Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt - pozowane (FOTO)


Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest SGOD_Tajfun

mini_1135105352.jpg

 

+M4A1 Carabine G&P

+Kolimator 1x30 [KA]

+M84 [MilTec]

+Kamizelka M.O.D. [Guarder] - Olive,

+Ładownice [Just] - MARPAT,

+Rękawice SWAT 1/2 - Black.

+Radio INTEK SL-01D LPD/PMR.

+Buty Protektor "GROM"

Link to post
Share on other sites

Moje okulary - podwójne soczewki z poliwęglanu (wytrzymują ostrzał z P-90 TM z 15 cm), atermiczne - praktycznie nie parują.

 

obraz0500xi.th.jpg

 

Jeden z wariantów: BDU rip-stop, na lewym rękawie bluzy doszyty pokrowiec na opatrunek; PASGT z holenderskim fasunkiem, gogle SWD, buty Hi-Tec Magnum Elite; ELBV, pas LC-3, kabura holenderska z CZ-75.

 

imag00083sb.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest SGOD_Tajfun

mini_1135105912.jpg

 

mini_1135105916.jpg

 

+M4A1 Carabine G&P

+H&K SOCOM [spręż.] - TM

+Kolimator 1x30 [KA]

+Rękawice SWAT 1/2 - Black.

+Buty Protektor "GROM"

+Kombinezon NOMEX - Olive

+Plecak Pygmy Falcon [Maxpedition] - Green

+Kamizelka taktyczna SWAT - Olive

Link to post
Share on other sites

mój sprzęt:

 

 

mini_1135105916.jpg

 

mini_1135105923.jpg

 

mini_1135105930.jpg

 

- MP5SD3

- P8

- Hełm kompozytowy GI

- Kombinezon Taktyczny

- Kabura udowa

- Kamizelka Beta Armotec

- Gogle Taktyczne US ARMY

- Torba tylnia ( chlebak )

- Rothco nakolanniki taktyczne ULTRA FORCE(czarne)

- Buty WP

- Kominiarka, rękawiczki

- Radio MaxCom

Link to post
Share on other sites

na razie skromnie, ale to dopiero początki...

 

-umundurowanie flecktarn BW

-hełm kevlar BW

-M15A4 CA

-Pattern - kopia z małymi przeróbkami

-gogle Blackhawk Hellstorm

-buty noname (ale dobre)

 

czekam na resztę akcesoriów (rękawice BW, oporządzenie do noszenia hełmu i pas)

 

mini_1135105938.jpg

 

mini_1135105942.jpg

 

[no wyzej si etego lokcia nie dalo :D - wozny]

 

dało by się, ale mam zdeformowany staw po złamaniu... może po operacji będzie można go nawet nad czybek głowy podnieść. a tak w ogóle to gratuluję spostrzegawczości

Link to post
Share on other sites

Witam...

Oto me fotki jestem "nowy" więc pomyślałem że po dzisiejszej strzelance na żwirowni dużo ludzi mnie zapamięta . Wyposażenie jest jakie jest powoli do celu...:wink: foty średniej jakości ale jeszcze zrobie:P

http://img383.imageshack.us/my.php?image=120dr.jpg

http://img383.imageshack.us/my.php?image=133je.jpg

http://img383.imageshack.us/my.php?image=141vq.jpg

Link to post
Share on other sites

Kochani - na poczatek pare oswiadczen:

 

1) nie falszuje, ani nie neguje zdarzen historycznych

2) historie staram sie rozumiec przez pryzmat znaczenia jej faktow i na tej podstawie wyciagac wnioski

3) negownie jedej ze stron ktoregokolwiek ze stron konfliktow historycznych jest moim zdaniem , w szerokim sensie, lekcewazeniem drugiej strony. Mowiac wprost - ofiara/poswiecenie jedej strony byloby kompletnie bez sensu gdyby nie istniala druga strona. Albo inaczej - szacunek wobec "wroga" jest de facto afirmacja siebie

4) kazdy ma jakies hobby - jeden zbiera znaczki, inny hoduje rybki a ja np. interesuje sie historia. Dalego tez rekostrukcja historyczna lezy calkowicie w nurcie mych zaineresowan. A ASG daje im ( tj tym zainteresowaniom ) pewien wymiar praktyczny i to zdecydownie wiekszy nizli tylko bieganie z plecaczkiem i pomalowanym, aluminiowym odlewem jakiegos urzadzenia strzelajacego.

5) widzialem inscenizacje asg'owe zdarzen historycznych - dla mnie byly ciekawe i fajne. I dlatego "przebieram" sie w nietypowe odzienie i zakladam, czasami niepraktyczne, oporzadzenie.

 

A teraz sprobojcie sobie wybrazic dowolna rekonstrukcje WW2 bez ludzi ubranych w feldgrau : Bzura ( za dwa tygodnie zreszta )? Powstanie Warszawskie ( duza inscenizacja w zeszlym roku )? Ostania M-G/ Warta ?

I co, ci goscie w feldgrau bez hackenkreuz'a ? bez run ? bez klamer z got_mit_uns ?

 

Chyba nie.

 

Pozostawiac swiadomie pewien niedosyt w temacie,

 

Pozdrawiam,

 

Smoczy

 

ps. Oczywiscie wypowiedz jest klasycznie off-topic'owa - wiec nie mam nic przeciwko temu, by tego posta usunac, jako nie do konca zwiazanego z tematem .

 

Post kolegi Smoczego pozostawiam, gwoli temu, by inne osoby, które zaglądają tutaj zrozumiały specyfikę. My nie sympatyzujemy z ideologią, my staramy się odtworzyć jednostki. Wszystko. (piszę te słowa by poprawności politycznej stało się zadość)./dzikki

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...