Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 PTW [A&K]


Recommended Posts

Może, gdzieś było zwarcie i się coś przepaliło. Jeżeli nie oglądałeś to rozkręć mosfet i popatrz na płytkę i jej ścieżki czy są całe. Jeżeli juz to lepiej kupić inny mosfet w sklepie azjatyckim, ale do tego trzeba kupić nowe ECU (prawdopodobnie). Niestety to jest systema

Link to post
Share on other sites
  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro bede miec inny mosfet oczywiscie a&k i zobacze jak bedzie reagowac jezeli okaze sie ze ecu jest sprawne to kupie od sklepu na "K" sam mosfet jezeli ecu padlo zaczaje sie na sprowadzenie czegos markowego

a tobie tez padl mosfet?? czytalem ze zagadywales do goscia ktory sam cos kombinowal ??

Link to post
Share on other sites

Ja jestem ogólnie zadowolony z repliki, padł mi narazie tłok, ale miło ze strony sklepu na K z krakowa, że zgodzili sie żebym im wysłał sam tłok - naprawili bez problemu ;)

Ja się przymierzam do zmiany lufy i gumki, no i jak sie trafi to tłok ;)

 

Pytanko - gdzie i jaką najlepiej kupić lufę i gumkę ?

Link to post
Share on other sites

jutro bede miec inny mosfet oczywiscie a&k i zobacze jak bedzie reagowac jezeli okaze sie ze ecu jest sprawne to kupie od sklepu na "K" sam mosfet jezeli ecu padlo zaczaje sie na sprowadzenie czegos markowego

a tobie tez padl mosfet?? czytalem ze zagadywales do goscia ktory sam cos kombinowal ??

 

Nie mam tej repliki, tylko czasem naprawiam PTW

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Akurat nie w A&K tylko w PTW Systemy. Miałem pomroczność jasną i włożyłem dziwną sprężynę. Która to paskuda nie złożyła się do końca i tłok nie ukończył całego cyklu. Efektem było urwanie po jednym zębie: sun gear i planetary...

Link to post
Share on other sites

Witam mi tuż po gwarancji coś się stało z cylindrem, drugi raz - efekt jest taki że czasem nie pobiera kulki, a czasem jakby rozwali kulkę (przetnie). Raz na gwarancji mi to zrobili, wytrzymało z 500 kulek.

Czy ktoś wie, co to się mogło w środku urwać ? i pytanie - czy jest sens wysyłać to do naprawy ?

 

Drugie pytanie - jest sens wymieniać lufe i gumke na jakies lepszejsze ? Jeśli tak, to ktoś może wskazać linka co będzie pasować :D

Link to post
Share on other sites

Z kompletnych komór nie polecam klonów STTS MDD: FCC Gen 2 Advanced Hopup System i RWA.

Zamówiłem po dwie sztuki, wszystkie musiałem dopasowywać dremelem - nie trzymały wymiarów i osi!.

Aby zachować regulację pierścieniem, przerobiłem oryginalną komorę Systemy. FCC trafiło do szuflady. Drugie RWA czeka na chwilę natchnienia, komora dyszy jest na tyle wąska że blokowała dysze 3 z 5 testowanych cylindrów (Systema, FCC i Kingarms i Alpha).

 

Samą "gumkę" zrobiłem na wzór FlatHopa Orgi - z Devilami .36 działa to bardzo ładnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...