Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sklep jest zupełnie nowy na polskim rynku. Strona jest modernizowana i niedługo wszystko powinno być okej. Do czasu kiedy są tylko dwa kraje do wyboru, należy wpisać POLSKA w polu "notatki". Osobiście wiem, że jest to porządny sklep, wysyłka idzie 24h i nie są to ziemniaki. :)

 

Poczekamy na opinie innych osób. :)

 

Pozdrawiam,

Jacek KP Koszalin.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Kupiłem dwa elektryczne magazynki do m4. Jeden nowy a drugi z widocznymi śladami rozkręcania. Jedna śruba leżała luzem w pudełku. Nie dało się dokręcić ponieważ w plastiku był przekręcony! A część którą trzymała niemal oblepiona jest super glue!!!

 

Paczka przyszła z Czech.

Zdecydowanie nie polecam!

Link to post
Share on other sites

Cześć,chcielibyśmy odpowiedzieć na to negatywne doświadczenie Seba999. Niestety, bardzo nam przykro, że tak się stało. Niestety, zdarza się, że coś pójdzie nie tak. Produkt był nowy i bezpośrednio z magazynu centralnego, skąd pochodzi klej naprawdę nie rozumiem i będziemy zajmować się tą sprawą z dostawcami aby to się więcej nie powtórzyło. Te magazynki sprzedajemy przez dość długi czas i z takim problemem się jeszcze niespotkałysmy. Oczywiście klientowy Sebo999 natychmiast zaoferowałysmy możliwość wymiany towaru lub zwrot pieniędzy. Jesteśmy otwarci na dyskusję i rozwiązanie każdego problemu. Sebo999 przepraszamy za komplikacje i w przyszłości mamy nadzieję, że nic takiego niebędzie się działo.

Frogtac.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cześć,chcielibyśmy odpowiedzieć na to negatywne doświadczenie Seba999. Niestety, bardzo nam przykro, że tak się stało. Niestety, zdarza się, że coś pójdzie nie tak. Produkt był nowy i bezpośrednio z magazynu centralnego, skąd pochodzi klej naprawdę nie rozumiem i będziemy zajmować się tą sprawą z dostawcami aby to się więcej nie powtórzyło. Te magazynki sprzedajemy przez dość długi czas i z takim problemem się jeszcze niespotkałysmy. Oczywiście klientowy Sebo999 natychmiast zaoferowałysmy możliwość wymiany towaru lub zwrot pieniędzy. Jesteśmy otwarci na dyskusję i rozwiązanie każdego problemu. Sebo999 przepraszamy za komplikacje i w przyszłości mamy nadzieję, że nic takiego niebędzie się działo.

 

Frogtac.pl

 

Musze przyznać że odpowiedz na maila otrzymałem dosyć szybko. Wysłałem fotki które zrobiłem zaraz po otwarciu paczki. Pani z obsługi klienta zaoferowała mi zwrot pieniedzy za magazynek wraz z kosztami wysyłki. Maga posklejałem we własnym zakresie (nieco bardziej udolnie...) zamiast poskręcać. Działać działa ale w razie czego nie będzie do rozłożenia. Nie zmienia to faktu, że płaciłem za nowy a nie pogwarancyjny? Jeden magazynek był czysciutki i bateria w folii a drugi był rozpakowany i nosił wyraźne ślady użytkowania... Mam nadzieje, że to jednorazowa wpadka. No i jeszcze jeden minus! Pani przyznała, że nie robią przeglądu zerowego przed wysyłką...

 

Nie mniej jednak będę robił w przyszłości zakupy w tym sklepie a Panią z obsługi pozdrawiam i dziękuję za szybką reakcję.

Edited by seba999
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...