Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na bank nie było mk18, bo sam na nią czekam. Dzwoniąc ostatnio dostałem informacje że jakaś dostawa ma być pod koniec lutego, ale nie wiadomo które modele przyjdą. Trochę tego nie rozumiem, jak można nie wiedzieć jaki towar sprowadza się na sklep.

 

Rachunek mam wystawiony na datę 17.12.2013, gdzie w preorderze zamówiłem mk18 mod1 sa-a03, razem ze znajomym ;)

Link to post
Share on other sites

Trochę czasu minęło więc zapytam ponownie o to jakich magów używacie.

Czy po za magami boya (które trza podkleić rzepem) i pmagów Beta project ktoś używa innych ?

Magi JG również siedzą poprawnie i podają jak należy, mid capy King Armsa też podają bezproblemowo, na dniach jeszcze sprawdzę chinskiego Pmaga.
Link to post
Share on other sites

Używam pmagów od Bety i podają bez problemów. Zdarza się, że 1 strzał jest pusty, potem już ok. Najlepiej podkleić trochę boki gniazda mag, bo pmagi bety lekko na boki latają. Użyłem taśmy dwustronnej a na nią coś w rodzaju zbitej gąbki o drubości ok 1 mm. Nie przeszkadza to używać stalowych magów od boyi (są o wiele grubsze) a te nie wkurzają klekotaniem.

Link to post
Share on other sites

Rachunek mam wystawiony na datę 17.12.2013, gdzie w preorderze zamówiłem mk18 mod1 sa-a03, razem ze znajomym :icon_wink:

Ale to preorder. Mogło być kilka mk18, ale nie wrzucali na stronę tylko wysyłali tym co zamówili wcześnie.

Edited by Rechot
Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie czy konstrukcja gearboxa nie jest osłabiona przez ten system wymiany sprężyny ? Chodzi mi o tył GB jest tam dziura czyli tak jakby konstrukcja wydaje się słabsza.

 

Nie ma jak jej osłabić bo tył GB jest oparty o body repliki. Dodatkowo nie ma tak dużego pier... jak na głowicy tłoka bo sprężyna w prowadnicę nie bije a miękko zmienia nacisk...don't worry.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...