Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki broni długiej - wybór pod kątem producenta


Recommended Posts

Prosiłbym Was o pomoc - jakiego producenta, niżej podane repliki, najlepiej brać w tych przedziałach cenowych (jeśli wogóle występuje dana replika godna polecenia w danym przedziale cenowym):

1. 400/500 zł

2. 600/800 zł

Chodzi mi przede wszystkim o jakość mechanizmów ale i wytrzymałość całej konstrukcji (żeby mi replika się nie rozpadła po kilku treningach w lesie gdzie mógłbym przypadkowo uderzyć w drzewo czy coś podobnego). Jeśli chodzi o skorupę to może to być i polimer jak i stal.

 

Rodzaje replik:

 

AK47

AK74

G36

MP5

Steyr AUG

L85

FAMAS

M16

HK G3

Link to post
Share on other sites

Poradnik czytałem już i zauważ, że przede wszystkim podawane są tam repliki AK, M16, G36 i MP5 a zauważ, że pytam się także o inne modele. Przyznaje, że mogłem darować sobie cztery pierwsze typy replik ale też słyszałem różne opinie na ich temat (chodzi mi o te w przedziale cenowym do 400 zł podanym przez LogaNa) i dlatego chciałem to zweryfikować.

Edited by Adamov
Link to post
Share on other sites

Więc w skrócie: Daruj sobie podział na dwie półki cenowe. Cena replik jest zależna od modelu, producenta i wersji. Ponadto jest niewielu producentów robiących niektóre z Twoich typów. Po krótce, jak ja to widzę:

 

 

 

AK74 - Cyma<Boyi

G36 - JG<Boyi<Ares

MP5 - JG<Cyma

Steyr AUG - JG<CA

L85 - Army

FAMAS - CG

M16 - EA, KWA

HK G3 - JG<CA

 

Na zielono zaznaczyłem repliki których bym nie brał a nie ma wyboru w tej klasie cenowej. W przypadku replik CA, KWA, EA należy wydać trochę więcej pieniędzy + doliczyć kolejne na baterię i ładowarkę. Oczywiście jest więcej replik i producentów a wyżej wymienione propozycje są czysto subiektywne i dobierane na zasadzie "Co ja bym kupił". Jeżeli ktoś ma inne zdanie to proszę się nie krępować :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za odpowiedź. Mogę powiedzieć, że czuje się usatysfakcjonowawszy Fajnie, że podałeś, który jest lepszy od którego przy danym modelu (np. Cyma lepsza od JG przy MP5), dzięki temu mogę dokładniej określić zamiary do sił (finansowych) :)

Link to post
Share on other sites

Fajnie, że podałeś, który jest lepszy od którego przy danym modelu (np. Cyma lepsza od JG przy MP5), dzięki temu mogę dokładniej określić zamiary do sił (finansowych) :icon_smile:

 

AK74 - Cyma<Boyi

:bialaflaga:

 

Zaraz i tak sie znajdą osoby które będą chciały to zmienić, bo moim zdaniem jest odwrotnie :D

Link to post
Share on other sites

grzesio

 

Oczywiście jest więcej replik i producentów a wyżej wymienione propozycje są czysto subiektywne i dobierane na zasadzie "Co ja bym kupił". Jeżeli ktoś ma inne zdanie to proszę się nie krępować :icon_lol:

 

Stawiam boyi wyżej nad cymę ze względu na wygląd zewnętrzny. Jestem świadom tego ,że Cyma ma lepsze wnętrzności (choć ta granica zaciera się coraz bardziej) ale po co komu potencjał tuningowy do astronomicznych prędkości w szturmówce?

Link to post
Share on other sites

grzesio

 

 

 

Stawiam boyi wyżej nad cymę ze względu na wygląd zewnętrzny. Jestem świadom tego ,że Cyma ma lepsze wnętrzności (choć ta granica zaciera się coraz bardziej) ale po co komu potencjał tuningowy do astronomicznych prędkości w szturmówce?

 

Ugh, źle to odczytałem :D Myślałem że cyma była pozstawiona wyżej, a teraz patrze i jest inaczej.

Sorka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...