Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety cziterzy się zdarzają choć nie wiem czy aż tak często jak piszecie. Najbardziej wkurza mnie jak aimboter wsiądzie do przeciwlotniczego, wtedy nie da się nawet wylecieć helikopterem z bazy. Poza tym jest trochę błędów, które powodują losowość obrażeń. Ale ogólnie gra daje fun. Przynajmniej da się polatać samolotami bo poziom ich shakowania jest w BF3 nieporównywalny. W BF4 udaje mi się wygrać dogfight, uciec przed przeciwnikiem ale nie w BF3. Nigdy w BF3 nie dałem rady zestrzelić samolotu przeciwnika.Tam najczęściej jest tak, że jak próbuję kogoś strącić samolotem to widać, że dostaje ale jakoś ucieka, potem zawraca prawie w miejscu, jest krótka seria i już mnie nie ma. Przy próbie namierzenia takiego delikwenta stingerem, okazuje się, że ma on prawie nieskończony ecm jammer, który się przeładowuje momentalnie.

Link to post
Share on other sites

Niedopracowana gra, pełno błędów i cziterów. Ludzie kupują i jeszcze się cieszą. Nie rozumiem.

 

Każdy ma swoje preferencje i wymagania. Ja kupiłem pre-ordera, ostatnio kupiłem premium i nie żałuje ani jednej wydanej złotówki. Moim zdaniem świetna gra, błędów już od dawna nie widziałem a cheat'erzy szybko wylatują i nigdy mi się nie zdarzyło by stanowili problem na serwerze. Dla porównania w airsofcie znacznie więcej jest terminatorów a ludzie się bawią i cieszą ;)

Link to post
Share on other sites

Grając na serwerach bf4hcg.com licząc osoby które lecą za haki to mam wrażenie, że zainfekowane jest 1/4 wszystkich graczy. W BF3 do finału rozgrywek w Polsce doszedł klan PSG- bogowie online, jednak na lanie nie wiedzieli co się dzieje :). Ludzie chyba nie rozumieją, że to tylko rozrywka i to dość "płytka", niestety dla niektórych to być albo nie być. Dla ludzi z zachodu 10-25usd za cheaty to żaden wydatek, a im gra bardziej popularna tym oszustów jest więcej.

Link to post
Share on other sites

Imho gra jest bardzo spoko. Wcale nie było tyle bugów (aczkolwiek na początku pierwsze półtora miesiąca nie dało się grać na oblężeniu szangahu a grając w betę nie było z nią problemów). Cheaterów praktycznie (przynajmniej ja) nie spotykam.

 

Jak by co zapraszam do plutonu RRF (Rapid Reaction Force). Specjalizacja CQC na mapach Metro 2014 & Operation Locker.

Link to post
Share on other sites

Ja gram na Xboxie 360 i z przykrością powiem,że BF zszedł na psy.

W raz z wypuszczeniem "Drugiego Uderzenia" wydali siódmą łatkę. Co najlepsze wyszły kolejne bugi jak np. strzelanie niewidzialną rakietą czy to ze stingera czy z czołgu. Zawieszanie się gry i konsoli znacznie zmalało lecz nadal występuje. Chyba nadal występuje błąd obrażeń,gdzie ty możesz wywalić cały magazynek z M4,a koleś cię jednym strzałem z pistoletu ściągnie.

 

Co do rozgrywki. Pojazdami się strasznie kieruje. Czołg jak i piechura może zatrzymać głupi krawężnik. Ogólnie by zabić z czołu trzeba trafić w kolesia,bo jak się koło niego strzeli to tylko się go zrani. Tak samo karabin pokładowy jest śmiesznie słaby.

A tak na dokładkę to jeszcze burgery z hameryki z lepszym łączem na europejskich serwerach.

 

Co do mapek z ostatniego dodatku. Zamiast Omańskiej wolał bym Bazar :]

 

Edit:

Na każdą platformę kupujesz osobne premium. A jak już masz premium to ściągasz dodatki już bez opłat.

