Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kulki G&G 0.25g - podróbki ?


Recommended Posts

a może jakieś inne?

ogólnie sytuacja wygląda tak: kupiłem kulki G&G 0.25g, ale... niestety jest jakieś ,,ale"

na paczkach małych (1.tyś) zauważyłem ze jest pewna mała naklejka, gdy ja zdrapałem okazało się ze na oryginalnym opakowaniu widnieje ,,0.2g" a na naklejce 0.25g :icon_eek2: !! http://zapodaj.net/8623a38b12bd8.jpg.html

więc zastanawiam się o co chodzi? czy ktoś miał podobną sytuacje?

zamówienie było składane na zbrojownia.com.pl

 

no i w końcu nie wiem czy strzelałem z 0.25g czy 0.2g :/

 

Polecicie jakieś jakościowo dobre kulki godny zamiennik g&g w podobnej cenie?

 

pozdrawim

Link to post
Share on other sites

Oszczędności.

Koszt zmiany foli opakowaniowej (zamawiania kilku róznych) lub ręcznego zaznaczania wagi kulek jest dużo wiekszy niż naklejka. (oczywiście jeśli naklejka jest naklejana w sposób automatyczny juz przy pakowaniu)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Oszczędność oszczędnościami... Ale interesuje mnie pewna rzecz. Strzelałem wiele razy z G&G i świetnie latały nic się nie działo. Aż pewnego dnia przyszła paczka z Azteko z tymi kulkami(strzelałem wcześniej) czy wam też kulki po trafieniu w przeciwnika farbują trochę mocniej na biało strój? Wcześniej nie spotkałem się z Tym lub poprostu nie zauważyłem. Ktoś może to jakoś wytłumaczyć?

Link to post
Share on other sites

Uważajcie z tymi 0,43 kulkami by potem nie musieć czyścić acetonem lufy. Na tych które do mnie doszły jest jakaś farba - czuć je farbą i zmazuje się z nich farba. Przetrzyjcie o czarną koszulkę, zostaje biały ślad... Do lufy nie próbuję ich nawet wkładać.

Wygląda na to, że nie tylko w Twoich kulkach występuje podobny problem. Osobiście jeszcze się z tym nie spotkałem.

Link to post
Share on other sites

A więc tak. Sprawdziłem trochę kulki G&G. Jedna paczka 0.25 druga 0.28. Większy problem występuje na 0.25. Większość kulek po trafieniu zostawiała białe ślady (widoczne w słońcu na zielonej plamie na dpm) tak samo przy pocieraniu o czarną koszulkę. Kulki 0.28 wyszły lepiej z tych 2 paczek co posiadałem. Koszulkę zabarwiły (o wiele mniej niż 0.25) 2 z 10 losowo wybranych. Po strzałach w mundur dpm wyszły tak samo lepiej. Nie zostawia śladów tak widocznych jak 0.25, a jeśli już to można je łatwo zetrzeć, a jest to trudne przy 0.25.

Link to post
Share on other sites

@Powała to na pewno farba. Pył na pewno nie, ponieważ każdą kulkę którą testowałem na koszulce dokładnie obejrzałem i wrzuciłem na chwilę do wody i w papierowym ręczniku wysuszyłem dla pewności :icon_wink:.

Miejmy nadzieję, że tylko ja dostałem taką paczkę :D.

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites

Jeśli to stanie się regułą, trzeba będzie "przestawić" się na 5,95. Dostałem w gratisie małą paczkę do przetestowania, moim zdaniem są OK, latają jak dotychczas G&G.

Są też ciut tańsze i co najważniejsze dostępne.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jedyne co tam żrące to kwas fosforowy. Z plastikiem nie powinien reagować. Chociaż ja nie wiem co z tymi kulkami nie tak, ja mam .20 .25 .28 i wszystkie są ok, jak pisałem poprzednio ;) Te brudzące kulkensy to skąd w końcu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...