Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jako szczęśliwy posiadacz CM005 i CM007 jestem z nich zadowolony. Może długość CM005 mnie troszkę zraziła, oraz niektóre elementy, ale nie ma co wybrzydzać w tej cenie. CM007 niestety za szybko wróciła do sklepu, z powodu niesprawnego selektora, ale ja osobiscie wybrałbym CM007.Pewniej się ją trzyma w dłoni, i sprawia lepsze wrażenia. Niestety nie mogę na chwilę obecną nic więcej napisać, ponieważ dopiero ma jeden magazynek przebiegu,

Edited by ASG Project
Link to post
Share on other sites

@Winiacz - to, że mają szpej i hajs, to nie znaczy, że mają dobrą wyobraźnię i kreatywność :)

 

Nie wiem co ten filmik miał pokazać, ale na pewno nie osiągi eMek od CYMA.

 

Pewnie po replice nie ma się czego specjalnego spodziewać, to nie będzie takie legendarne jak kałaszki, no ale, ważne, że w końcu wydali eMki na rynek. Mam nadzieję, że ktoś może lub jest w stanie bardzo dobrze i logiczne porównać te eMki do innych eMek (np. PJ, JG, ACM i inne chińskie produkcje).

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Hmm. Możecie mi powiedzieć czy wymiana silnika jest niezbędna? Nie zamierzam bawić się w tuning emki - przynajmniej nie teraz. Zastanawiałem się na kupnem CM 008, a do niego gumka HU + Lipo 7,4. Co o tym sądzicie? Warte uwagi czy sobie darować i np. dozbierać na EA/KWA?

Link to post
Share on other sites

Taką, jak do każdej innej repliki, czyli zielona G&G, czarna Systemy czy przezroczysta Guardera. Na Lipo 7,4V nie czekają Cię żadne zmiany gdyż taka bateria da niewiele większą szybkostrzelność niż stockowa bateria :P Znając cymę to przy dobrym wypodkładkowaniu to i 11,1V nie wymagałoby większych przeróbek, ale to już tylko czyste domniemania ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...