Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj pykałem w Chińską Nawałnicę parę godzin, gra śmigała płynnie i nic się nie zwiesiło, więc może poprawki idą w dobrym kierunku. Całkiem ciekawe te mapy tylko nie ma na nich samolotów bliskiego wsparcia (czli Fantan, Thunderbolt, Frogfoot).

 

A tak poza tym to trochę denerwujące, że śmigłowce zwiadowcze mimo, że delikatniejsze są o wiele wytrzymalsze od szturmowych dzięki możliwości naprawy przez dwie osoby (w sumie samemu też czasem naprawiam przesiadając się na chwilę na miejsce pasażera :) ). MP7 odblokowałem właśnie zestrzeliwując szturmowy, bo żadnego little birda mi się nie udało.

Link to post
Share on other sites

Co do SSD to chyba lepiej większy, żeby grę także na niego wrzucić. Na szczęście można tak zrobić, że tylko jedna gra z Origin będzie na SSD, a reszta na innym dysku. Trochę poeksperymentowałem i okazało się, że ścieżka w opcji w Origin wskazujące gdzie będą instalowane gry, wskazuje miejsce nowych, a stare mogą być tam gdzie poprzednio. Miałem mały bałagan ale po przejściu na SSD, wrzuciłem wszystkie originowe gry do jednego folderu. Żeby przenieść tylko BF4 na SSD, wystarczy go odinstalować (oczywiście wcześniej zrobić kopię plików), potem zmienić ścieżkę instalacyjną w Origin na folder na SSD i włączyć instalację w nowej lokalizacji. Gdy gra się zacznie ściągać, przerwać ściąganie, skopiować do nowej lokalizacji pliki gry. Po takim zabiegu Origin stwierdzi, że gra się ściągnęła, instalacja zostanie sfinalizowana i gotowe.

Teraz jak wchodzę do gry, większość pojazdów jest dostępna, więc łatwiej dorwać jakiś helikopter czy samolot. Ale ostatnio pochwaliłem za bardzo, bo może mniej ale dalej się czasem wywala. Niemniej jednak nie jest to już tak częste, chociaż mapy miejskie z blokami wywalają mi się zawsze.

Link to post
Share on other sites

No i nie mogę grać Chińskiej Nawałnicy pomimo tego, że mam premium i preorder. No i nie tylko ja tak mam, że jak chcę dołączyć do serwera z zielonym znaczkiem to pojawia się komunikat, żebym kupił dodatek. Chyba się przerzucę na jakieś wyścigi albo bieganie z mieczem po lochach bo to normalnie już porażka.

Link to post
Share on other sites

Najśmieszniejsze, że grałem kilka godzin zaraz po tym jak się dodatek pokazał. Potem poszły jeszcze ze 3 patche tak po około 900MB no i nic to nie zmieniło. Z resztą jak jest mapa z dodatku ale na serwerze nie ma tego zielonego znaczka, to mogę grać. Na razie spróbuję dzisiaj przeinstalować. Chociaż właśnie wlazłem tam gdzie wcześniej sprawdzałem i widze, że pojawiła się porada w temacie: http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/I-have-premium-but-can-t-play-china-rising-bf4-ps4/td-p/1987243

A tak poza tym znalazłem fajną poradę do samolotów i aż mi głupio, że sam na to nie wpadłem. Podbindowałem spację pod wznoszenie dzioba do góry no i teraz przy zawracaniu lub uciekaniu przed jakimś natrętem nie muszę ciągle wiosłować myszką. Myślałem nad dżojstikiem ale myszka jest jednak bardzo precyzyjna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dziś przejrzałem sobie w sklepie Battlefield 4 PL/PC i po prostu nie mogłem uwierzyć, że za cenę 129.99 pudełko [slim DVD] wygląda jak by je jakiś Chińczyk robił w piwnicy domowymi sposobami, tak samo jak drukowany wkład za okładką, na najzwyklejszej kartce z jakiegoś odzysku. Taką fuszerkę odwalić. Krzywo to pocięte, we wszystkie strony, jedne za małe, inne mają jeszcze białą obwódkę. Porażka! To było chyba drukowane na jakiejś najgorszej atramentówce z ubiegłego wieku, żadnych właściwie szczegółów nie widać, przeczytanie czegoś mniejszym drukiem graniczy z cudem. Porównałem inne gry, które stały obok, czy aby coś mi się ze wzrokiem nie dzieję... WSTYD!

 

Zwrócił ktoś na to uwagę? Ja jako gracz, stawiam sobie gierki na półce i pudełko to rzecz niezbędna.

