Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mam Socoma od kilku tygodni. Ułamał mi się łącznik przy skrzydełkach podających kulki. Ale najgorsze jest to że kulki zakleszczaja się w magu - strzelam 2 kulki i muszę wyciągnąć maga i przesunąć kulki do góry bo się klinują. Macie jakiś patent? Kulki mam dobre- nie shity z allegro.

Link to post
Share on other sites

olej silikonowy nie pomaga - już to testowałem wcześniej. Komora w których przesuwają się kulki jest wykonana z chropowatego metalu i kulki się na nim zatrzymują. Bez rozbierania magazynku wypolerowałem komorę drobnoziarnistym papierem ściernym - ale to też nie dało rezultatu. Dlatego wprowadziłem dodatkową sprężynę do magazynku (zaadoptowałem z popsutego innego magazynku od innego guna) - akurat miała średnicę mniejszą i zmieściła się wewnątrz oryginalnej sprężyny. Przez ten patent wchodzi mniej kulek do maga (ok.20) ale podawanie kulek jest b. dużą siłą co powoduje bezproblemowy przesuw kulek. Żeby tylko skrzydełka na końcu magazynka wytrzymały eksploatację.

Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanko odnośnie socoma.Jeśli już ono się pojawiło to przepraszam a jeśli nie to pytam:co 3 strzał jest celny, ale w 2-óch pozostałych przypadkach kulka skręca w lewo i w prawo czasem mocno a czasem słabiej i dzieje się to z założonym tłumikiem i bez.Czy jest to urok tego pistoletu czy też da sie coś z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...