Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór asg do 370 zł


Recommended Posts

Witam!

Z racji że mam zamiar kupić pierwszy karabin (broń długa) asg chciałem tu zadać pytanie o właściwy.

Chcę by był to M4 lub najlepiej MP-5 z metalowym korpusem(a najlepiej full-metal) i szyną RIS (w przypadku MP-5 niekoniecznie) .

Cena może być trochę wieksza ale nie chcę przekroczyć ponad 400 zł.

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Nie ma co prawda metalowego korpusu, ale jest przyjemna. Ja bym na Twoim miejscu brał wersję z kolbą. Co do ewentualnego tuningu: najpierw zobacz jak strzela, potem kombinuj (jeśli trzeba). :icon_wink:

Oczywiście pisałem o MP5 od Galaxy.

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites

No widzisz znam się na rzeczy.Dla mnie jest genialna.Z 10 rozebranych sztuk tylko jedna miała awarię-kable do wymiany,i jechana dalej.

Za te pieniądze nic lepszego nie dostanie,no chyba że gieta JG,którą można o kant dupy...

 

Na jego miejscu bym dorzucił 50zł i kupił Gietę boyi. Miałem ostatnio taką w łapach,i muszę powiedzieć,że byłem pod wrażeniem.Faktura body świetna,zrzut napiętej sprężyny,wkońcu cała lufa metalowa,no i 100% kopia Aresa.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Tia? Ale z jakiegoś powodu te repliki lądują w komisie. Cm.028 to dobra replika na początek, by sprzedać ją po pół roku. Osobiście jednak wolałbym dołożyć te 100-150zł więcej i kupić mniej popularną replikę z której będę zadowolony "ciut" dłużej.

Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze dostanie również cymkę 028.Replika godna polecenia.

Galaxy nie miałem więc nie polecę,ale tych cymek to już chyba z 10 rozbierałem,i są po prostu genialne.

Autor chce MP5 a Ty mu "wciskasz" Kałacha... :icon_confused3:

 

@Olaf, bierz MP5K lub jeśli wolisz replikę z kolbą to PDW. Nie będziesz żałował.

Link to post
Share on other sites

Autor chce MP5 a Ty mu "wciskasz" Kałacha... :icon_confused3:

 

@Olaf, bierz MP5K lub jeśli wolisz replikę z kolbą to PDW. Nie będziesz żałował.

 

Nie wciskam.Czytaj uważnie! Jedynie wspomniałem o godnej replice do 370zł.która ma full "risuf" na froncie.

 

Napisałem,że na jego miejscu dorzuciłbym do giety bojca,która jest świetnie wykonana(jak na te pieniądze)

Link to post
Share on other sites

Jak kałach ma risy to też może być.

Patrząc na wybór MP-5 to nie ma zbytnio full metal a większość osób z mojego teramu ma kałacha z szyną RIS i dobrze się sprawdza są nawet tacy co są już trzecimi użytkownikami swojego karabinu i sobie cenią.

Szczerze to lepszy będzie kałach bo chyba nie ma za bardzo takich MP-5 co by mi pasowały.

Edited by olaf_ko
Link to post
Share on other sites
Za 400 zł nie kupisz ani M4 ani MP5 full metal z risami. Proponuję iść na kompromis i kupić G36C JG - nie jest full metal (ale ostry odpowiednik też nie jest) i ma risy. A najważniejsze, że dobrze strzela.

Choć Olaf pytał o MP5, to zgadzam się ze Stalkerem ale porównanie gabarytów MP5K z G36 to jakby porównywać smarta z suvem.

 

@Olaf, bierz na początek MP5K [Galaxy], w przyszlości posłuży Ci jako replika zapasowa i nie zawiedzie Cię.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

..., strzelaj i pierd0L opinie ludzi, którzy za kazdym razem mowia, ze najdrozsze jest najlepsze.

Pewnie tylko przez przypadek nie zauważyłeś, że:

- jest NIEDOSTĘPNY, :icon_confused3:

- jest "BEZCENNY" i to nie w przenośni a dosłownie. :icon_wink:

 

Ps

Na marginesie, nie "wyrażaj" się. :icon_evil:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

W myśl wiadomości, którą dostałem od jednego z moderatorów nie będę wdawał się w przepychanki słowne. W asg jestem od dawna, klawiaturą posługuję się zazwyczaj niedbale i szybko. Przepuściłem przez swe ręce dużo ( dużo, dużo) replik ( tanich jak i drogich). Wypowiadam się na forum gdyż lubię czasem zwrócić* krypto *uwagę na śmieszne sytuacje i rzeczy. Pamiętajmy jednak, że tanie nie oznacza złe. Po wtóre podkreślam - pisanie, że ktoś jest świeżakiem, nie wiedząc nic o tej osobie wywołuje u mnie szyderczy uśmiech na twarzy. Pozdrawiam Was koledzy - nie bierzcie tego off topu na poważnie.

 

Co do tematu, polecam replikę ( bedzie dostepna na gunfire w przeciągu 2 tygodni) o której pisałem. Jeżeli nie zależy Ci na lansowaniu sie ZnAlowym body i nie masz zbyt dużo pieniędzy na replikę - kup ją. Po dwóch replikach CA, które padły w stocku po kilku strzelankach mam dość mówienia, że DROGIE JEST LEPSZE.

Link to post
Share on other sites

A od jak dawna używasz M4 DG? Pytam nie ze złośliwości, a z ciekawości. Skoro polecasz, to pewnie ją sprawdziłeś na dziesiątą stronę. To byłoby sensacyjne odkrycie, gdyby się okazało, że emka za 360 zł jest lepsza albo nie jest gorsza od tych za 1000 zł. Nie mówię, że tak nie jest, ale wolę się upewnić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...