Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad kupnem magnifiera do eotecha. Szukając natrafiłem na magnifier'a z Deltashopu i Specshopu, czy możecie wytłumaczyć dlaczego jest taka różnica w cenie?

 

Deltashop:

http://deltashop.pl/pl/lunety/687-magnifer-3x.html

Specshop:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_175_176&products_id=7184&name=BFT_-_RedDot_Magnifier_X3

 

Wiem że są niedostępne lecz mam możliwość zakupu używki magnifiera z deltashopu, i tutaj pytanie czy lepiej dołożyć do tego z specshopu?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam taki Magnifier. Kupiłem go na Allegro z tego co pamiętam w Cytadeli ASG. Zamontowany jest przed EOTech 522 od tomkapl. Magnifier musiałem podłożyć kawałkiem gumy na montażu aby ładnie się zgrywał z kolimatorem (był o ok. 2mm za niski). Znak celowniczy jest delikatnie rozmazany w porównaniu do zwykłego Magnifie x3 jaki wcześniej miałem.

 

 

 

Nie pamiętam parametrów technicznych obu magnifier’ów ale przy wcześniejszym było zdecydowanie większe pole widzenia niż przy tym co mam teraz.

Edited by Puchacz79
Link to post
Share on other sites

Jeżeli poczekasz to po 16 czerwca napisze jak sprawdza się w polu bo jadę na Wieczną Wojnę na Pustynie Błędowską.

Na razie na szybko sprawdzałem więc dopiero się okaże czy to była sensowna zamiana.

Pozdrawiam

Edited by Puchacz79
Link to post
Share on other sites

Ja mogę od siebie dodać żeby zapoznać się z tym tematem, no jedynie że już to zrobiłeś http://forum.wmasg.pl/topic/58954-magnifierbooster-eotech-552/page__st__80__hl__+magnifier?do=findComment&comment=1782304

 

Co to mojego magnifier to po nie całym roku mogę dodać że dużo zależy od jak dobrą kopie eotech masz :) Ja mam od Tomkapl, szybki są ciut ciemniejsze co umożliwia lepsze widzenie podczas słonecznego dnia, lecz ograniczają zasięg widoczności przez "lupkę".

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Oki magnifier doszedł wczoraj test w boju będzie w niedziele. Co moge stwierdzić:

Regulacja ok

Ostrość ok nawet na 5x

Obejma z zestawu to czupakabra. Sróby za krótkie zaraz się z gwintu zrywają. Po próbach ludzkiego montażu wszedł do akcji super glue i się trzyma. Na montażu oczywiście wszystko się giba jak "pie**** rezus" kilka warstw izolki tu i tam pomaga zniwelować te luzy. Po chwili poprawiania azjatyckiej myśli technologicznej da się tego używać. Jak będą zainteresowani mogę wstawić zdjęcia. W zestawie brak osłon.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Dziki odkop, ale nie znalazłem aktualniejszego wątku gdzie pasowałaby treść tego posta.

Tak się skłaniam do magnifiera z FTS od lat i chyba jednak się skuszę, choć prawdopodobnie będę tego żałował :icon_biggrin:

Ktoś wie, do której Thetowej optyki będzie dobrze pasował ichni powiększacz?

Myślałem o tym, lub tej ich wariacji Micro.

Czy warto?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Sądzę, że ten pierwszy będzie pasować. Micro niekoniecznie. Sam posiadam jakieś magni z Aliexpress (XD) i jest całkiem fajne, ale do mojego micro nie pasuje. Chociaż kolimator, to też jakiś chinol. No ale na moim przykładzie po prostu celownik jest kapkę niżej od magnifiera. I moim skromnym zdaniem, w ogóle do siebie nie pasują. :P

Link to post
Share on other sites

Używałem magnifiera z T1 micro i nie było problemów. Oczywiście T1 z wysokim montażem. Ale dałem sobie spokój, bo magnifier nie trzymał ustawień przy powrocie z odchylenia. Za duże luzy na zawiasach. Sensowny magnifier to firmy UTG. Inny sposób odchylania.

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...