Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kulki do stoka mogą być z niższej półki. Duża oszczędność bo zamiast 1000 kulek kupisz 2k-2.5k, PJ czy Gfc rockets to coś godnego polecenia na początek. W popularnie dodawanych do replik hicapach nie sprawiają większych problemów a wykonane są na tyle poprawnie, że latają dobrze i luf nie rysują. Oczywiście jeśli wolisz G&G to proszę bardzo ale to zbędny wydatek w stoku.

Link to post
Share on other sites

Replika tylko napędza, to kulki latają. Dlatego bardzo ważna jest ich jakość. Co do Rocketsów, to chyba największy żart w historii Gunfire. Niby taki super sprzedawca, "najlepszy" w Polsce i Europie, dostaje wyłączność na sprzedaż produktów renomowanych firm, a ma w ofercie takie smrody.

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, kolega wyżej ma 100% rację. PJ, dziś sprzedawane jako niby customy taiwanguna, są o wiele lepszą opcją jak na początek. Oczywiście że jakościowo lepsze są madbulle i G&G, ale jak na tą replikę, stockową w szczególności PJ starczą. Jeśli chodzi o wagę to 0,23 na stocku będą najlepszą opcję, te jednak są produkowane tylko w wersji bio (Pejoty).

Edited by Fort
Link to post
Share on other sites

Dodam od siebie: dobre kulki - najtańszy tuning. Więc kupuj G&G lub, jeśli masz dużo kasy, Bioval'e. 0.23g lub 0.25g. Rocketsów nie kupuj, zacinają się wszędzie, cud, jeżeli opuszczą komorę Hop Up. P&J są znacznie lepsze w tej kwestii ale dalej kupa w trajektorii.

Link to post
Share on other sites

Tak, 0,25 też mogą być. Miałem i polecam. Ale nie zauważyłem różnicy pomiędzy 0,2 i 0,25 więc wróciłem do 0,2 bo tańsze :D [ Psst nie słuchaj mnie bo mnie zjadą za to co napisałem wcześniej ] Bierz 0,25, dobrze lecą, skupienie jest dobre a wiaterek ich nie zdmuchnie tak łatwo jak 0,2.

Link to post
Share on other sites
Replika tylko napędza, to kulki latają. Dlatego bardzo ważna jest ich jakość.(...)

W pełni popieram, więc jeśli ktoś pisze, że do lufy stockowej wystarczą PJ, to ma rację, wystarczą, nie rozlatują się w lufie, nie rysują jej, do 1/2 trajektorii, a najdalej do 2/3 nawet lecą dobrze, ale później to już Pan Bóg te kulki nosi. Dla tego nawet do luf 6,08 mm warto stosować kulki wysokiej jakości a takimi są co najmniej G&G i MadBull.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...