy itd. Gracze premium nie muszą czekać w kolejkach do serwerów , oraz różne duperele , które dają satysfakcję co na pewno ułatwia grę . Na pewno jeszcze jakieś są ale nie mam stronki gdzie mógłbym przeczytać ułatwienia . Jeśli się mylę poprawcie .

 

Jaka broń? Jedynie ta z DLC, jak kupisz jakiś dodatek to też będziesz miał niektóre (wpierw jeszcze trzeba je odblokować poprzez wykonywanie zadań). Pojazdy? Tylko te co są w dodatkach, nie użyjesz niszczyciela czołgów na mapie z podstawki. To samo z mapami.. jedynie te co są w dodatkach bo przecież PREMIUM zawiera wszystkie dodatki. Różne duperele? No fakt jest jakiś dziwny nożyk. Mega ułatwienie serio.. :teethh: Jedynie w kolejce nie trzeba czekać, ale to i tak nie wszystkie serwery mają to włączone.

 

Wcześniejszy dostęp do dodatków i czasem było kilka dni podwójnego expa + trochę zadań, dzięki którym można odblokować inne dog tagi lub kamuflaże do broni. Jeżeli nie masz o czymś pojęcia to nie wypowiadaj się.

 

EOT (w końcu to temat o BF4, a nie BF3)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja na i3-2100, gtx520 i 6GB ram, gram na możliwie najniższych detalach. Wielkich skoków w FPS'ach nie mam, czasami łapie lagi.

 

Gra się całkiem fajnie, na najniższych detalach gra nie jest w cale brzydka, fajny jest efekt god rays.

 

Zdarzyło mi się wylecieć poza tekstury.

Link to post
Share on other sites

Vender GTX 520 ! to ty masz słabszą karte graficzną ode mnie. Myślałem, że w tych czasach gorszej niema od mojej a jednak...

Mi w tym BF-ie podoba się ten feeling strzelania jest znacznie lepszy od poprzedników.

a ta destrukcja otoczenia no to cóż... ino jeden budynek się rozwala i nic więcej :icon_cry:

Miło się pływa okrętami, choć czołgiem banalnie idzie go rozwalić, a poza tym to ta beta jest jakaś taka słaba tzn. modyfikacje broni są mocno ograniczone co mi się nie podoba, nie inaczej jest z pojazdami również mało tego.

Link to post
Share on other sites

Jak Wam chodzi beta? Mi na razie się tak tnie, że nie daję rady grać (i5-2500, gtx 660, 8GB Ram).

 

13ymfkx.png

 

Płynnie, nawet na serwerze 64 zapełnionym. Core 2 Quad 6600 [2.40 GHz], HD Radeon 7790 1 GB, 8 GB DDRAM II. Są jeszcze ustawienia ultra, nie testowałem ich. Jedyny problem z mojej strony, to czas ładowania.

 

Seria robi się zbyt arkadowa dla mnie :(

 

Być może pomyliłeś gry, bo w BF bardzo trudno doszukać się realizmu w jakim kolwiek miejscu, od pierwszej części BF, czyli 1942. BF2, BFV, BFBC2, [bF3 nie grałem w multi, tylko beta i single, nie wypowiem się]. BF4 - kupię, ale za parę lat, bo wydawać 179 zł na premium i dodatkowo 169 zł na grę, to nie dla mnie.

Edited by Ylang
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No i teraz nie wiem co kupić, tzn. czy preorder w empiku czy cyfrową edycję specjalną. W tej edycji specjalnej są jakieś złote pakiety bojowe i nie wiem czy ten battlepack z empikowego preordera to coś gorszego.

Predzej czy pozniej te battlepacki odblkujesz grajac. Ja osobiscie polecam podstawke w zwyklej wersji + premium

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...