Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie no, oczywiście, że bugi były (kto by nie pamiętał żyrafy :D ). Bardziej chodzi mi o stabilność - w BF3 grałem na trochę słabszym kompie, a dało radę na low/medium z sensowną rozdzielczością. Tutaj mam wszystko na minimum (w tym użyłem programu do odblokowania dodatkowych opcji, jak wyłączenie efektów z DX11) by w normalnych warunkach mieć te 30fps :( No i tam nie pamiętam tyle crashy oraz 3-4min wczytywania mapy :P No ale miejmy nadzieję, że to tylko kwestia czasu i patchy.

Link to post
Share on other sites

Panowie, dziś się dopytam co i jak zrobił mój brat to wstawię jakąś instrukcję jak przywrócić język angielski w BFie :icon_biggrin: Powiem Wam, że 60FPS i ustawienia na wysokich w 1920x1080p to ta gra robi olbrzymie wrażenie, dla mnie nie jest to BF3, który mnie obecnie razi sztucznością, a i niebieski filtr jest wkurzający, latarki rażące niczym słońce... W BF4 gra mi się bardzo przyjemnie, ścinanie się oczywiście występuje, ale odbieram wrażenie, że podczas rozgrywki sieciowej nie jest to tak częste jak w Single Player, gdzie są także częste doładowywania jak np. misja w Chinach, wchodzimy do windy, wjeżdżamy na złe piętro, a gościu lewituje.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Nie jest to problem przeludnienia, po prostu gra jest strasznie zabugowana, crashuje się i wywala, pewnie którymś tam z kolei patchem to poprawią, jak na razie jest to dość wkurzające. No i u mnie gra tak obciąża RAM, że nie mogę nawet włączyć origina w grze bo od razu się zamula :icon_confused3: Co do samej rozgrywki, jest parę fajnych elementów które dodali, parę nowych rozwiązań, ale mechanika jest w sumie bardzo podobna do 3. Zobaczymy, jak naprawią te wszystkie błędy to może być naprawdę dobra gra.

Link to post
Share on other sites

:icon_smile:

Jakie wrażenia z gry?? Podobno już tyle ludzi gra, że cięzko na serwery wbić

 

Gra świetna, mimo pewnej ilości błędów (crashe) gra się rewelacyjnie. Serwerów jest pod dostatkiem i dziesiątki jak nie setki stoją puste ale pełnych tez jest sporo i nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego.

 

Jedyny minus to by w pełni się cieszyć grą trzeba mieć mocny sprzęt choć nawet na niskich ustawieniach gra się prezentuje dobrze.

Link to post
Share on other sites

U mnie na średnich po CIĘŻKICH przejściach hula. Gra się gorzej w porównaniu do BF3, nie czuję tego klimatu i radości. Zobaczymy jak powychodzą łateczki na które gracze czekają jak na włączenie prądu po 10 dniach awarii rozdzielni. EA zbiera jak na razie sam negatywny feedback, czemu się nie dziwię bo wczoraj cały dzień w BF4 polegał na zwalczaniu crashy. Jeśli ktoś reflektuje, dodajcie mnie do Origin audriLL to pogramy razem :)

Link to post
Share on other sites

BC2 kiedy było najnowszą wersją Battlefielda było super, ale BF3 pomimo, że nie oferował takiej destrukcji jak BC2 był lepszy. Obecnie mimo dalszych niedociągnięć BF4 bije swoich poprzedników znacznie - gdyby nie błędy gry rozgrywka byłaby świetna.

 

P.S. Nie wiem jak u Was ale po ostatnim patchu gra chodzi znacznie gorzej :( zdarzają się przycinki a i zwiesza się częściej :(

Link to post
Share on other sites

BF4 jest strasznie irytujące pod względem błędów, które uprzykrzają grę chyba wszystkim.

Wczoraj już dostałem szału, jak kolejny raz mnie odłączyło od serwera, dłuuugie wczytywanie map, albo przy podliczaniu gra się zawiesiła i nie zaliczyło mi punktacji...

Polecam wszystkim aktualizację PB, aktualizację DX, aktualizację sterowników karty oraz proponuję ustawić odpowiednio porty(linki do poradnika można łatwo wygooglować).

Po tych zabiegach wszystko śmiga poprawnie, jedynie pozostało długie wczytywanie się map (około ~60 sek).

 

Na pocieszenie mogę dodać, że najnowszy CoD jest podobno jeszcze gorszy. To co tam się wyprawia to jest istny koszmar :)

Link to post
Share on other sites

60 sekund to rzeczywiście strasznie długi czas wczytywania się mapy. :hahaha:

 

Ja uważam, że to długo, a to nie tylko moja opinia :icon_smile:

Swoją drogą bardzo konstruktywny post, napisz coś jeszcze prooooszę :icon_mrgreen:

 

@Nath

8GB to już powoli taki standard, ja śmigam na 8gb i na szczęście gra jest płynna. CoD podobno na mniej, niż 8gb nie startuje(a wykorzystuje ponoć 2gb), także optymalizacja powala.

Do BF4 jakaś łatka do optymalizacji serwerów jest przygotowywana, oby tylko nie było jeszcze gorzej :icon_biggrin:

Kilka razy się zdarzyło, że wywaliło wszystkich z serwera...

Edited by A7 x
Link to post
Share on other sites

Narzekacie na wczytywanie się mapy przez minutę? Mi się ładuje nawet dwie! Tak poza tym to gra mi się przyjemnie do momentu, aż moja drużyna nie pozwoli sobie odpuścić, a przeciwnicy nie zaczną nas "ownić". W każdym razie gra mi się bardzo przyjemnie, a jak trafi się jeszcze na dobrych graczy po obu stronach to jest dopiero zabawa. Ostatni mecz jaki zagrałem zwiadowcą, choć przegrany, bardzo mi się podobał i był bardzo emocjonujący, gdyż pod koniec (10 do 90) mieliśmy tylko jedną flagę. Jak się zmobilizowaliśmy, jak nasza drużyna zaczęła atakować, takiego skilla to ja nigdy nie miałem, a mecz skończył się zaskakującym wynikiem 0:10 :icon_biggrin: Żadnej przycinki, żadnego crasha, jedynie fakt, iż brat ma monitor full HD i gra na takiej rozdzielczości sprawia, że HUD jest bardzo mały, a czujnik ruchu nie wiem, czy w ogóle działa :icon_wink: Co innego latanie pojazdami - to jest dla mnie katorga, wolałem helikoptery zwiadowcze z BF3, którymi latało się jak wanną z wodą, ale mogłem coś przynajmniej zabić i jakoś udawało mi się tym polatać dłużej niż dwie minuty. Podzielę się także filmikami (brata i moimi) z BF4 :icon_biggrin:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ILV695fMe5s

 

http://www.youtube.com/watch?v=nUGmTZNWqe0

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...