Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 PTW [A&K]


Recommended Posts

Raczej nie będzie. Moja wersja ma 5 kabli do elektroniki. Standardowo Systema ma 4. Jednak zakup w tym sklepie to pomyłka. kolesie podzielili zestaw na 3 części i sprzedają każdą w cenie kompletu. NIE warto. Lepiej zamów z powair6. Tam cały komplet kosztuje 110 euro.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stokowy silnik mam, bo wymieniłem go od razu na systemę. A&K działał ale był potwornie wolny, prawdopodobnie coś popsuli przy robieniu, albo tak ma. Spaloną systemę naprawiam, przewijam innym drutem, zobaczymy co wyjdzie. Etiny nie wiem, nigdy nie miałem, wiem że ponoć najlepsze silniki w miarę dobrej cenie robił JG lub inna nazwa GOLDEN EAGLE, ale są trudno dostępne, jednak należy pamiętać, że to tylko chińczyk i z jakością bywa różnie, ale wiele osób je chwali. SHS pierwszej serii to padaka, druga seria ten czerwony to nie wiem.Poszukaj informacji w internecie, w temacie silników ale tylko za zachodnich forach. Zawsze możesz spróbować przewinąć swój silnik.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Miał ktoś z Was problem z wejściem na jakąś większą strzelankę z PTW "bo możesz szybko zmienić moc repliki"? Chcę właśnie przejść z AK na ptw ale martwi mnie ta kwestia. Replika bardzo wrażliwa na wilgoć? I jeszcze jedno pytanie, jaką największą baterie 11.1 zmieszczę w Kolbe? Bo podobno ta replika jest bardzo prądożerna.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Czy orgowie nie potrafią zmierzyć prędkości wylotowej (a właściwie energii bo tylko to ma znaczenie) na najmocniejszym cylindrze?

Przed wilgocią zabezpieczamy się odpowiednim lakierem. W kolbie SF po lekkiej pracy pilnikiem wejdzie 2+1 2400, np https://gunfire.pl/product-pol-1152201243-Akumulator-Redox-LiPo-2400-mAh-11-1V-20C-2-1.html

Magazynki z racji wystających szczęk (jak w GBBR) są podatne na zabrudzenia, a repliki "treningowe" z ich precyzją wykonania nie lubią piachu etc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...