Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsze kroki asg


Recommended Posts

Dzięki za rady.! a dorzucają okulary i kulki do tego shotguna .?

Radzę zmienić nastawienie, bo pierwsze kroki w asg będą ostatnimi z obojgiem oczu :icon_razz:

Gogle z Taiwanguna to nieatestowana chińszczyzna (choć o P&J nie czytałem). Jeśli chcesz tanie, kup jakieś uvexy (ja miałem x-one), albo coś co jest sprawdzone.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

http://www.bhp-gabi....l-9170-005.html

 

Niemniej - z dobrego serca radzę Ci samemu poszukać opini na temat różnych okularów/gogli ochronnych (wystarczy wpisać 'tanie okulary' w wyszukiwarkę u góry i już wyskakuje dużo obiecujących tematów). Nie chodzi o to, że mimo wszystko regulamin tego działu coś tam wspomina o minimalnym wkładzie z własnej strony, ale o to, że oczy są ważne i trochę głupio kierować się pierwszą lepszą opinią i przesadną oszczędnością (te dwa koszta wysyłki z różnych sklepów jeszcze Cię nie zabiją :P)

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Mógłbyś podrzucić jakiś link bo narazie niewidze ; x

Jak gogle to brałbym te. Tanie i porządne, może tylko trochę śmiesznie wyglądają bez hełmu, ale wzrok chyba ważniejszy. Jeśli wolisz okulary to od siebie mogę polecić te.

Jak pisali koledzy wyżej, z taiwanguna gogle sobie odpuść, bo nie mają atestów.

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Szukam bardziej googli ale wrzuce jak coś tu linka bo jednak jestem łysy z tego tematu

Możesz w takim razie poszukać jeszcze używanych ESS NVG na allegro od zielonej pantery, lub używanych z bestmilitary.pl

Ostatnio kupiłem tam dwie pary i poza tym, że są styrane (gąbki straciły sprężystość), gumka gdzieniegdzie nadszarpnięta, szybki czasami podrapane to są w bardzo dobrym stanie. Jedna para była co prawda podpisana (Chrzań się Gibson, gdziekolwiek teraz jesteś :P)

Link to post
Share on other sites

No muszę przyznać, że jak dla mnie najlepszy temat dla początkującego :maniak_OK: , a tego AGM 003 sam chyba kupię razem z moją początkującą rozwijającą się grupą. Niestety boję się zakupić okularki które polecał Mixon

(http://www.bhp-gabi....l-9170-005.html)

bo coś mi mówi że ochrona oczu za 20zł nie zdadzą egzaminu i nie zapewnią mi odpowiedniej ochrony więc będę bardziej za bollami cobra (http://allegro.pl/ok...3176049683.html)

 

Pozdrawiam i miłej zabawy jovetic :icon_biggrin:

 

P.S

Napisz mi jak dostaniesz replikę jak tam się sprawuje twój AGM 003 :icon_smile:

Edited by czarek3579
Link to post
Share on other sites

Czarek już jutro napiszę bo jutro dojdzie ew. po jutrze :))) Ja dostaje uvexy od taty z pracy bo ma więc jutro strzele jak wytrzymają zdadzą egzamin a jak nie to 100+ na porządne okulary :D

 

P.S

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc :D i chyba rzeczywiście jeden z lepszych tematów dla początkujących :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...