Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moja z lipca też się trzyma świetnie, poza tym:

- risy się chyboczą (dokręcam po każdym strzelaniu)

-w GB jest sucho na zębatkach, bardzo ekonomiczne smarowanie, co się może przełożyć na dziwną pracę GB w niskiej temp..

 

A właśnie panowie wam też hopsiupy przestały kręcić na mrozie, bo ja ostatnio na -2 miałem 25m skutecznego :icon_confused3: ? Gumka wymieniana na systemę.

Link to post
Share on other sites

Do tej chybotliwości to ciekawe, ja mam niby risy na swojej SA-A04 ale jak na początku chciałem je odkręcić to się nieźle namęczyłem a śmiem twierdzić że parę w łapie mam. Więc o chybotliwości nie ma mowy.

Nadal bez problemów, przemiał bez zawrotów głowy ale 6-7k wypluło - zużycie zerowe. Jeszcze nic nie udało mi się zepsuć

Link to post
Share on other sites
Guest dante44

Temat replik od specny mnie bardzo interesuje bo jestem przed poważniejszym zakupem. Po początkowym zachwycie ludzi którzy zmienili swoją cymkę na tą markę widzę, że do głosu dochodzą ludzie którzy nie boją się powiedzieć, że zostali ciut wy... kupując to. Sam miałem w rękach i sorry ale nie dałbym takiej kwoty za chinolka z niestandardowym GB. Dokładam 100zł i mam EA.

 

Zaczęły się też pojawiać na giełdzie ASG na FB i allegro te repliki " prawie nowe" to chyba również o czymś świadczy...

Link to post
Share on other sites

czekam na b-01 wziolem najekonomiczniejszą wersje risy i kolby jakies sie walają w domu to po co przeplacać.

 

jedyne co mnie zastanawia to dlaczego wszedzie te repliki jesli są z granatnikiem to jest on dołączony a w naszym sklepie nr uber 1 w europie czy jak to tam widnieje informacja że granatnik trzeba dokupic osobno. sami sie troszeczke zgubili bo :

W skład zestawu wchodzi:

- replika

- magazynek

- replika granatnika

- dodatkowa sprężyna główna

- akumulator

- ładowarka

 

opis repliki na stronie GF, a w tym samym opisie :

 

Zdjęcie granatu jest poglądowe, nie stanowi on części składowej zestawu. Należy go dokupić osobno.

Link to post
Share on other sites

czekam na b-01 wziolem najekonomiczniejszą wersje risy i kolby jakies sie walają w domu to po co przeplacać.

 

jedyne co mnie zastanawia to dlaczego wszedzie te repliki jesli są z granatnikiem to jest on dołączony a w naszym sklepie nr uber 1 w europie czy jak to tam widnieje informacja że granatnik trzeba dokupic osobno. sami sie troszeczke zgubili bo :

 

W skład zestawu wchodzi:

- replika

- magazynek

- replika granatnika

- dodatkowa sprężyna główna

- akumulator

- ładowarka

 

opis repliki na stronie GF, a w tym samym opisie :

 

Zdjęcie granatu jest poglądowe, nie stanowi on części składowej zestawu. Należy go dokupić osobno.

 

Problemy z czytaniem?

 

Replika posiada zamontowaną fabrycznie replikę długiego granatnika 40 mm typu M203 strzelającego granatami gazowymi, wraz z pełnym montażem w miejsce stardardowego przedniego łoża oraz mechanicznymi przyrządami celowniczymi. Prosto po wyciągnięciu z pudełka tworzy to idealny zestaw szturmowy, nieoceniony również przy rekonstrukcji.

Zdjęcie granatu jest poglądowe, nie stanowi on części składowej zestawu. Należy go dokupić osobno.

 

 

Granatnik to nie granat.. zdjęcie granatu widocznie zostało już usunięte.

Link to post
Share on other sites

Temat replik od specny mnie bardzo interesuje bo jestem przed poważniejszym zakupem. Po początkowym zachwycie ludzi którzy zmienili swoją cymkę na tą markę widzę, że do głosu dochodzą ludzie którzy nie boją się powiedzieć, że zostali ciut wy... kupując to. Sam miałem w rękach i sorry ale nie dałbym takiej kwoty za chinolka z niestandardowym GB. Dokładam 100zł i mam EA.

