Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 KWA problem z magazynkiem


Recommended Posts

Witam, od paru lat posiadam Glocka od KWA. Jak go kupowałem kupiłem od razu do niego 3k szt. kulek 0.2 g Excela, które wchodziły do magazynka z bardzo lekkim oporem (takim jak kulki, które dostałem wraz z glockiem). Kulki mi się skończyły (zostało pare sztuk) i tu zaczął się problem. Posiadam kulki do innej mojej repliki od G&G 0.25 g i te kulki nie chcą wejść do magazynka, a jak wejdą to z wielkim trudem trzeba je wyciągać. Macie jakieś pomysły co to może być?

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie, żadnych upadków i innych uszkodzeń nie było, magazynek przeczyściłem, przesmarowałem. Testowałem jeszcze kulki 0.28 do luf precyzyjnych- nie wchodzą, 0.25 JBU- nie wchodzą, 0.2 rockets- wchodzą z mniejszym oporem ale co ok. 3 strzał się blokuje (zamek nie jest w stanie wyciągnać kulki z magazynka) te pare sztuk Excela co mi zostały chodzą bez zarzutu. Chyba zostaje mi pilnik i lekkie piłowanie.

Link to post
Share on other sites

Sprężyna nie bo podczas ładowania kulek one nie wchodzą do magazynka. Excele wchodzą i łatwo wychodzą, wystarczy lekko nacisnąć kulki, które są w magazynku i one same wytatują z niego. Innych kulek nie można wyciągnąć ręcznie z magazynka, trzeba wyciągać je np. śrubokrętem. Niby wszystkie powinny mieć 6mm a nawet mniej (wg napisu na opakowaniu) ale one nie wchodzą do magazynka. Może jednak Excel robi/robił kulki o jeszcze mniejszym rozmiarze?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Podepne się pod temat bo tez chodzi ponieked o maga. Mam Glocka 17 kwa z metalowym zamkiem i po wystrzeleniu ok 1 maga gdy nadal strzelam zamek przestaje wykonywac pełnego cyklu przez co się nie blokuje w tylnym połozeniu. Nie wiem czy to normalne czy tez nie bo z regóły wystrzeliwałem 1 magazynek i odrazu napełniałem również gazem. Glock ma ok 2 lat i nie wiem czy to normalne.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Witam, również mam problem z glockiem 17 kwa. Gdy napelniam magazynek gazem na full i próbuje oddac strzał, pierwsze 15-20 strzałów jest "niepełne". Zamek odskakuje na tyle słabo, że nie może pobrać nowej kulki. Sytuacja zmienia się gdy poziom gazu w magazynku zmaleje - sila z jaka zamek jest odrzucany wzrasta, ale ilosc gazu pozwala na wykonanie maksymalnie dziesięciu takich strzałów. Sprawdzałem mechanizm spustowy i zbijak - jest bez zarzutów. Uszczelka cylindra również. Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...