Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 PTW [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Największą bolączką DTW jest system hop up. Nie jest to 1:1 z Systemą, część części dasz radę przełożyć, część nie idzie, efekt jest taki, że jak trafisz na wadliwy egzemplarz (a to się niestety zdarza) to albo musisz zrobić przekładkę lufa zewnętrzna+lufa wewnętrzna+hop z systemy ptw, albo kupić nowego hopa do DTW i trzymać kciuki że będzie kręcił dobrze. Inna sprawa-DTW to miks ptw i aeg-front jest w standardzie aeg, kolba w ogóle jakiś dziwactwo (ani od palnego ani aegowa nie wchodzi).

Link to post
Share on other sites

W sumie to A&K także ma front od AEG.

 

No cóż, w takim razie poczekam. I tak trochę czasu minie zanim się uzbiera kase, to do tego czasu już się może wyklaruje co najlepiej kupić nie wydając kilka swoich pensji

Link to post
Share on other sites

Witam jestem posiadaczem tej repliki

Komora hopup jest identyczna jak Systemy (ja swoją wymieniłem)zaskoczeniem że stokowa tesz daje rade

Front od AEG ale moim zdaniem to plus

korpus chociasz bez oznaczeń ale sztywny

Co do prowadnicy kolby to chcąc założyć inną kolbe trzeba popracować pilnikiem

Cylindry od Systemy w sumie pasują trzeba lekko powiększyć wybranie pod zębatke

Magazynki pasują od Systemy, MAG i Vanaras

Awaryjność moja już była na wymianie silnika i elektroniki (troszke się spiekliłem bo replika ma niespełna 3 mies.)

radość ze strzelania rekompensuje wszystkie bolączki :icon_lol:

Ogulnie to mam zamiar pozbyć się elektroniki założyć mosfet Gate3.2 ,mikroswich ,wyłącznik krańcowy (do przerywania ognia po ostatniej kulce)wiem że nie będe miał selektora a le mosfet ma funkcje 3 burst

Link to post
Share on other sites

Pierwsze wrażenia z pierwszego strzelania:

 

Co zauważyłem:

HopUpa mozna podkręcic z 408 FPSów na 500?!

Nie wiem czy to wina magazynków czy czegoś innego ale przy strzelaniu co któraś zostaje poszatkowana lub np. co druga poprostu wypada z lufy.?!

Edited by Sevi
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przestrzelilem PTW na 4 magazynkow tj. Systemy, A&K i MAG. Według mnie jest problem z podwaniem kulek w magazynku MAGa.

Reszta magow bez zarzutu.

Replika ładnie pracuje. ROF na AUTO słaby ale przy ponad 500 eFPeSach AUTO jest zbędne. Kulki lecą prosto i daleko

Ogólnie jestem HAPPY:)))

 

Edited by Sevi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jest coś dziwnego bo Sevi ma przy hop upie ustawionym "na zero" trochę ponad 400 fps a przy "podkręconym" 500. Cylinder czerwony. Na logikę powinno być raczej odwrotnie :icon_smile:

 

Może podkręcenie hop upa uszczelnia układ. Albo przy "wyzerowanym" coś przeszkadza kulce bardziej niż gumka.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...