Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

Koniec tęczy i jednorożców z moją emką, wczoraj pękną dolny rozpychacz(nie wiem jak to nazwać) szyny ris i zaczęła latać jak cholera, nie miałem czasu do tego siąść więc poprosiłem tatę o dziwo naprawił to włożył jakiś metal i wszystko skręcił. I się trzyma w miarę sztywno ale wiem że niedługo znowu trzeba będzie poprawić.

Edited by komandoczołg
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie do posiadaczy EC-303. Czy według was 2 śruby w szynach ris wystarczą żeby je pewnie trzymać? W wersji palnej szyn URX widziałem, że najczęściej ludzie mają własnie ok. 2 lub 4 śruby.

ja w swoim 303 mam 3 śruby na strone i wystarcza . Wykręciłem co 2 i jest ok i jak bedziesz grzebał przy śrubach dokręć przednie bo po jakimś czasie może ci "orisowanie" przesuwac w lewo lub prawo i będziesz miał problem z celowaniem
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, chłopaki z SCDTV to nie są serwisanci - zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że mają po dwie lewe ręce :D. Więc osobie ze 'smykałką' na pewno zajmie to znacznie mniej

 

Po drugie, dla mnie zbawienny jest nie czas rozkładania, tylko sam fakt, że nie trzeba rozbebeszać gearboxa, układać zębatek, podkładek i maciupkich sprężynek. I kląć jak szewc, gdy brakuje cierpliwości

Link to post
Share on other sites

Witam

Przeczytałem wasze opinie o replikach firmy Specna Arms i podjąłem decyzję, że zakupie sobie dodatkową repliczkę a że okres oczekiwania na dostawę jest 12 dniowy, dlatego też mam czas na zasięgnięcie kilku dodatkowych pytań i tu kieruję pytania do osób, które posiadają replikę EC-603 (Specna Arms SA-A03) powiedzcie mi jak się replika sprawuje czy wasze repliki też mają problemy z przyjmowaniem magów od BOYI i innych czy front z risem się dobrze trzyma czy trzeba dokręcić i jak się strzela z niej czy rzeczywiście ładnie sieje kulkami w prostej linii czy je rozrzuca i czy ktoś wymieniał juz kolbę na inna i czy dzięki wymianie problem z luzami na kolbie zniknęły?

Z Góry Dzięki

Edited by szczypior
Link to post
Share on other sites

Zbaczając z tematu, wie ktoś jakiego imbusa potrzebuję, żeby dokręcić muszkę w EC303? 1,5mm jest za duży, innych nie mam, a jeszcze jedna strzelanka z latającą w przód i tył muszką to może się jej stać coś złego :icon_biggrin: Pozdrawiam.

Prawdopodobnie to imbus 1mm, ciężko go dostać, szukaj w sklepach elektronicznych.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odp nt. tego imbusa. Szczypior, ja problem z magami boyi rozwiązałem przyklejając kawałek rzepa w gniazdo maga od strony spustu, wszystkie 7 magów elegancko chodzi, a problem z luzami na kolbie rozwiązałem przyklejeniem kilku warstw izolki na prowadnice :D. U mnie w ec303 front ani drgnie od nowości. Kulki przed zmianami w mojej replice jak i po latają prosto (G&G 0,25).

Link to post
Share on other sites

Witam.

Czy jeszcze gdzieś można dostać długie wersje SA? I jak one wypadają w porównaniu z GFC np GFG-09 S-System?

Zastanawiam się nad http://gunfire.pl/pr...rms-SA-B05.html ale jednak wolałbym chyba coś dłuższego jak EC-303.

Jutro będzie dostawa SA do gunfire, więc napewno pojawi się EC303, a co do emek GFC - ostatnio miałem okazję widzieć akurat S - System i powiem, że jak na mój gust to to brzydkie body ma (tak jakoś dziwnie się świeci), osiągi - ja w moim EC303 już miałem zamontowaną gume guardera, dysze SHSa i kable, w GFC na 9,6 rof był strasznie mały (stock), u mnie o wiele lepszy, zasięgu jakoś specjalnie nie porównywałem. Na moje GFC sie nie opłaca, bo brzydkie i droższe od SA (ale to mój gust i każdemu sie podoba co innego). Polecam od siebie EC303, strzelam na 11,1 i osiągi są zajebiste, jak pierwszy raz przyniosłem na strzelanie to pytali co mam w środku. Pozdrawiam :)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...