Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak hydracyjny od CRH


Recommended Posts

Napisz meila do sklepu. Będzie najprościej. System nośny dostosowany do noszenia na PC, nie oczekuj fajerwerków, w przypadku używania tego osobno. Dogadaj się meilowo, to pewnie i na życzenie, albo zamiennie zrobią jakieś szelki do tego.

Link to post
Share on other sites

Ponieważ poszukuję plecaka który będzie mi służył jako camelbak podczas strzelanek i jako mały plecak do bytowania w lesie. Chyba, że macie lepsze oferty. Obowiązkowa jest kieszonka na wkład hydracyjny i mile widziane albo palsy żeby podczepić kieszenie albo wbudowane jakieś dodatkowe kieszenie. Cena w granicach tego od CRH

Link to post
Share on other sites

MULE jest dla mnie za drogi w stosunku do pojemności. Brak możliwości rozbudowy tym bardziej na minus. Nad TT EP myślałem i mam go na uwadze , jedyną kwestią byłoby dokupienie kilku kieszeni żeby rozbudować

Link to post
Share on other sites

Ja bym kupił osobno sam chudy worek na camela i osobno plecak- przynajmniej sądzę że w tym budżecie to wykonalne. (Sparrow/ PP25 + płaski pokrowiec) Warto też wspomnieć że Jeśli plecak ma (jak TT) 6 litrów pojemności- to jego system nośny jest projektowany na adekwatny ciężar- i nawet jeśli uda się go rozbudować doczepiając co się da to niekoniecznie będzie dobrze.

Link to post
Share on other sites

Niby tak, ale ciągle większy od MAP'a czy TT EP. Przynajmniej wg katalogowej pojemności :icon_wink: Ale sądzę że na zestaw pałatka+ciuchy+zapasy jedzenia i picia wystarczy. Kosztem śpiwora, ale to i tak byłoby nierealne rozpatrując plecak Currahee. A poza tym o czym my mówimy- bytuje to się na tym co ma się w smocku :icon_wink:

Edited by Karczu
Link to post
Share on other sites

Sparrow to malutki plecaczek, laptopa nawet nie można wsadzić (15,3 cala) to ja już nie mówię, o jakimkolwiek "bytowaniu".

 

Masz ten plecak że tak uważasz? :icon_wink:

 

Posiadam sparrowa i laptop 15.6 cala wchodzi bez problemu do głównej kieszeni,ba jeszcze jest troszkę za mały.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...