Link to post
Share on other sites

Popykałem trochę w Second Assault (premium)... I mnie coś trafia jak widzę mapę "Operacja Metro 2014"... :D

Z nowu miliard granatów na sekundę, snajper na każdej prostej oraz spam z LKM'ów. I'm lovin it... ;p

Pozostałe 3 mapy miodzio i jestem happy. Natomiast jako typowy gracz CQ muszę przeboleć metro, a myślałem że nie będzie mnie już prześladować w 4'rce...

 

Ylang, nie wiem czy wiesz ale my co zamawialiśmy BF4 w pre-orderze mamy 3 płyty "DISC 1".

 

Ogólnie jestem zadowolony i będę dalej kontynuował tępienie komunistycznej szarańczy (czyt. rosyjskie serwery conquest).

Link to post
Share on other sites

Kupiłem w Media Market Battlefield 4 Deluxe Edition przez internet. Na stronie pokazane zdjęcie wersji ENG, w opisie wersja językowa ENG, do tego brak dystrybutora w Polsce. Dziś przyszło i niestety wersja PL. Pojechałem do lokalnego sklepu i oddałem.

 

Muszę sobie ściągnąć z UK, tam znalazłem :icon_biggrin:.

 

To takie ostrzeżenie, jak ktoś chce ENG, nie brać z Media Market.

Edited by Ylang
Link to post
Share on other sites

Nie kupisz angielskiego. I tak origin zmieni ci go na polaka prawdopodobnie (jesteś z polski - przymus -> dziękujemy DICE...).

Było zmienić pliki lokalne na angielskie (kolega tak zrobił na lapku). Mi już to wisi że mam po polsku... wypaliło mi już mózg przez brak angielskiego.

Ale fakt... dubbing to zło. W BF3 była przynajmniej możliwość zmiany języka w menu... tzn tu też jest ale masz tylko "polski" na przemian z "polski" do wyboru.

 

Był by ktoś chętny aby pocisnąć "Operation: Locker" 32p, Conquest? Najlepiej 3-4 osoby żeby cisnąć ich tam w miarę.

Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam dokładnie z czego skorzystał brat do zmiany języka na angielski, ale bodajże było to http://www.cjs-cdkey...h-tutorial.html Także da radę zmienić. Wszystko ładnie hula, przyjemne dla ucha. Jeśli jednak chodzi o Battlefield 4 w skrócie...

 

http://www.youtube.com/watch?v=fzE_Qm0Zy-8

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Znalazłem kolejnego buga "Made by DICE".

Ktoś zrobił wszystkie achievementy na F2000 na Metro 2014... ale wszystko zaliczyło mnie (grałem mechanikiem z MP7 PDW... nawet nie grałem 5 minut). I mam darmowe F2000 a ktoś został z niczym... Dla mnie spoko ale ktoś pocił się prawie 2 godziny... ;p

Link to post
Share on other sites

Zamiast Metra mogli by dać coś z Dogrywki, bo tam są chyba najbardziej miodne mapy. Ale burza piaskowa na Omanie wygląda i brzmi (ten szurający piach) genialnie. Tylko pasy startowe są za krótkie dla samolotów typu stealth i start odbywa się zwykle z łachy piachu :)

Link to post
Share on other sites

Nie pisałem tutaj swoich odczuć na temat BF4 bo w zasadzie nie mam czasu w niego grać. Jednak ostatnio pograłem parę rund na mapie locker(rzeźnia jak w COD ale Ja nie o tym) i muszę stwierdzić, że sporo ludzi jest banowanych za cheat'y. Runda trwała jakoś 30min. Średnia osób zbanowanych to ok 4 osoby na 30 minut. Rekordem były 3 osoby w jedną minutę. Lecą za Mulithacki, wallhacki, aimboty. Jeśli tyle osób jest wykrywanych i banowanych to ile osób gra na cheatach płatnych które są nie wykrywalne? Strach się bać.

Link to post
Share on other sites

To aż boję się myśleć na jakich serwerach grasz. Ja ja Operation Locker przegrałem 50% czasu gry i miałem tylko 3 przypadki cheatowania (w tym 1 podczas beta testów w Szanghaju). Bunkbuster był wł. na tym serwerze?

 

Btw co wy na to aby zrobić skład 4-5 osób z jednym (takim samym) TAG'iem i pograniem trochę na Operation Locker? TAG po to aby nas Balancer nie przerzucał (i nie rozdzielał) do przegrywającego teamu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...