Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie MICH-a 2000.


Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym pomalować mojego micha mniej więcej w ten sposób http://i899.photobucket.com/albums/ac200/ShockAndAwe417/IMG_4225-1.jpg

Tylko mój jest zielony, a chciałbym, go trochę przerobić na pustynny. Kolejna sprawa chciałbym nałożyć na niego rzep, z dwóch stron tak jak to jest na zdjęciu.

Więc ogólnie chciałbym się dowiedzieć jak uzyskać efekt tych "kropek w malowaniu MICHA" jaką farbą/sprayem czy też, czymś innym muszę to pomalować. Oraz rzep Velcro jakiej grubości muszę go kupić aby nalepić flagę Amerykańską oraz czym go przykleić najlepiej. Szukając po tematach znalazłem jeden, w którym było opisane przyklejanie rzepu, ale post jest z przed 2 lat, więc może są inne nowe rzepy czy kleje. Z góry dzięki a odpowiedź, pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zastosuj rzepy samoprzylepne. Np. fastech (szwajcarskie) ma takie. Nie są drogie, bardzo mocne, ładnie się docina, klej trzyma mocno. płat 50x10cm jednej strony kosztuje niecałe 14zł.

Co do malowania - szukaj magicznego zwrotu snake skin.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...