Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 PTW [A&K]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

czy ktoś z posiadaczy tej repliki ma może cylinder z firmy PPS/SHS? Na złotym oryginalnym cylindrze mam 460fps. Na czerwonym PPS początkowo miałem rozrzut 300-400fps. Po przesmarowaniu tłoka mam 450fps w miarę stabilne. Czy czasem nie ma nieszczelności dysza-hopup?

 

 

aha jeszcze jedno. Magazynki z taiwangun i azteko reklamowane jako 120bb mają tylko 60bb. Tak żebyście nie byli zdziwieni jak ja.

Edited by levis
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

I w tym momencie muszę powiedzieć " a nie mówiłem" :P

 

Za te pieniądze nie będzie nigdy dobrego klona PTW i każdy posiadacz klona prędzej czy później zacznie wymieniać części na te z systemy, sam to przerabiałem Na szczęście szybko zmądrzałem i kupiłem używkę PTW, wam też to radze bo kupując tanio to kupujesz 2 razy, a w tym przypadku to i więcej.

 

Jeszcze co do tłoka to radzę każdemu rozkręcać nowe cylindry, zabezpieczyć głowicę tłoka loctitem i sprawdzić czy listwa jest wklejona do tłoka, bo może części same w sobie nie są aż takie tragiczne ale ich złożenie powoduje usterki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

mozliwe jezeli piszac o "poprzednich modelach" mieli na mysli innych producentow

sklep na "G"

"jest to wersja nowa, znacznie poprawiona, w której udało się wyeliminować znane z poprzednich modeli problemy, m.in. z komorą Hop-Up i układem elektronicznym."

?

 

zauwazylem ze pierwszych szt ktore wylatywaly w swiat ze sklepu na "K"

mialy srebrna prowadnice a aktualnie dostepne w sklepach sa z czarna

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Nath czyli sam zauwazyles ze pojawila sie nowa seria (moze ma wprowadzone jakies poprawki )

ja bardzo chce w to uwierzc bo kupilem ta replike :) i mam zloty cylinder 130 ,czarna prowadnice kolby i lacznik miedzy plytkami ten trzypinowy mam czarny a nie czerwony jaki widzialem w pierwszych modelach

Link to post
Share on other sites

oczywiscie dowiemy sie tego po jakims czasie uzytkowania

nadal nic nie znalazlem na temat zagadkowej sprezyny z kartonu --- czy ktos juz ja rozgryzl?? czy taka sama czy inna, jak tak to jaka?

 

ja dzisiaj przed gra mialem problem cala szczeka wyjechala do tylu a tlok zostal -- ktos juz pisal o wklejaniu zebow i zeby od tego zaczac takze troche usmiech z mojej twarzy dzisiaj zjechal :icon_smile: poraz pierwszy??? :icon_biggrin:

 

dzisiaj rozkrecilem cylinder w ramach wklejania zebow i przy okazji okazalo sie ze zagadkowa sprezyna jest do niczego :icon_smile: ta w cylindrze jest wezsza

Link to post
Share on other sites

nie wiem czy dobrze wyczytalem ale obecnie w naszychh sklepach pojawila sie wersja z poprawionym hu i elektronika

czy cos wam wiadomo na ten temat ?

 

 

Pierwsza dostawa replik do gunfire była felerna. Żaden egzemplarz nie działał i nie strzelał. Cała partia została zwrócona do Chin. Teraz przyszły działające i ot nowa poprawiona wersja ;p Dtw, ctw i ptw a&k to wszystko jest na licencji systemy pierwszej wersji 2007. Te same wady co pierwsza systema to samo teraz w chińczykach (silnik, elektronika). Odkupili patent i jadą na nim.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

i jak tam? temat troche umarl zanczy sie wszystko wszystkim dziala :)

czy sa jakies nowe uwagi od uzytkownikow ,moze ktos wprowadzal jakies zmiany?

 

ja zmienilem gumke i ja wkleilem co spowodowalo uzyskanie lepszego toru lotu kulki dodatkowo zmienilem lufe na stock systemy co wplynelo na uzyskanie lepszej powtarzalnosci na semi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...