Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jako, ze dopiero zaczynam przygode z asg to chcialbym prosic o rade albo nawet wskazanie jakichs przyzwoitych spodni i bluzy/kurtki, w ktorych moglbym sie pokazac juz na jakims zlociku, bo jakos nie usmiecha mi sie wyskoczyc w bluzie i dzinsach ^^ mieszkam w srednim miescie wiec bylbym bardzo wdzieczny za linki :] ofc wszystko w przyzwoitej cenie tak powiedzy do 250-300 zl :)

Link to post
Share on other sites

http://www.rangershop.pl/

Mają całkiem przyzwoite ciuszki... Pooglądaj zdjęcia i pomyśl który mundur ci sie podoba najbardziej- ceny są mniej wiecej takie same- szczególnie jeśli się kupuje używane (niezła opcja przy mniejszym budrzecie- i tak się zaraz zniszczą w terenie). I poszukaj troche na forum... Naprawde mase juz o tym napisano... W dziale sklepy masz mase kontaktów do różnych kolesi którzy sprzedają zarówno ciuchy jak i cała reszte sprzętu. poklikaj troche ;)

Link to post
Share on other sites

możesz też poszukać Flecktarna lub Brytyjskiego DPM'a bardzo przyzwoity mundur (posiadam jeden i drugi :D ) do tego nie wydasz na niego dużo, czyli możesz kase przeznaczyć na jakiś ekwipunek kamizelke albo jakieś szelki

 

Flecktarn - http://www.rangershop.pl/product_info.php?...roducts_id=4224

 

DPM - http://www.rangershop.pl/product_info.php?...efdf049afbe8e41

Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony proponuje mundur francuski. Jest tani (bluza+spodnie=ok.80PLN), jak na tą cenę mundur jest naprawdę dobry i jak dla mnie o wiele lepszy od polskiego plamiaka. Jest on do kupienia na rangershopie ale na allegro jest wszystko o połowę taniej. W wyszukiwarce trzeba wpisać "legia cudzoziemska" i wsykakuje wszystko z tym związane czyli mundury, hełm, opożądzenie.

Link to post
Share on other sites

DPM jest dobry i tani i jest go raczej duzo mozesz jeszcze kupic krajowy polski mundur chociaz uzywany brytyjski bedzie pewnie tanszy i na nasze lasy jest odpowiedni sam uzywam amerykanskiego i polskiego bo dpm mi nie barszo lezy ale jak dla poczatkujacego jest idealny.

Link to post
Share on other sites

Ja proponuję kurtkę+spodnie M65. Komplet można dostać(używany oczywiście) jak się dobrze p[oszuka na Allegro do 350zł. Jak dokupisz podpinki to w zime masz problem z głowy. Jeśli chcesz coś tańszego to proponuje niemiecki Flecktarn. Ponoć bardzo dobrze maskuje w naszych Polskich lasach i jest dość tani.

Link to post
Share on other sites
Ja ze swojej strony proponuje mundur francuski. Jest tani (bluza+spodnie=ok.80PLN), jak na tą cenę mundur jest naprawdę dobry i jak dla mnie o wiele lepszy od polskiego plamiaka

 

zgadzam sie :) francuski wygląda i jest zrobiony bardzo dobrze, przy tym ma niska cenę :)

 

na allegro zajrzyj na aukcje usera bizon12,

w tej chwili ma tylko kilka aukcji, ale pewnei niedługo pojawi sie sporo sprzętu i mundurów :)

 

 

pozdro 8)

Link to post
Share on other sites
Propper szyje też kontraktowe rzeczy. Mam kontraktowego MARPAT'a Proppera tak jak i kilka innych osób z mojego teamu.

 

Wiem ze szyje. Kumpel ma np boonie hat Proppera na kontrakcie. Mowie jednak o wersjach bez kontraktu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...