Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki M4 wybór ostateczny


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co nieco, przydałoby się tego trochę więcej, najlepiej by było w tego typu podpiętym temacie, gdyby informacje były uzupełniane i aktualizowane co jakiś czas. Zmniejszyłoby to ilość bezsensownego powielania tematów z tym samym pytaniem - "jaka eMka"

 

Edit

Oczywiście pisząc uzupełnianie mam na myśli zebranie krążących opinii itp w jedną, krótszą i umieszczenie jej w temacie ;)

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

No a czy autor tematu posiada wszystkie repliki o których pisał? Wynika jasno z tekstu, że bazuje na opiniach innych użytkowników. Zawsze wszystkie "mądre głowy" tego forum, gdy ktoś walnie po raz setny temat z tym samym zapytaniem, odsyłają takiego delikwenta do podpiętych tematów bądź wyszukiwarki (tutaj racja aczkolwiek nie wszystko jest), osoba ta sprawdza temat i widzi njeaktualne informacje (data 2015 post z 2013 - pezez te 2 lata kilka firm może powstać, kilka upaść, kilka się połączyć a kilka zmienić jakość o 180 stopni), potem wraca z tym samym pytaniem dopisując tylko "przejrzałem podpięte teamty niestety nic nie znalazłem".

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Ale czy ja powiedziałem, że "macie to zrobić"? Tylko proszę nie pisać, że to wynika z kontekstu. Specjalnie użyłem formy bezosobowej żeby może zaszczepić w kimś chęci do podjęcia się jakiejś wspólnej i solidarnej aktualizacji informacji. Dostając odpowiedzi "to zrób a nie zwalasz na innych" wcale nie mam większych chęci uczestniczenia w życiu forum i rozwijania go w żaden sposób. Mam wrażenie, że część z tych którzy mają na tym forum konto myśli, że jest ersoftową wyrocznią i jest najmądrzejszy. Kończe kuż swój zbędny wywód bo troszkę się zapędziłem, może niepotrzebnie, tak czy siak miłoby było gdybyśmy mogli odsyłać świerzaków do aktualnych informacji a nie wiszących archaizmów. ;)

Link to post
Share on other sites
potem wraca z tym samym pytaniem dopisując tylko "przejrzałem podpięte teamty niestety nic nie znalazłem"

 

To wtedy powinien jeszcze przejrzeć tematy dot. poszczególnych replik np. M4 Specna Arms.

Co do M4 ASG to była chyba recenzja na forum.

 

Oczywiście przydałoby się uzupełnienie. Jeśli ktoś znajdzie czas i ochotę to super. Nie trzeba podbijać tematu aby o tym przypomnieć. Jest dobrze widoczny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Czy jakiś serwisant/osoba doświadczona mógłby się wypowiedzieć jak w chwili obecnej (lipiec 2015 r.) kształtuje się wzajemny stosunek jakości replik G&P do King Arms? G&P ładniejsze i lepsze w środku, tylko lepsze, czy tylko ładniejsze, czy może na odwrót. Nie chciałem zakładać nowego tematu dla takiego drobnego pytania, jeśli zrobiłem niewłaściwą rzecz pisząc ten post w tym temacie, z góry przepraszam i proszę o przeniesienie postu bądź jego skasowanie. Pozdrawiam i z góry dziekuję.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zrobi ktoś takie coś o kałachach?

 

Zależy co chcesz, Specna Arms to badziew, chińczyk płakał jak składał, EA to dobry wybór na początek będzie strzelał i strzelał a to się nic nie stanie, a po małym tuningu na 450fps nic się nie stanie, a za parę lat jak dozpierasz to kupisz sobie M60 i będziesz wystrzeliwał 1k kulek w minutę. :D

Link to post
Share on other sites

SA to nie badziew, a chińczyk był zły, bo dostał za mało ryżu. Jak dasz to serwisantowi do uporządkowania, to będziesz miał przyzwoitą replikę.

...W której cenie kupisz odrazu porządne EA. Nie wspominając już o nieporównywalnym wykonaniu oczywiście na korzyść EA.

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites

...W której cenie kupisz odrazu porządne EA. Nie wspominając już o nieporównywalnym wykonaniu oczywiście na korzyść EA.

 

... a w EA nic nie trzeba na początku robić, nie psuje się i w ogóle jest super hiper niezawodne. Wystarczy poczytać temat poświęcony tej firmie gdzie można zobaczyć, że tak kolorowo nie jest.

Link to post
Share on other sites

... a w EA nic nie trzeba na początku robić, nie psuje się i w ogóle jest super hiper niezawodne. Wystarczy poczytać temat poświęcony tej firmie gdzie można zobaczyć, że tak kolorowo nie jest.

... Tak jest dobre, skoro nie masz pojęcia o czym mówisz to lepiej się nie wypowiadaj. Widać że nigdy nie miałeś porównania tych marek.

 

 

Z racji tego ze to powiedzmy nowość w zestawieniu brakuje Krytaca. Po obczajeniu miliona postów i filmików właśnie do mnie jedzie :icon_wink: Wygrał u mnie z g&p.

I bardzo dobrze zrobiłeś :)

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites

... a w EA nic nie trzeba na początku robić, nie psuje się i w ogóle jest super hiper niezawodne. Wystarczy poczytać temat poświęcony tej firmie gdzie można zobaczyć, że tak kolorowo nie jest.

Kable można wymienić, ja tak zrobiłem i potem przez 10000 kulasów nie robiłem NIC więcej, potem mi się zachciało tuningować, potem znowu downgradeować... ale to moja fanaberia była.

Link to post
Share on other sites

Kable można wymienić, ja tak zrobiłem i potem przez 10000 kulasów nie robiłem NIC więcej, potem mi się zachciało tuningować, potem znowu downgradeować... ale to moja fanaberia była.

 

Ja tak samo w chińskiej Cymce (mp5, nie eMce) za 5 stówek. Nie ma się co przepychać. Obie wspomniane repliki mają słabe i mocne strony. Trzeba określić czego się oczekuje i wybrać tą bardziej odpowiednią.

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

... Tak jest dobre, skoro nie masz pojęcia o czym mówisz to lepiej się nie wypowiadaj. Widać że nigdy nie miałeś porównania tych marek.

 

A kto napisał, że jest złe? Na szczęście Ty się znasz, trzymasz rękę na pulsie i doradziłeś koledze, oby tak dalej ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo w chińskiej Cymce (mp5, nie eMce) za 5 stówek. Nie ma się co przepychać. Obie wspomniane repliki mają słabe i mocne strony. Trzeba określić czego się oczekuje i wybrać tą bardziej odpowiednią.

Nawet bym z Tobą nie polemizował, ale... Nie rozmawiamy o MP5tkach (to jest kompletnie inny temat i w kwestii MP5 Cymy jako repliki wartej każdej złotówki masz absolutną rację i podpisuję się pod tym rękoma i nogami), tylko o M4. A rynek ersoftowych emczwórek jest specyficzny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...