Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pozytywne zaskoczenie kamizelką taktyczną 8fields.


Recommended Posts

Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem na taiwangunie kamizelkę MOLLE ARMOR VEST i pozytywnie mnie zaskoczyła, Kamizelka jest dosyć wygodna i naprawdę wytrzymała, wzmacniana stalowymi linkami. Jak na kamizelkę za 150zł naprawdę dobre wykonanie. Wystarczy ją dobrze wyregulować i dokupić porządne ładownice. Sama w sobie ich nie posiada co na pewno jest zaletą, każdy może dokupić sobie taki szpej jaki potrzebuje. Już trochę siedzę w asg i miałem styczność z wieloma kamizelkami ta nie odbiega od tych z wyższej półki. Może nie jest wykonana z Cordury tylko nylonu ale po co lepszy materiał w warunkach asg ? Jeśli komuś się marzy ciras za małe pieniądze to chyba jedyna alternatywa markowych produktów. Na kilku godzinne sobotnie strzelanki spokojnie wystarczy i będzie spełniała swoją rolę. Pamiętajmy, że asg to nie prawdziwy konflikt zbrojny i nie potrzebujemy produktów najlepszej jakości. Kamizelka dodaje 50 punktów do lansu bez ponoszenia strat w komforcie poruszania się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

809ae4cc8fb0c26020c3c7353e9367c4.jpg

Link to post
Share on other sites

Z jakimi to kamizelkami z jakich firm miałeś do czynienia?

 

Pamiętajmy, że asg to nie prawdziwy konflikt zbrojny i nie potrzebujemy produktów najlepszej jakości.

 

Może Ty nie potrzebujesz. Ja tam wolę zapłacić trochę więcej i mieć sprzęt porządnie uszyty i z dobrych materiałów.

 

Wystarczy ją dobrze wyregulować i dokupić porządne ładownice. Sama w sobie ich nie posiada co na pewno jest zaletą, każdy może dokupić sobie taki szpej jaki potrzebuje.

 

Są inne dobre kamizelki za 150-200zł.. też bez ładownic. Za to są z lepszych materiałów i szyte u nas, a nie w Chinach.

Link to post
Share on other sites

Nie wydaje się dziwne że właśnie teraz jest promocja na te kamizelki na taiwangunie? I że zostały ostatnie sztuki w dziwnych kamuflażach, bo ,,reko" gromu wykupiło już wszystkie w multicamie? Jednak krakmani powinni trochę bardziej przyłożyć się do marketingu i reklamy, bo na razie tylko strzelają sobie w stopy :D Ja rozumiem że towar zalega, ale litości...

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co kombinować z chińskimi kamizelkami gdy za mniejsze pieniądze można mieć kontrakty. Może nie wyglądają tak "lansiarsko" na zdjęciach ale biją wykonaniem i wytrzymałością te produkty. A tak swoją drogą nie wiem kogo mają przekonać te zdjęcia z Taiwanguna. Przecież w tym sezonie nie nosi się już lightsticków, teraz modne są taktyczne kabanosy.

Link to post
Share on other sites

Buniek, ale to przecież chodzi tylko i wyłącznie o lans. Generalnie "zieloni" (oczywiście nie wszyscy) maja parcie na taki szpej. Bo przecież nie pójdzie na strzelankę w samym mundurze. Trzeba też mieć kamizelkę, bo inaczej to wstyd się pokazać. Co do kupowania tego szmelcu, zgodzę się z Wami. Lepiej albo dołożyć, albo za mieszą kasę kupić brytyjskiego czesta, albo FLC i też można biegać. Bo do przenoszenia Snickersów nie potrzeba wiele kieszonek. :teeth:

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Panowie , ok rozumiem ze lans i chiny . Teraz możne przejący do jakiś konkretów o tej kamizelce bo chyba po to został utworzony ten temat .

 

Trzy lata od ostatniego posta :) złota łopata award goes to... ;) /Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...