Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W części ciała, plecaki i w głowy ( w które z zasady nie strzelam) 70-75m.

W sylwetkę kucającą bez większych problemów 90m, a na porządnych kulach 0,43g to do 100m.

Fotki tarcz będą w teściku, na dniach się pokaże. Specyfikacja mojego wiosła w profilu.

 

Na jakiej prędkości wylotowej osiągasz takie rezultaty? Jaka jest optymalna do strzelania na bardzo duże odległości? Podobno powyżej 600-650 fps zasięg i tak już nie wzrasta.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Elektryczny no cóż na lufie, która kosztuje tyle co well z mancraftem, więc będzie za droga na 30 minutowe gry na 5-20 osób.

 

Żadna, bo nie ma kulek odpowiedniej klasy aby walić powyżej 90m. Bo mendi używając określenia porządne ma na myśli coś o czym nigdy nie słyszałeś.

Link to post
Share on other sites

@Elektryczny no cóż na lufie, która kosztuje tyle co well z mancraftem, więc będzie za droga na 30 minutowe gry na 5-20 osób.

 

A która lufa kosztuje 1000zł? Poza tym, myślę że najlepiej będzie jak sam będę oceniał czy coś jest za drogie czy nie.

 

Żadna, bo nie ma kulek odpowiedniej klasy aby walić powyżej 90m. Bo mendi używając określenia porządne ma na myśli coś o czym nigdy nie słyszałeś.

 

Straighty?

Link to post
Share on other sites
Przykro mi, ale jednak nie kupuję. Stwierdziłem, że nie ma sensu używać takiej repliki w 30-minutowych strzelankach na 5-20 osób. Życzę powodzenia w dalszym handlu i pozdrawiam.

 

Komentarz repliki z mc za 1600zł czyli msr.

 

Co do lufy za około tysiąc hmm to 590mm pdi kosztuje około 800zł.

 

Kup mi Straighty zapłacę każdą cenę za 0,43, albo daj link do sklepu, który to ma.

 

Medni daj mu bana, bo on będzie ględził jeszcze pół roku a i tak nic nie kupi, szczególnie, że zadaje pytania na które jest odpowiedź w właściwych działach.

Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu:

U mnie pewniaki wchodzą do 70m (plecak, noga, wystające elementy wyposażenia itp.), od 70 do 80m w kucającą sylwetkę, nie ma większego problemu. Do 85 można jeszcze popykać ale na większym dystansie już zaczyna się loteria.

 

Lufa 500m promyk

komora PDI + zielony G&G

stałe 585fps

kulki 0.43g rocketsy

Edited by Kazana
Link to post
Share on other sites

Przecież wiem, że Straighty już dawno nie są produkowane, ale po pierwsze zawsze można mówić o czymś co było kiedyś, a po drugie nie wykluczam że ktoś może jeszcze mieć śladowe ilości. A co do MSR za 1600zł to dolicz jeszcze porządną lufę i kilka innych rzeczy i wyjdzie ci ponad 2 tysiące, a MB08 z Mancraftem, Promykiem i PDI lekko tylko przekroczy 1500zł.

 

Poza tym nie uważam że upublicznianie prywatnych wiadomości jest w porządku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na jakiej prędkości wylotowej osiągasz takie rezultaty? Jaka jest optymalna do strzelania na bardzo duże odległości? Podobno powyżej 600-650 fps zasięg i tak już nie wzrasta.

Wszystkie parametry o które pytasz, masz dokładnie opisane w artykule na głównej - test kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ktoś trenując strzela do baniaków, wiader, czy łopat...

Jak nosicie to ze sobą do miejsca ćwiczeń?

Ja to zabieram do lasu banalne baloniki dmuchane z Pepco: 6 szt za 2,99 zł; 25 szt za ?7 zł

1. Nie jest to ciężar

2. Nie zajmuje miejsca

3. Rozmiar nadmuchanego to +/- 20-22 cm = głowa

4. Fajny "boom" efekt od trafienia (na odległościach 70-90 m lub przy trafieniu nie w centrum kulka potrafi odskoczyć)

5. Z kilku baloników można ułożyć większy cel - nawet +/- sylwetkę :icon_smile:

6. 1 punktowo zamocowany balonik (np do gałęzi) przy wietrze utrudnia = urealnia trafienie

Można to użyć do systematyzacji naszych testów.

Polecam.

P.S. Jedyny minus, to że trzeba później pozbierać resztki gumy - źle to się przetwarza przez naturę. Ale na tle plusów - opłaca się.

Edited by Indywidualista
Link to post
Share on other sites

Ktoś trenując strzela do baniaków, wiader, czy łopat...

Jak nosicie to ze sobą do miejsca ćwiczeń?

Ja to zabieram do lasu banalne baloniki dmuchane z Pepco: 6 szt za 2,99 zł; 25 szt za ?7 zł

1. Nie jest to ciężar

2. Nie zajmuje miejsca

3. Rozmiar nadmuchanego to +/- 20-22 cm = głowa

4. Fajny "boom" efekt od trafienia (na odległościach 70-90 m lub przy trafieniu nie w centrum kulka potrafi odskoczyć)

5. Z kilku baloników można ułożyć większy cel - nawet +/- sylwetkę :icon_smile:

6. 1 punktowo zamocowany balonik (np do gałęzi) przy wietrze utrudnia = urealnia trafienie

Można to użyć do systematyzacji naszych testów.

Polecam.

P.S. Jedyny minus, to że trzeba później pozbierać resztki gumy - źle to się przetwarza przez naturę. Ale na tle plusów - opłaca się.

Polecam taśmę przeźroczystą do obklejenia balonu dookoła, mniej zbierania jest tedy :icon_wink:

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...