Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 PTW [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy cos robiles z ustawieniem komory -montowales jakis oring orzed komora?

Czy zmieniales ilosc podkladek w endcapie ?

U mnie jest polowa jak jest sucho w srodku, jaki przebieg ?

czy rozkrecales je kiedys?? Stalowki czy alu

Jezeli bedziesz rozkrecac a sa aluminiowe to uwazaj na gwinty

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wiem, byłem, czytałem - ale nie znam się, więc pytam, czy np to:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2929

będzie pasowało ? TWM pisze że długość lufu 370, tutaj że 374 - stąd przykładowo moje pytanie...

Czy np, któraś z luf dostępnych w ASGShopie 6.02 deepfire będzie pasować, czy można skrócic np, tę lufę:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3238

 

Pytam, bo w opisie A&K jest słowo, że firma A&K zmodyfikowała komorę hopsiup, dlatego mam wątpliwości.

I nie mogę znależć w ASG Shopie gumek hopsiupa...

Link to post
Share on other sites

I jeszcze zadam... kretyńskie pytanie :

 

Czy do wyjęcia lufy trzeba demontować cały "przód" ? w sensie zwnętrznąlufę, te pierścienie itp ??

Rozpołowiłem replikę z nadzieją że lufa z komorą jakoś wyjdą, da się wyjąć czy cuś ...

Czy olać - wysłać do serwisu na wymianę lufy ??

Link to post
Share on other sites

Rączkę wyciągnąłem - sama wręcz wypadłą...

Nie wiem dlaczego - ale musiałem dość mocno walnąć od przodu w lufę żeby wyleciało... nie wiem dlaczego u mnie to było wręcz sklejone, ale pręt od przodu i młotek dały radę, jak się upewniłem że nie jest to niczym przykręcone :icon_biggrin:

 

P.S. - lepiej systemową 6.03 lufe czy deep fire 6.02 montować ??

Edited by janciownik
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Testowałem czerwony cylinder z "G" i chodzi trochę gorzej niż złoty dysza jest inna i traci moc

po rozkręcaniu nawet sprężyny w środku sa inne w złotym m130 o nie jednakowym skoku w czerwonym 150 o jednakowym skoku

na necie nie mogę znaleźć sprężyn o nie jednakowym skoku do PTW chyba ze ktoś coś widział to proszę o linki.

I inne pytanie ktoś testował zębatki SHS do PTW jak z ich wytrzymałością ?

Link to post
Share on other sites

Ja kupilem te zembatki z ciekawosci i checi zrobienia zapasow w koncu kupilem chinola ale nie wytrzymalm wlozylem i w konfiguracji wszystkiezebatki shs urwalo mi zeby w dwoch planetary gear wiec zmuszny zostalem do zlozenia zestawu typu mix :)

Planetary sa stocki

Bevel i Sun sa shs

Sector to Siegetek dsg

Link to post
Share on other sites

Jak tan Pany się sprawiają wasze ptw? Przesiadam się z aegów na gbb lub ptw, i zastanawiam się czy warto tę replikę rozważyć.

 

Jak się ma wasza stockowa elektronika? Właśnie ona daje mi najwięcej do myślenia? Dzieją się jaja Po dłuższej eksploatacji?

 

Jak z jakością znaluminium w porównaniu do np g&p?

 

Macie jakieś namiary na w miarę tanie receivery, w razie w?

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Ja po raz kolejny wysłałem swoją na serwis. Po zrobieniu wystrzeliła 3 magi i znowu poszedł mosfet (jeszcze w serwisie). Zwróciłem replikę. Prawdopodobnie jakaś wadliwa wyszła w fabryki.

W ekipie jest jeszcze jedna i miała tylko raz wymieniany mosfet. Używana więcej niż moja i jeszcze śmiga. Ma teraz 9 miesięcy :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...