Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP DE - komora Hop-Up


Recommended Posts

Witam.

Kupiłem ostatnio replikę taką jak w temacie. Problem polega na tym, że kiedy założę lufę precyzyjną (G&G Silver) oraz gumkę Hop-Up (zielona G&G) hopka tak mocno podkręca kulkę, że ta albo po przeleceniu 5. metrów szybuje w przestworza albo klinuje się w komorze. Po założeniu z powrotem stockowych części problem znika. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to wina gumki lub dystansera, lufy czy może komory?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gama kulek różnista. Zaczynając od P&J, przez Rocketsy do G&G i Guardera. Nic by nie było dziwnego, ale tak samo zachowuje się hop na zero.

@ Dodam, że lufa nówka sztuka, lustereczko. A dystanser... nie wiem, ale jak hopna zero to dystanser nie ma styczności z kulką (chyba). Więc to może też nie być wina dystansera. Mimo wszystko wymienię go i zobaczymy. A co myślicie o typie H? Warto próbować?

Edited by MajkiWRC
Link to post
Share on other sites

Już wyjaśniłem sprawę. Problemem była (i jest) sama lufa. Jest ona na tyle wąska i miejscu tuż za dystanserem że zacina kulki na tyle mocno, że ledwo da się je wypchnąć wyciorem. Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

 

PS - temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...