Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chiński A-TACS - wszystkie kopie


Recommended Posts

Nie mogłeś się dopisać do już istniejącego tematu?

Przepraszam najmocniej.

 

A co powiecie o odzieży TMC?

http://deltashop.pl/pl/spodnie/1006-spodnie-taktyczne-cp-gen2-tmc-ranger-green.html

http://deltashop.pl/pl/combat-shirt/1145-tmc-combat-shirt-at.html

W opisie podane jest, że są z ripstopu, co mnie cieszy. O samych ciuchach TMC słyszałem jednak... niejednoznaczne opinie. Jedni mówią że ujdzie i całkiem w porządku, drudzy że raczej nie brać. Mam znajomego, który ma rzeczy w tym samym kroju ale w AOR2 i bardziej przypomina to jednak jakiś ruski maskałat. No nie wiem, co doradzicie?

Link to post
Share on other sites

Czekam na dzień, gdy ludzie zrozumieją, że chińskie rzeczy to loteria :icon_smile:

Pamiętaj też, że opinie są różne, bo wydają je ludzie z różnym doświadczeniem - dla kogoś kto nosi na co dzień Arcteryxa, NFM, SPECOPSa, Currahee, <wstaw dowolną DOBRĄ firmę>, takie TMC to nic nie warta szmata. Dla kogoś kto dopiero zaczyna zabawę i to jego pierwszy mundur, to będzie to cud nad cudami :icon_wink:

 

Znajomy widocznie ma źle dobrany rozmiar (a o to nie trudno w tym przypadku), skoro wygląda to jak maskchałat :icon_smile:

 

Sklep jest w Polsce, więc nie będzie problemów ze zwrotem/wymianą rozmiaru - możesz spróbować i zostawić swoją opinię tutaj dla potomnych.

Link to post
Share on other sites

Czekam na dzień, gdy ludzie zrozumieją, że chińskie rzeczy to loteria :icon_smile:

 

Sklep jest w Polsce, więc nie będzie problemów ze zwrotem/wymianą rozmiaru - możesz spróbować i zostawić swoją opinię tutaj dla potomnych.

Ok, myślę więc że tak zrobię. Wiadomo, nie można się spodziewać cudów, ale zależy mi na kamuflażu Atacs Fg... choćby na jego imitacji. Wolę jednka wydać +/- 200zł, niż 600.

Link to post
Share on other sites

O kurczę, rzeczywiście. Tak kijowe mają zdjęcia, że myślałem że góra to też FG. Dzięki za spostrzeżenie, bo bym kupił i potem bym się wkurzał :/

 

To czy w chwili obecnej można gdzieś w polskim sklepie kupić komplet spodnie+bluza w Atacs FG? Niekoniecznie markowe...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja kupiłem za 50$ z wysyłką z tego sklepu:

http://www.ebairsoft...orm-p-6097.html

Mam toto od jesieni zeszłego roku, zdążyłem je rozedrzeć pod pachą, ale to przez to że niemal nabiłem się na pal, miałem szczęście że tylko mundur się podarł. Skromna rozmiarówka nie pozwoli raczej dobrze tego dopasować, rękawki są krótkie jednak całość jest w miarę uniwersalna, ja noszę zestaw M (przy 185, 118 klatka, 80pas), szycia są średnie i czasem mogą wymagać poprawek, a materiał oceniam wysoko, nie traci koloru, nie za gruby ale mocny, przyjemny w noszeniu, kamuflaż z tego co mówią po strzelankach ludzie z przeciwnej strony - rewelka.

Jak dla mnie pod względem ceny i jakości jest to nr1.

Miałem też chińskie spodnie devgru w atacsie i niestety dno, materiał gryzł mnie w kolana, pociłem się w tym, całość sprawiała liche wrażenie, łatwo można było zgubić ochraniacze, szybko wróciłem do starych sprawdzonych acu atfg.

Edited by outsider47
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
http://allegro.pl/spodnie-acu-a-tacs-atacs-forest-green-icc-i3627861613.html nawet nie wiem gdzie jest nazwa firmy, czy to firma ICC robi taki mundur? Ktoś to widział? Ktoś to macał? Cena niezwykle kusząca, a mi zależy na tanich spodniach by nie płakać ilekroć trzeba pobrodzić, czy upaprać w błocie. Pytanie czy szwy trzymają i czy materiał nie powoduje obtarć.
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Właśnie przyszedł do mnie ten komplecik: http://gunfire.pl/product-pol-1152198997-Komplet-mundurowy-typu-ACU-ATC-FG.html. Biorąc pod uwagę raczej śmieszną cenę nie jest żle, kolorki są wyraźne, nie wyblakłe, Bluza całkiem wygodna, trochę gorzej ze spodniami-trochę dziwny krój, a może po prostu ja jestem trochę nieforemny :icon_razz2: . Materiał faktycznie wart ceny-szału nie ma i raczej się nie spodziewam jakiejś rewelacyjnej trwałości. Mundur kupiłem z ciekawości skuszony niską ceną (139,69 zł z darmową dostawą). Na tą chwilę uważam że nie zawiodłem się-jeśli promocje się dalej utrzymają to być może się skuszę na ATC-AU. wychodzi jeszcze taniej. W najbliszym czasie wybiorę się do lasu i porobię trochę zdjęć. Sam jestem ciekawy efektu, zwłaszcza z kamizelką w oliwce.

Biorąc pod uwagę fakt, iż nie jest to towar z górnej półki, daruję więc sobie jego porównanie z MC Miwo czy Suezem z Kamy. Po prostu nie ta liga :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jak wygląda rozmiarówka u tych acm'ów gunfajerowych?

Ja to nawet zwykłych ciuchów dorwać nie mogę (195cm wzrostu/79kg), więc przyzwyczaiłem się do ciuchów za szerokich, pytanie czy rozmiarówka nie jest do bólu azjatycka, i spodnie XXL nie skończą mi się tuż za kolanami...

Edited by Winiacz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...