Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklep 24 a-z.


Recommended Posts

A które noże masz na myśli? Ogólnie porównałem ceny rzutek ze sklepu z cenami takich samych modeli z allegro.

http://24a-z.pl/zest...nogi-p-948.html - 120 PLN

http://allegro.pl/no...3184331951.html - 30 PLN

Jak widzisz w opisie obydwóch jest info. o stali 440. Różnią się chyba tylko napisem, ale i na allegro są opisane jako black water. Dlaczego więc cena jest 4 razy droższa? :icon_smile:

Jak szukasz jakiegoś porządnego ostrza to lepiej sprawdź producentów z renomą. Ja mam już prawie 4 lata swojego Victorinox'a i jestem z niego bardzo zadowolony. Chyba, że szukasz czegoś dla lansu. Wówczas możesz udać się na najbliższy bazar i znajdziesz ładną kosę za 20-30 zł. :icon_wink:

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Wacol - wybacz. Mój błąd.

 

MrStone - dzięki za odpowiedź. Tutaj cytat z opisu tych noży na allegro "W komplecie jest 4 noże.". Nie wiem co o tym myśleć. Chyba faktycznie kupię coś droższego z renomą.

 

Chyba niż się nie stanie jak temat zostanie. Może ktoś doda jakąś opinie o samym sklepie, a komuś i niemu się to przyda.

Link to post
Share on other sites

MrStone - dzięki za odpowiedź. Tutaj cytat z opisu tych noży na allegro "W komplecie jest 4 noże.". Nie wiem co o tym myśleć. Chyba faktycznie kupię coś droższego z renomą.

Sprzedającego nie znam, więc nie mam zamiaru za niego poręczać. Ale będąc w gdańskim tajgunie widziałem podobne rzutki- komplet 3 szt z pokrowcem za ok 40 zł. Nawet chciałem kiedyś kupić, aby przekonać się, czy da się tym rzucać lepiej niż zwykłym nożem kuchennym, ale szkoda kasy. :icon_wink:

Jeśli szukasz noży typowo militarnych to się nie znam. Ale od siebie mogę Ci polecić noże żeglarskie Wichard.

Mam ten model od kilku lat i to chyba najlepsze ostrze jakie miałem okazje używać. Za +/- 80 zł powinieneś znaleźć coś ciekawego od tego producenta.

Edit: Tu coś znalazłem.

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Omijać wielkim łukiem, wysyłają produkty wyprodukowane w Chinach, gatunkowo fatalny sprzęt, z nie tą instrukcją co trzeba, wyjaśnienie tego jest problematyczne, facet z którym rozmawiałam przez telefon odsyła do pisania e-maile. Facet nie orientuje się co ma na składzie i jak dany sprzęt działa. Pomylili zamówienia przez co musiałam czekać na właściwy produkt, który okazał się z błędnym ID. Porażka i jeszcze raz porażka. Brak formularza na odstąpienie od umowy, brak rachunku są tylko e-maile i pieczątka na instrukcji z datą gwarancji. Odsyłam produkt, zresztą nie tani i czekam na zwrot pieniędzy. Jak nie oddadzą zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta a jak będzie trzeba to i na policję bo jak na razie wszystko wskazuje na to, że to cwaniacy otworzyli sobie ,,sklepik'' i liczą, że ludzie im odpuszczą.

 

 

Czerwony jest zarezerwowany dla moderacji ;) /Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...