Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VIS wz.35 replika ASG


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

W tym konkretnym przypadku M1911A1 GBB z WE. Teoretycznie może być każda replika M1911A1 choć te wg patentu TM (Bell,Well, KJW), z racji dzielonej prowadnicy wewnątrz suwadła (i to przykręcanej malutką śrubką, która lubi się zrywać) bardzo utrudniają wyjmowanie lufy jak w Visie, czyli od tyłu do góry. Ponieważ tych Coltów mam trochę to trzy wydają się być optymalne - KWC na CO2, ARMY i bardzo interesujący Colt z SRC. Posiada on coś czego nie mają inne - oddzielną płytkę trzymającą "iglicę" (nie żaden inbus hex) co stanowi jeszcze lepsze zbliżenie do oryginału Colta ale też Visa (coć przy strzelaniu nie ona steruje zaworem a tylko blokuje tył zespołu zamkowego). Patrz http://youtu.be/Mh4qBhluRHE

od 2min14s Cena w sklepie firmowym SRC nie dobijająca - 83,5 USD.

Tak jak sobie policzyłem ilość modyfikacji i kroków technologicznych to mi wyszło ok. 55. Stąd cena 2000. Po wstępnych testach mogę powiedzieć, że zużycie gazu (strzał po strzale) zbliża tego Visa do realu - po wystrzelaniu kulek kończy się i gaz :icon_smile:

Edited by walther38
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...