 

Zaczęły się też pojawiać na giełdzie ASG na FB i allegro te repliki " prawie nowe" to chyba również o czymś świadczy...

Nie zostałem przez nikogo "wy...", pisze jak jest. Moje zdanie jest takie: masz więcej niż 750zł olej SA i kup EA lub później lepsze emki. Jeżeli masz poniżej 750zł to warto wziąć SA, ponieważ no ja nie mam żadnych luzów, szpar itd, fajna robota jak już pisałem wcześniej. ALE 900zł za SA to przesada i wg. mnie kompletnie nie warto.
Link to post
Share on other sites

Porównując SPECNE a CYMA. Wygrywa zdecydowanie Specna. GB nie jest niestandardowy. Ma tylko więcej funkcji.

 

Zaczęły się też pojawiać na giełdzie ASG na FB i allegro te repliki " prawie nowe" to chyba również o czymś świadczy...

 

to o niczym nie świadczy. Dzieci się napaliły lub co i sprzedają jak każdą inną replikę. Głupie gdybanie i gadanie ^^. Jeśli macie to porównujcie dobrze repliki. Osobiście gdy wziąłem do ręki Specne od kolegi to szczena mi opadła. Cyma średnio na jeża. Boyi się chowa czy A&K. Moim zdaniem replika najlepsza w swojej cenie. Co do EA. Nie wiem czym tak się zachwycacie. Emka jak emka. Dobra ale za droga za to co oferują. Powinna być w cenie Specny.

Link to post
Share on other sites

Ja nie przywykłem płacić za firmę... Oczywiście jeśli coś jest warte swojej ceny to kupię to :). Tak samo uwielbiane emki G&P. Ja nawet i za darmo bym nie chciał G&P. Wolę EA :D niach niach :D. Specna jest przykładem że to dobra baza na fajną emeczkę. Jak mi się uda to może zrobię porównanie emek CYMY, SPECNA, BOYI, A&K z tym że nie wiem kiedy :P.

Link to post
Share on other sites

Moja SA-B02 z września trzyma się pięknie przy -2 zero zakrztuszeń, że się tak wyrażę. Na sprężynie m100 i przeźroczystym guarderze zasięg łądny a rof na prawdę świetny. Co do gibania się risów- (już chyba o tym pisałem) kwestia kiepskiej stabilizacji od strony muszki, która po prostu się łamie. wystarczy podkleić cyjanoakrylem i jest git. Jak na taką cenę, a w szczególności po promocji to jest deal życia jako pierwsza emka :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam zamiar kupić Specna Arms SA-BO4 lecz mam problem z wyborem baterii oraz ładowarki.

Prosiłbym o rade i opinie.

Czy te baterie zmieszczą się do kolby SF oraz czy styki będą pasować?

 

http://redberet.pl/p...-ladowarki.html

 

http://gunfire.pl/pr...2-modulowy.html

 

http://gunfire.pl/pr...h-7-4V-20C.html

 

oraz ładowarki

ładowarka od Radox ma balancer

czy jest on potrzebny oraz co on daje?

 

http://gunfire.pl/pr...GFC-Energy.html

 

http://gunfire.pl/pr...balancerem.html

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jasne że działa, ale układ który podałeś poprawia reakcję na spust. Silnika po strzale na semi nie zablokuje na pewno :icon_biggrin: Ból dupki straszny mam o to do specny że silnik nie na neodymowych magnesach, może taki nie miałby problemów z podwójnymi strzałami z mocną baterią...

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

jestem pewien w 100 % kupna, ale gunfire coś leci w chu... kulki..

na początku była mowa że pod koniec stycznia dostawa, ostatnio ze poczatek lutego, a niedawno mi ktos pisal na pw ze oni sami nie wiedza kiedy..

w innych sklepach nie bede mial zniżki 10% i serwisu w miare pewnego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...