Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie odnośne fps


Recommended Posts

aha a na tej odległosci 30m w bluzie jak dostane to poczuje kulke

 

To pytanie czy stwierdzenie?

 

Powinieneś poczuć. To zależy jak się materiał ułoży, czy będzie przylegał do ciała, czy nie bardzo i oczywiście w jakie miejsce dostaniesz. Jak nie to przynajmniej charakterystyczny dźwięk odbicia kulki usłyszysz.

 

Panowie wyżej mnie wyprzedzili. :icon_smile:

Edited by Appreciated
Link to post
Share on other sites

Ja tu żadnych pytań ze strony wilczka nie widzę, jedynie w ostatnim jego poście. To tak a propo :icon_smile:.

 

A zasięg zależy najmniej akurat od FPS'ów, najwięcej od podkręcenia kulki.

Masz 2 repliki aps96. w 1 komorę pdi która perfekcyjnie podkręca kulkę , oraz 300 fps a w 2 stockowa komora i 600 fps.

Która replika będzie mieć większy zasięg?

Jak widzisz zasięg zależy od fpsów w dużym stopniu, na pewno większym niż hop siup.

W grę wchodzi długość lufy, fpsy , hop up oraz waga kulek.

Link to post
Share on other sites

Masz w replice 600 fps na kulkach 0.20g i kulki 0.43g. Pierwsza kulka leci niepodkręcona, druga leci podkręcona. Która poleci dalej? Jeżeli koniecznie upierasz się na efpeesy, to zamiast efpeesów napisz energia kinetyczna, wtedy przyznam Ci rację. Następnym razem będę bardziej precyzyjny.

 

Długość lufy w ASG nie ma znaczenia, co było nieraz mówione i udowadniane.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Masz 2 repliki aps96. w 1 komorę pdi która perfekcyjnie podkręca kulkę , oraz 300 fps a w 2 stockowa komora i 600 fps.

Która replika będzie mieć większy zasięg?

Jak widzisz zasięg zależy od fpsów w dużym stopniu, na pewno większym niż hop siup.

W grę wchodzi długość lufy, fpsy , hop up oraz waga kulek.

 

Jezu to już nie wiem jak to jest z tą długością lufy !!! Nie którzy mówią, że im dłuższa tym bardziej precyzyjna a inni wprost na odwrót.

Przyjmijmy, że mam lufę promyka 247mm i 650mm, hopki te same, kulki te same wagowo i jakościowo i na pokładzie 500 fps. Która kulka poleci dalej lub precyzyjnej ? Wiem tylko, że ta zasada sprawdza się w ostrych i CHYBA gaziakach.

Link to post
Share on other sites

Wilczku jako że jestem drażliwy na punkcie niechlujstwa w pisowni pozwoliłem sobie wejść troszeczkę na cudzy ogródek i zawnioskowałem o parę dni odpoczynku dla ciebie. Tak celem żebyś sobie troszeczkę przemyślał pewne sprawy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...