Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z GB V3 -nieprawidłowa praca tłoka


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chwilkę postrzelałem i czuć wzrost zasięgu , Po kilku strzałach kulka zawiesiła się w komorze hop-up, po przepchaniu wyciorem chwilkę później nie byłem w stanie przestawić trybu ognia a spustu nie mogłem wcisnąć ,tego jeszcze nie było, Za chwilkę rozkręcę replikę i napisze co i jak .

 

Po rozkręceniu GB mosfet spisuje się , sprężyna w pozycji wyjściowej a co do samego przyblokowania spustu sam nie wiem , domyślam się że sprężynka spustu (cofająca ten miedziany bolec) przycieła się z popychaczem i stąd nie mogłem wcisnąć spustu . teraz poskładałem całość do kupy i replika działa .

Link to post
Share on other sites

Po pożądnym przestrzelaniu repliki z 15 metrów za każdym razem trafiam w puszkę po piwie a z 30 m jest taki temat że strzelę i trafię 3-4 strzałami pod rząd a później kulka leci w lewo , przy kolejnym strzałem w prawo ,kolejnym w górę . A później znów przy kolejnych 3-4 strzałach kulki lecą po sznurku i trafiam w puszkę. Co może być przyczyną tego ?gumka hop-up ? używam kulek GG 0.25g strzelałem w lesie przy bezwietrznej pogodzie.

Link to post
Share on other sites

Dziwna sprawa. Ja w swojej replice (G36) trafiam 4/6 w cel ale z 40/50 metrów... na M120. Przy czym zasięg mam 80 metrów.

Tak z ciekawości... układ tłoka jest szczelny? W sensie czy przechodzi test strzykawki?

Co do kulek to obstawiałbym jakieś luzy na dystanserze/komorze. Mi pomogła wymiana na dystanser typu H.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...