Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! posiadam rk-10s i mam z nim maly problem. Otóż mankament ten byl odkad go mam i nie za bardzo mi przeszkadzal jednak po zamontowaniu prec lufy jest to trochę uciazliwe bo trzeba celowac lekko w bok. Problem polega na tym ze jakby cala lufa jest obkrecona lekko w lewo. Na zamieszczonym zdjeciu widac brak symetrii pomiedzy body repliki a lufą. Patrzac na linie na pokrywie prez muszke widac ze kolanko gazowe i muszka sa przekrecone w lewo.

http://img543.imageshack.us/img543/1344/cam00072g.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja bym obstawiał, że lufa jest źle przykręcona w obsadzie, ale przecież jest unieruchomiona przez kołek... dziwne. A podstawa szczerbinki siedzi na swoim miejscu. Chyba, że podstawa muszki i kolanko były krzywo zakołkowane, ale to chyba mało prawdopodobne. Może podstawa szczerbinki jest niezakołkowana. Zdejmij łoże i sprawdź.

Link to post
Share on other sites

replika jest nowa, a kulki leca jak po sznurku problem lezy w celowniku bo przeciez zgrywajac szczerbinke z przechylona na lewo muszka trafiam zawsze odrobine w lewo od celu. W niedziele jade na strzelanke to podpytam innych posiadaczy ak i napisze co dalej. A kolki nie sa wyrobione ciasno siedza i nic sie nie rusza. Wszystko jest zakolkowane.

Edited by Wojak44
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Miałem tak samo w RK 01 SW, parę rzeczy zebrane było do kupy: wyrobione wcięcie na kołek w lufie (obsada lufy) i źle włożone (nie do końca) kołki w kolanku gazowym/podstawie muszki. Troszkę zabawy i udało mi się wyrównać, za to lufa, jak ją okładziny nie rozpychają pomiędzy korpusem a podstawą muszki/kolankiem gazowym, lata na boki niemiłosiernie-tak jest jak się aluminium ze stalą łączy na kołki.

Link to post
Share on other sites

W Cymach, Boyiach i innych tanich chinolach, krzywizny i brak równości to standard. Albo trzeba z tym żyć albo sprzedać giwerę i kupić lepszą :icon_mrgreen:

I tu Cie zadziwię, bo podobną przypadłość miałem w Real Swordzie (SWD). LCTka też jednemu koledze prostowałem... Bywa, po prostu bywa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...