Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silniki SHS [oficjalny]


Recommended Posts

Dzisiaj dostałem silnik SHS High Torque i jestem jednocześnie przerażony i zadowolony. W M4 APS (M100, tłok stock ICS, łożyska ślizgowe CYMA) na Li-Fe 9.9V 1500mAh 15C natychmiastowa reakcja na spust i rof bardzo duży aż strach mi korzystać na tej konfiguracji z tego silnika bo tłok mi wypluje przez lufę ;P Ale na szczęście czekam na części na SP120 Guardera.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozwiń temat.

1. Znajdź 8 różnic nie uwzględniając naklejki:

http://gunfire.pl/product-pol-1152195727-Silnik-Tornado-GP1000-L-o-zwiekszonym-momencie-obrotowym.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152195389-Silnik-dlugi-high-torque-SHS.html

2. Właściwości mechaniczne różnią je także (czego na zdjęciu nie widać) pod względem prędkości i momentu siły (MIERZĄC te 2 wartości można porównać wszystkie modele jednej i drugiej marki).

3. Są produkowane w miejscach oddalonych od siebie o ok 1,2tys km.

 

Rozwiń co miałeś na myśli:

SHS = GFC.
Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

PJ odpadają?:) Mój stockowy z PJ249 ciągnie sprężynę SP140 na zębach SHS 13:1 z ROFem +/- 20 k/s na LiPo 11,1 20C , także takie złe nie są :).

 

A ja świnki nie oszczędzam i potrafię nią walić 20-30-40 sekundowe serie :).

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites

PJ odpadają?:) Mój stockowy z PJ249 ciągnie sprężynę SP140 na zębach SHS 13:1 z ROFem +/- 20 k/s na LiPo 11,1 20C , także takie złe nie są :).

 

A ja świnki nie oszczędzam i potrafię nią walić 20-30-40 sekundowe serie :).

 

Z tego co napisałeś wynika że na, oczywiście niektóre, serie zużywasz 400-600-800 kulek. Jak dla mnie to jesteś szalony.:bialaflaga:

 

PS. Magazynek nadąża przy takim rofie?

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

Magazynek czasami nie nadąża co 10-15 sek trzeba mu dać sekundę-półtorej na załadowanie.

 

Bogaty ,to może nie -ale wkurzają mnie terminatorzy i na nich nie oszczędzam :D(a ostatnio akurat same duże imprezy były grane - Ardeny , Mangusta), jak jakiś kotlet dostanie 300-400-500 kulek z 490 fps w końcu się przyzna , albo będzie wyglądał jak biedronka i przemyśli swoje zachowanie :).

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ktoś wie, czy silniki SHS różnią się od siebie w zależności od koloru? Namierzyłem kilka wersji, jak fioletowa z czerwoną dupką, czarna z czerwoną dupką, czerwona z czarną dupką, czarna z czarną dupką... Bo mam fioletowy z czerwoną dupką i jest jakiś taki... słaby. Na lipo 2S na stock zębach nie chciał ciągnąć SP130, a teraz też na lipo 3S, zębach 100:200, kulkach 8mm i M160 szału nie robi, a grzeje się potwornie. Nie mam w tej chwili mosfetu, a kable są głośnikowe, ale jednak aż takiej różnicy to chyba nie robi.

Link to post
Share on other sites

Starsze wersje HT były fioletowe z czerwoną dupką, mam takiego w M249 i jest bardzo mocny, co zresztą opisywałem na początku tego tematu. Nowsze HT już chyba tylko czarne obudowy mają. Aczkolwiek z Twojego opisu wynika, że chyba faktycznie komuś się naklejki pomyliły albo jakiś postrzelony egzemplarz się trafił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...