Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No wszystko fajnie, rozumiem, że szkoły są różne :icon_biggrin:, ale żeby zaczepić to zawieszenie (3-punktowe) z linka to raczej bardziej się przyda jakiś uchwyt do zawieszenia na RIS z przodu....

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites

Wiem że dział ,,jak zacząć" rządzi się swoimi prawami, ale czy w ogóle pojawiło się pytanie ,,jaki pas polecacie"? Nie mówiąc już o magicznych ,,patentach" sugerowanych przez niektórych.

Pytanie może i głupie, ale postaw się na pozycji zielonego. Ja, na ten przykład (może i mało obyty w świecie byłem, ale nie każdy zaczyna jako proubercommando), jak zaczynałem to nie wiedziałem, że są różne pasy. Pas dla mnie to był zwykły dwupunkt, który zaczynał się przy lufie przechodził nad ramieniem czy szyją i kończył przy kolbie. Jeszcze jednopunkta mogłem sobie wyobrazić, ale takie "cyrki" jak pas 3pkt to mi sie nawet nie śniły.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

MarekMac, właśnie doskonale rozumiałbym to, gdyby kolega wrzucił jako propozycję parciany pas do kałacha i pytał jak to zamontować. On natomiast zapytał, co jest coraz rzadsze na forum, rzeczowo, a dostał lawinę odpowiedzi typu ,,pomogę na siłę"- czyli polecania pasów tej samej jakości, byleby cokolwiek napisać i dobrze się poczuć ,,pomagając". Nawet poszły pomysły że do repliki metrowej długości najlepiej brać 1-punkt, albo kupić pas 2-pkt i nosić jako 1-pkt.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...