Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy atestowane gogle można zamienić?


Recommended Posts

Możesz je przetestować poprzez strzał jakąś mocną repliką.

Jak wytrzymają to jakaś nadzieja jest, aczkolwiek nie ma gwarancji ile strzałów zniosą.

Jednak gogle balistyczne jakiś papier mają tak więc strach jest mniejszy.

Gogle czy okulary z atestem można kupić za niewielkie pieniądze więc nie wiem czy jest sens ryzykować goglami narciarskimi za 120zł.

Link to post
Share on other sites

Radzę kupić coś z atestami. Tak jak napisał @klamot - sprzęt z atestami kosztuje niewielkie pieniądze. Nie jestem specem, ale na pewno za połowę ceny podanych przez Ciebie gogli można kupić gogle balistyczne więc po co ryzykować?

No chyba, że chcesz tych gogli dla lansu (bo ich wygląd jest w mojej ocenie lansiarski). Jeśli tak to bierz je śmiało. Od czasu pewnego filmu z J. Deppem piraci są w modzie.

Link to post
Share on other sites

O ile normalnie jestem zdania, że chcącemu nie dzieje się krzywda to trzeba mieć na uwadze, że pytający może być jeszcze niepełnoletni. I co może się dziać jak takiemu się stanie krzywda? Rodzice podniosą lament, pójdą do mediów, te sprawe rozbuchają, airsoftem zainteresują się politycy. Wole nie myśleć co będzie dalej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...