Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki M4 wybór ostateczny


Recommended Posts

2 godziny temu, Herbatkin napisał:

Nie posiadam już tej repliki. Sprzedałem ją jakieś 4 miesiące temu. Była w pełnym stocku, 320fps (z UK więc mniejsze FPS niż w PL). Nie miałem zamiaru jej tuningować dopóki się coś nie zepsuło. W stocku była dla mnie zadowalająca, jedynie zalecam stosowanie baterii 11.1. Jeżeli chodzi o tuning to z tego co pamiętam Prometheus robi dedykowane lufy precyzyjne dla Krytac'a więc to zawsze coś

Rozumiem u mnie ma 420fps na stocku myślę o zrobieniu rhop na czerwonym madbulu, lufie prometheus 363 albo 406 batce 11 i może komorze hu prometheus nie wiem czy to dobry pomysł ale chce zasięg zwiększyc o dużo 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Witam.

Czy ktoś miałby czas, ochotę i dostateczną wiedzę by pokusić się o aktualizację głównego posta w tym temacie? Przez ostatnie lata wiele się zmieniło na airsoftowym rynku, duża część opisów tych emek jest już nieaktualna, wiele firmy mocno się rozwinęło, niektóre z kolei straciły na znaczeniu, dodatkowo w każdym segmencie jest teraz wielu konkurencyjnych graczy, o których wątek w ogóle nie wspomina. 

Link to post
Share on other sites

Mogę się wypowiedzieć o ICSach:
ICS bardzo się rozwinął. Nowa wersja z EBB ma o wiele mocniejszy GB, jest szybka wymiana sprężyny choć ICS akurat tego nie potrzebował, wiele modeli ma wbudowany mosfet, a body pierwsza klasa. Jest kilka drobnych zmian, które są po prostu fajne, jak rączka przeładowania montowana na GB czy kable do kolby idą w oddzielnych kanalikach, mała rzecz, a cieszy.  EBB jest słabe, ale łatwo to wyłączyć.

Co do części tuningowych to też jest lepiej. Wiele producentów robi części dedykowane do ICS, ale chodzi tu w sumie tylko o dyszę i komorę, reszta jest jak wszędzie indziej.
Niestety dalej nie montują uszczelnionej dyszy w stocku, choć jest taka od ICS dostępna w sklepach, a cena dalej wysoka.

W sklepach są też jeszcze dostępne stare wersje metalowe, stare wersje plastikowe i nowe wersje plastikowe. Te bym odradzał np. nowa wersja plastikowa ma GB ze starej wersji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Pytanie do znawców..
Co aktualnie warto kupić żeby nie żałować i jednocześnie mieć replikę z 1 klasy ( do 3 tys. ) 

Aktualnie latam ze speną core, poprawioną jak się dało ( poza mosfetem) 

Krytac, G&G, ICS ? 

Edited by Miksonix
Link to post
Share on other sites

Krytac>ics, no chyba że bardzo sobie cenisz dwudzielny gearbox i szybką podmianę setów.

Ostatnio kilku znajomych nacięło się na repliki gg, w których nie było nawet rotacyjnej komory. Lekka żenada w replice z przedziału 1,5-2k. Buda dobra, ale środek do całkowitej wymiany, co najmniej jeden z nich nawet szkielet gb wymieniał. Identycznie jest z vfc, body zacne, ale w środku żałoba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...