Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak myślicie, jeśli zacznę kombinować z torrentowym BFem to może mi zbanować moje konta originowe z grami?
No weś. Mam nadzieję że to tylko "chcę zobaczyć bo nie ma dema". Ale w sumie gdzieś BF3 za friko rozdają, a jak nie to kosztuje niewiele, więc chyba nie problem sobie to obczaić. http://hcgamer.pl/battlefield-3-za-darmo-dla-wszystkich-30588
Link to post
Share on other sites

Czyli nie ma co grać. Swoją drogą ostatnio odkryłem, że poza COD i BF nie ma "dużych" fpsów pokazujących współczesne konflikt więc wybór jest marny :/

 

2 gry na dobrym poziomie z częstymi wydaniami to nie jest mało, inne gatunki gier mogą pozazdrościć.

 

Z tego co widać strzelanki odchodzą od trybów single (bo ile można rzeczy w strzelance nawymyślać) i ciężko wyciągnąć duże pieniądze za te kilka godzin rozrywki.

 

W BF od zawsze rządził tryb multi a ten zapowiada się obiecująco, zobaczymy już w piątek co EA wymyśliło.

 

Wszystkim tym co marudzą na złe EA polecam skorzystanie z opcji:

 

Gra objęta „Gwarancją zadowolenia z gry” Origin. Jeśli ci się nie spodoba, możesz ją zwrócić.

 

Na dobrą sprawę chyba można będzie przejść singla i zwrócić grę.

 

 

P.S. Remington - skorzystaj z opcji zakupu z gwarancją, jak Ci nie pójdzie to oddasz, po co kombinować z torrentami.

Edited by Cappuccio
Link to post
Share on other sites

Optymalizacja słabsza od tej z bety. Ustawienia wysokie, 1920x1080, stałe 60FPS, a momentami to tak sobie nagle spadnę, że głowa mała :D Cutscenki z tego co zauważyłem są robione w 30 klatkach na sekundę, niedoróbek także się już dopatrzyłem (dziurawe pachy Pac'a bodajże, tego gościa co zginie na lotniskowcu przy wchodzeniu po drabinie, a jeszcze tutaj ciekawostka - jego rany na twarzy pojawią się zaraz po odwróceniu od nas i złapaniu drabiny). Ale tak poza tym gra się przyjemnie, dużo śmiechu gdyż sztuczna inteligencja "posysa", a na HARD i tak jest stanowczo za łatwo. Pierwsze misje wykonywane z samym rewolwerem i nożem coby sobie punktów nabić :D

Link to post
Share on other sites

Po 3h i ja coś dorzucę:

 

tak jak można było się spodziewać nie wszystko działa :( i to jest smutne, rzecz ktora doprowadza mnie do szału to brak trybu Hardcore tzn jest ale nie da się serwerów ponoć w nim ustawić więc jakby go nie było (da się normala pozmieniać by był zbliżony do hardcore ale to nie to samo)

 

Co do samej gry to zwala z nóg, rozmach map, ich wygląd, efekty są niesamowite, bije na głowę BF3 niestety swoje wymagania ma :( i trzeba będzie pomyśleć nad nową kartą a najlepiej dwiema :D

 

Ilość nowości jest znaczna i po 3h jeszcze nie ogarniam do czego wszystko służy, a dopiero kilka rzeczy odblokowałem. Zapowiada się kawał świetnej gry.

 

Do zobaczenia na polu walki.

Link to post
Share on other sites

Jest kolorowo, modele broni są genialne, dźwięki strzałów zarówno broni jak i pojazdów bardzo przyjemne. Pewne rzeczy wychodzą na razie trochę słabiej w porównaniu z BF3, np. strzelanie z samolotów i helikopterów jest jakieś takie mało soczyste, tzn. cieniutkie smugi pocisków ale pewnie to z czasem poprawią. Na razie gra dosyć często się wiesza ale to też wina początków.

Link to post
Share on other sites

O bożę, co się z tym dubbingiem dzieje... Ludzie, tylko wersja angielska :icon_razz:!

 

Szkoda, że klucz jaki dostałem miał do wyboru Polską i Rosyjską wersję językową, niestety Cyrylicy czytać nie potrafię :icon_biggrin: Rosyjski ze słuchu jeszcze jakoś, ale wtedy bym nie wyrabiał ze śmiechu, jak przy polskim dubbingu ja się śmieję jak porąbany z całokształtu tej gry. Niestety wszystkie dotychczas znalezione w sieci sposoby na zmianę języka nic nie dały. Przynajmniej nie straciłem pieniędzy, rzekłbym nawet, że zapłacono mi za grę w nią.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Szkoda, że klucz jaki dostałem miał do wyboru Polską i Rosyjską wersję językową, niestety Cyrylicy czytać nie potrafię :icon_biggrin: Rosyjski ze słuchu jeszcze jakoś, ale wtedy bym nie wyrabiał ze śmiechu, jak przy polskim dubbingu ja się śmieję jak porąbany z całokształtu tej gry. Niestety wszystkie dotychczas znalezione w sieci sposoby na zmianę języka nic nie dały. Przynajmniej nie straciłem pieniędzy, rzekłbym nawet, że zapłacono mi za grę w nią.

No niestety, ja tam czekam na CoD:Ghosts!:D

Link to post
Share on other sites

Bieda z tym językiem bo w BF3 można było spokojnie zmienić. BF4 mam tą rozszerzoną edycję cyfrową i tylko polski. Już nie raz się przekonałem, że ludzie na kierowniczych stanowiskach to w większości matoły, których decyzje są bezsensowne i wkurzające.

W multi teraz rozpracowuję DMR'y bo jestem ciekaw jak się sprawuje ten SCAR-H SV. Na razie biegam z MK11 MOD 0 i czuć moc, od razu mi się ratio zaczęło poprawiać.

Link to post
Share on other sites

Po kilkunastu godzinach gry na multi:

- mapy, bronie, ubrania (gusta...) i ogólnie cały "system" jest dużym plusem w porównaniu do BF3

- ze strony technicznej katastrofa. Ciągłe crashe, freezy i katastrofalny stosunek jakości do wydajności. Grałem w BF3 od bety i nie pamiętam aż takich problemów. Tu niestety nie mogłem spróbować ze względu na win 32 bit :/

- jak tylko będę miał wystarczająco czasu (a za mało żeby pograć lol), to koniecznie trzeba skombinować "zangielszczenie". Podobno da radę coś ściągnąć do wersji PL/RUS.

 

Grać da radę i jest zabawa, ale moim zdaniem warto dać temu miesiąc lub dwa na połatanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...