Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftarmory.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zamówienie zrobione przy okazji zakupu w komisie glocka od właściciela sklepu. Jak najbardziej da się z nim dogadać. Za wielki + należy dodać, że jest bardzo dobrze zaopatrzony we wszelkie produkty g&g (szczególnie chodzi mi o kulki). Można znaleźć w ofercie kilka perełek rzadko dostępnych gdzie indziej. Pewnie nieraz coś jeszcze tam zamówię. Jak najbardziej polecam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Złożyłem pierwsze zamówienie. Kontakt wzorowy, sprzedawca uprzejmy, paczkę nadał tak jak należy. Przesyłka wprawdzie jest w doręczeniu, ale stawiam, że będzie wszystko dobrze. Odezwę się jak dotrze. Jak na razie, to polecam!

 

Post, pod postem, ale już Edyty nie mogę zrobić niestety.

 

Więc tak, paczkę otrzymałem w tym dniu, w którym prosiłem by była. Zapakowana tak, że gdyby był tam aparat tlenowy, to szybciej bym się udusił, niż do niego dostał, ale że to była preclufa i chrono, to obyło się bez duszności :icon_wink:. Świetnie zabezpieczona lufa, w tubę oraz wyłożona folią bąbelkową. Nie miała prawa się uszkodzić nawet przy rzucaniu paczkami przez kuriera. Chrono był również świetnie zabezpieczony. Poza tym wszystko działa, na e-maile odpowiadają bardzo szybko. Ja jestem zadowolony z zakupów. Obyło się bez problemów i z pewnością jeszcze u nich złożę zamówienie.

 

POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dzisiaj odebrałem dwie Giety- Umarexa po przeglądzie, bo przestał reagować na spust i JG po tuningu i przeróbce ze zwykłej wersji C na orisowaną K. Wymienione bebechy, podniesiona moc do ok. 480 fpsów. Jeszcze nie było testów polowych, ale po weekendzie wszystko będzie wiadomo.

 

Serwis i tuning przeprowadzony bardzo szybko i niedrogo(dopóki sam nie zacząłem wymyślać dodatków, hahaha). Bardzo dobry kontakt. Wszystko uzgadniane mailowo lub telefonicznie. żadnego problemu z terminami. Zdecydowanie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bardzo ciekawy asortyment, wiele rzeczy kompletnie niedostępnych w Polskich sklepach ASG. Najlepszy kontakt e-mail z jakim przyszło mi się spotkać. Profesjonalne podejście do klienta, szybka wysyłka oraz ciągłe dostawy nowego asortymentu. Jak dla mnie jeden z najlepszych sklepów asg w Polsce. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Również polecam ten sklep. Wzorowy kontakt telefoniczny, dostępność ciekawych produktów, świetnie spakowane paczki, szybka wysyłka i wiele innych zalet.

Dziś np. zadzwoniłem do sklepu z prośbą o sprawdzenie kompatybilności pewnych produktów, gdzie od razu zaznaczyłem, że nie będę ich kupował. 10 minut później wszystko wiedziałem.

 

Serdecznie pozdrawiam załogę sklepu i dziękuję za dotychczasowe transakcje.

Link to post
Share on other sites

Zapytałem o kompatybilność sprzętu i mail został olany więc raczej nie polecam tej formy kontaktu z nimi.

Kiedy i na jaki adres nadano maila. Pełne informację proszę, a nie pół zdania. Szmer

 

Ok, w takim razie pozwolę sobie napisać, że upłynęły pełne 4 dni robocze (5 jeśli liczyć sobotę).

 

A żeby nie tworzyć zbędnych konwersacji proszę moda o posprzątanie tematu i zostawienie tych tego co rzeczowe.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mega sklep! Pierwsze zamówienie i od razu trafia do moich ulubionych :) Wczoraj zamówiłem lunetę, dzisiaj mam ją u siebie. Wszystkie oznaczenia oryginału, optyka bez najmniejszej skazy, działający światłowód... Super!

Na pewno nie będzie to moje ostanie zamówienie w tej firmie. Przy tak ciekawym asortymencie, świetnych cenach i super obsłudze nie ma się co zastanawiać.

Wieeelki plus i gorąco polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Kolejne zamówienie. Wszystko szybko i bezproblemowo.

Jedyne co mi nie pasuje to sposób wysyłki. Jedyna opcja to kurier, do tego dość drogi. Średnio mi pasuje taki sposób dostawy, bo nie mogę się zgrać z dostawcą. Różnie teraz bywam w domu i nie mogę tego zaplanować. Wolałbym pocztę, żeby odebrać paczkę na spokojnie z pobliskiego oddziału, a najlepiej Inpost - szybciej, wygodniej, taniej.

Poza tym żadnych innych wontów nie mam :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wielki props dla serwisu Airsoft Armory

 

Wysłałem do nich do naprawy swojego Stark G19 chociaż kilka innych chwalonych serwisantów z forum się poddało. Nie kupiłem go u nich, a i tak zajęli się tematem absolutnie wzorowo.

 

Jak na ilość czasu spędzonego przy tej replice przez serwisanta cena naprawy okazała się również bardzo niska.

Link to post
Share on other sites

Kolejny sklep który pisze, że w zestawie z gumkami Maple Leaf znajduje się dystanser, a w rzeczywistości się nie znajduje.

 

 

Ok, sprawa wyjaśniona szybko i pozytywnie. Zostanie wysłany do mnie brakujący dystanser. Więc sklep nadal trzyma świetny poziom i nie ma się do czego przyczepić. Oby tak dalej, bo chińszczyzna niskich lotów zalała kraj, a brakuje sprzedawców ciekawych i użytecznych fantów, ze zorganizowaną obsługą, jak AirsoftArmory!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie przed chwilą dojechał do mnie kurier z przesyłką (replika broni bocznej) z rzeczonego sklepu. Zatem po kolei. Kontakt ze sklepem rewelacyjny, chyba oprócz Cytadeli ASG, to najlepsze podejście do klienta jakie dotychczas spotkałem. Odpowiedzi na kilka maili, które wysłałem z zapytaniem, błyskawiczne - tego samego dnia, a nawet po około godzinie - i wyczerpujące. Oprócz tego kilka razy do nich dzwoniłem i również było miło oraz profesjonalnie (raz nawet sami oddzwonili po kilku chwilach, po tym jak najwidoczniej ktoś nie zdążył odebrać). Sama przesyłka całkowicie zgodna z zamówieniem, pancernie opakowana w folię bąbelkową, faktura w widocznym miejscu, nie trzeba szukać gdzieś po zakamarkach. Wysłane i doręczone w 2 dni. No i załapałem się na fajne rabaty (w sumie jakieś 15%). Jedynie co mozna poradzić temu sklepowi to większa mozliwość wyboru metod płatności i wysyłki, ale to w sumie drobiazg. Polecam!

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...