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites

Dokladnie jak napisal kolega wyzej jest na PS3- blad na bledzie. Walisz do typa z dzialka na czolgu i nie mozna trafic mimo, ze celownik jest ustawiony na nim (a grywam tylko w trybie hardcore). Tak samo bledy z znikajacym dzwiekiem, w HK416 na poczatku (az sie nie zginie) celownik mechaniczny jest "zalany" (jakby byl z jednego kawalka stali- brakuje otworu w przezierniku). I za duze mapy jak na 24 graczy- zanim przebiegnie sie z punktu A do B to potrafi sie skonczyc runda albo w danym punkcie nic sie nie dzieje bo jest 5 punktow do zdobycia a 12 graczybroniacych np.

Link to post
Share on other sites

No to DICE sobie w kulki poleciało na innych platformach.

 

Ja grałem w betę na PC jak i na PS3 (więc mogłem porównać tragiczną grafikę bez 90% obiektów na mapach). Do LOW na PC to to się nawet nie umywało (1/2 mapy, brak obiektów na mapach - chyba wszystkich).

 

Znikający dźwięk występuje także na PC (przynajmniej kiedyś).

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites

Polecam filmiki :

http://www.youtube.com/watch?v=ai656sdq8rc i

szczególnie motyw ninja vanish !

 

Jest też kilka innych , które fajnie pokazują jak bardzo net code daje ciała przy różnicach 15-20 ms .

Szkoda, że nie ma fajnej alternatywy dla BFa bo przy tej części EA i Dice lecą ostaro w kulki moim zdaniem .

Edited by michigan
Link to post
Share on other sites

Mnie dźwięk nigdy nie znikał, udało mi się spaść pod tekstury kilka razy na różnych mapach, no i mimo wielu patchy wciąż nie wyeliminowano tego śmiesznego buga z latającym zamkiem po reanimacji defibrylatorem :D. Gram (ofkors) na piecyku.

Link to post
Share on other sites

Bug z dźwiękiem występował kiedy ktoś strzelał koło Ciebie z broni z tłumikiem ...tłumiło przy okazji więcej , dużo więcej :) nie wiem czy już to naprawili .

Błędy które widzisz to własnie netcode gry który mimo pingów na poziomi 30-40 ms nie potrafi Ci wyświetlić poprawnych obrazów z gry co moim zdaniem jest totalnym żartem i nie można tu zwalić winy na spadki klateczek .

Link to post
Share on other sites

Kuzwa to ja myslalem, ze nie potrafie goscia trafic czasami, a on mnie zabija jednym strzalem mimo, ze ewidentnie wpakowalem w niego pol maga. Te filmiki to jes dokladnie to co w BF4 na PS3 wystepuje nagminnie (takze w trybie hardcore)

 

Skąd ja to znam. Może dla tego że dziś wpakowałem celnie cały magazynek F2000 w kolesia, a ten mnie zabił z compacta 45 na hita (bez trafienia w główkę). :maniak_smutny:

 

Ja mam zawiechy dźwięku (używam dedykowanej karty dźwiękowej).

Link to post
Share on other sites

Kuzwa to ja myslalem, ze nie potrafie goscia trafic czasami, a on mnie zabija jednym strzalem mimo, ze ewidentnie wpakowalem w niego pol maga. Te filmiki to jes dokladnie to co w BF4 na PS3 wystepuje nagminnie (takze w trybie hardcore)

Miałem to samo. Już chciałem nieraz rzucić padem o ścianę i sprzedać wszystko co z grami związane w cholerę. Aż nie możliwe się wydawało by nagle nie umieć zabić kolesia,który stoi raptem kilka metrów od ciebie.

 

Zwiechy dźwięku mam zawsze na początku gry. Kilka razy w trakcie też przycięło. Nie wie jak Wy,ale Ja już wpadłem poza mapę,a raczej biegałem w środku góry. Niestety z zewnątrz,ani ze środka nie dało się strzelać. Stąd też kumple z XBL nadali mi ksywkę Shaman. Nie ważne w co graliśmy,Ja zawszę musiałem wpaść w jakąś dziurę lub coś zglichować :icon_biggrin:

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...